Skocz do zawartości

Ban Dziamdziak


Psych0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Donator

Twój nick: Rabarbar

Steam id lub IP: STEAM_0:1:15809391

Serwer: 3MAPS 91.224.117.94:27120

Data bana: 2022-09-05 +/- 19:50

Wycinek z konsoli:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CS-Maliver.pl
[AMXBans] Powod: 'Brak wargoda ,narazie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:15809391'
[AMXBans] Twoje IP: '77.252.47.141'
[AMXBans] ===============================================

 

Nigdzie nie widziałem wargoda w wymaganiach gry na waszych serwerach oraz nie dostałem wiadomości aby ten element był konieczny?

 

Edit.

Chyba nie dostanę perm bana, za coś czego nie mogłem nawet zobaczyć z powodu braku umieszczenia regulaminu? ^^

 

Edit.2

@ `Hitarii @ Pan Policjant 3MAPS Proszę o rozpisanie dema przez admina banującego oraz osobę postronną z UB Team. Jestem bardzo ciekawy, co zostało tam dostrzeżone. Według mnie WG i SS to zaszłość, z której nie powinno się korzystać. Link do dema: https://www54.zippyshare.com/v/np7lqoA1/file.html

 

Btw. banujecie za punkty w regulaminie, który nie został nigdzie udostępniony. Słabo to wygląda. 

 

Edit.3

@ `Hitarii WG wymaga pobrania i nie będę tego robił, ponieważ nie dopuszczam do swojego komputera żadnego niecertyfikowanego oprogramowania - zwłaszcza, że domeną leci to z Rumunii. Demo jest czyste, więc nie rozumiem w czym jest problem? 

 

Edit.4

@ `Hitarii https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2455352

 

Po pracy znalazłem chwilę i ok, zrobiłem. Dodam jednak coś od siebie po mojej analizie. Raport ma duży zakres zbierania danych, bardzo bardzo duży. W sieci krąży również dużo opinii, że za odpowiedni $ da się wykupić miejsce na whitelistach, więc dla mnie jakość wątpliwa. Podsyłam wyłącznie, aby udowodnić to co już demo pokazało (osobiście zdecydowanie bardziej ufam nagraniom) i aby wejść na DD2, ponieważ macie wspólną ban listę. Czy wymagacie czegoś jeszcze? 

 

Pozdrawiam, D

Edytowane przez Dziamdziak

5dDMTQt-Imgur.png.22fc0d9593bb8219ae78c7545bdc5a67.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

@ `Hitarii  i @ JOK3R.  jak to u was z tym "WG" wygląda? 

Dodajcie regulamin serwera, bo nikt nie będzie się domyślać co tam w nim macie zapisane. 

  • Lubię to! 1

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin mamy napisany, zapomniałem dodać, dzięki za przypomnienie. Sprawa z WG wyglada następująco, admin prosi o wykonanie WG gracz ma na to czas. Jeżeli nie wykona zostaje zbanowany. 
 

Jeżeli kolega będzie miał problem, to admin @ Pan Policjant 3MAPS  rozpisze demko. 
serwer nagrywa automatycznie demko, które się nazywa DD2DEMO. Jeżeli otrzymamy WG sprawa wyjaśniona.

 

//Edit. 
admin banujacy dał mi znać, ze demko jest czyste. Wiec porosimy o WG

 

/E

decyzja należy do Ciebie. Bez WG brak UB.

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1

b_350_20_e66b19_ec5f13_ffffff_f2ab31.png

Zapraszamy! 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.