Skocz do zawartości

[CS 1.6] Nowy serwer - głos ludu!


Krepel.

Jaki styl/mod serwera 1.6 Cię interesuje najbardziej?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki styl/mod serwera 1.6 Cię interesuje najbardziej?

    • Klasyczny (FFA/TP) - tylko najpotrzebniejsze pluginy
    • Klasyczny+ (FFA/TP/BF2 Rank) - klasyka, ale z dużą ilością modyfikacji
    • Totalny "miszmasz" 4FUN
    • Duży MOD - COD/Zombie/JB/GG/DM itd.
    • Zręcznościowy - BH/KZ/SURF/DR itd.
    • Only AWP (i ewentualnie jakiś Sniper MOD)
      0
    • CS:GO MOD - czyli próba podrobienia młodszego brata :)
    • Inne - napisz w komentarzu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich razem i każdego z osobna 🙂

 

Ostatnio wpadłem na pomysł zrobienia MODa, czegoś nowego, świeżego... Powstało sporo koncepcji, ale okazało się, że ciężko jest mi spiąć wszystko w jedną całość tak, aby to miało ręce i nogi, żeby było w miarę spójne.

Tak powstał przykładowo MOD, który dopiero zaczął raczkować, a którego już i tak porzuciłem. Zamysł polegał na wyborze na początku mapy pory dnia (dzień/noc) w jakiej będzie się rozgrywać. Po rozgrzewce gracz wybierał jeden z dostępnych "klas" żołnierza, w których każdy otrzymywał po prostu inny zestaw broni. Zamiast standardowego VIPa można było wykupić rangę oficera, która dawała dostęp do dwóch nowych zestawów, w jednym dodatkowo dochodził multijump, w drugim ciche kroki i mniejsza grawitacja. Wszystko oparte na rankingu znanym z BF2, gdzie za odpowiednią ilość fragów wbijało się kolejne rangi względem tych znanych obecnie z Wojska Polskiego. Sporo narracji i immersji, gdzie od początku gracz nazywany jest żołnierzem, a wszystkie komunikaty zrobione były tak, jakby na prawdę znajdował się na placu boju. Zabrakło mi cytatów po śmierci, dodatkowych sprite'ów znanych z CODa, monet, skinów... Mówiąc prościej - przerosło mnie to w pewnym momencie i poszło do kosza. Ale ten przydługi wstęp ma na celu rozbudzenie w Was fantazji, gdyż... 🙂

Chciałbym tutaj dołączyć z nowym serwerem, całkowicie nowym - dopiero wykupionym. Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego o pomoc proszę Was, droga społeczności. Chcę poznać Wasze zdanie, bo obecnie mamy już 2 serwery DD2, czy może chcielibyście klasyczny FFA bez dużej ingerencji ze strony AMXX? A może totalnie przerobiona klasyka, czyli strefy kampienia, leczenie, skiny itd.? Może klasyka w stylu możliwość biegu przez określony czas, potem zadyszka, do tego czołganie się, kupowanie apteczek, tzw. Real MOD? Może jednak 4FUN, gdzie będzie totalnie "nawalone" wszystkiego dla wszystkich, lasery i inne bajery. Paintball? Call of Duty? Bunnyhop? A może chcecie dodać bronie (fizycznie od AMXX 1.9 jest taka możliwość) z CS:GO, np. Tek albo Molotov, do tego skiny, mapy, i będziemy udawać że bawimy się w GO grając w 1.6? 😉

 

Najbardziej zachęcam Was do ostatniej opcji - inne. Napiszcie co Wam przyjdzie do głowy, im więcej szczegółów tym lepiej. Większość pomysłów da się zrealizować 🙂

Chcę poznać Wasz punkt widzenia, dlatego ta ankieta będzie dostępna do kolejnego weekendu, jeśli odpowiedzi będzie wystarczająco - zacznę przygotowywać razem z Wami nowy serwer. Wy będziecie mieć wpływ na to, co na nim będzie, bo to Wy będziecie na nim grać. W ramach zachęcenia Was do udziału w ankiecie, przedpremierowo proponuję gratisowo ew. VIPa dla najbardziej aktywnych i pomysłowych Maliverowiczów, natomiast jedna osoba z tego grona dostanie też propozycję admina. Razem raźniej 🙂 Czekam na Wasze komentarze, na Wasze odpowiedzi w ankiecie, mam nadzieję, że to się uda.

Ewentualnych adminów pozostałych serwerów bardzo zachęcam i jednocześnie proszę o w miarę możliwości rozpropagowanie tego tematu również podczas gry, niektórzy gracze podejrzewam chętnie podjęliby dyskusję, natomiast na co dzień nie korzystają z forum. Im więcej odpowiedzi, tym bardziej wyważony będzie kierunek w jakim pójdziemy. Życzę Wam (i sobie) powodzonka. Hej! 🙂

  • Lubię to! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cyklon b napisał:

Hard TP.

Podbijam 😉

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Klayczne FFA

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze odpowiedzi są rozbieżne z ankietą, jednakże najwięcej odpowiedzi padło w stronę serwera TP.

 

W najbliższym czasie postaram się coś przygotować, zobaczymy jak mi to wyjdzie. Jeśli będę miał już szkielet, to pewnie wrócimy do dyskusji w już nowym wątku. Na pewno przydacie się do testowania i opiniowania pewnych rozwiązań, być może uda mi się dogadać tak, aby zrobić osobny (ukryty) kanał na DC w którym będziemy sobie to omawiać, to będzie wg. mnie najlepsza forma.

 

Spróbujmy! Jestem ciekawy co z tego wyjdzie 🙂

Będę się kontaktował na PW z poszczególnymi osobami, natomiast proszę moderację o zamknięcie tego wątku.

Dziękuję wszystkim za udział 😉

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.