Skocz do zawartości

Propka.


K4Bum

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam dwie propki odnosnie serwera, mianowicie szperam w dziale i widze ze był taki temat.  Moze okresowo mamy ten sam czas wiec warto by bylo odswiezyc temat. 


Druga sprawa co powiecie na temat lini za granatami podczas rzutu? tu podaje temat podgladowy oczywiscie tu jest cs:go a my mowimy o 1.6. (https://mygo.pl/topic/171-csgo-linie-za-granatami/)


Widzialem w propozyciach ze w niektorych tematach bylo tlumaczenie ze jest to klasyczny dd2 lecz zauwazylem zmiany na serwerze ktore odbiegaja od klasyki wiec jak juz cos sie zmienia to moze ta propozycja przejdzie. 

Licze na pozytywne odpowiedzi 😉 

 

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To co się zmienia i mialo się zmienić to na halloween ale juz doszły mnie słuchy, że nawet duszki po zabiciu przeszkadzają... więc odeszłam od kolejnych zmian jakie mialy byc czyli od 22 noc na serwerze i zmiana wyglądu granatów. Nie wiem o co chodzi ale wydaja się, że ludzie sa malo chętni na zmiany, a może i nawet zgoszkniali, że na pare dni im nawet takie małe rzeczy przeszkadzają? Lepiej nic nie wgrywać i tak będzie pasować. 🙂

  • Smutny 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Halloweenowe zmiany wgrane zostały na weekend. Na dniach wszystko wroci do normy. 🙂

 

propozycja-przyjeta.png

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.