Skocz do zawartości

Jankos: "Cena wykupu mojego kontraktu jest za wysoka". Polak może nie zagrać w LEC


iku. ツ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Premium+

Marcin 'Jankos' Jankowski, zawodnik G2 Esports w League of Legends

 

Marcin "Jankos" Jankowski najprawdopodobniej nie znajdzie miejsca w żadnej z drużyn w LEC na nadchodzący sezon.

Zawodnik przyznał to na autorskiej transmisji, jednocześnie wskazując powód. To zbyt wysoka cena wykupu ustalona przez G2 Esports.

 

G2 Esports, jak każda organizacja esportowa, chce zarobić.

Jak się jednak okazuje, chęć wzbogacenia się może w katastrofalny sposób wpłynąć na dalszą karierę Marcina "Jankosa" Jankowskiego.

Zawodnik podczas własnej transmisji w Internecie przyznał, że szanse na znalezienie przez niego nowej drużyny są niezwykle niskie i najprawdopodobniej nie zobaczymy go w najlepszych europejskich rozgrywkach.

 

Zgodnie z informacjami udostępnionymi podczas autorskiej transmisji, Marcin "Jankos" Jankowski z dużym prawdopodobieństwem nie znajdzie miejsca w League of Legends European Championship na nadchodzący sezon. Według doniesień pozyskaniem Polaka miało być zainteresowane kilka drużyn, jednak cena wykupu kontraktu okazała się zbyt wysoka.

 

Wygląda na to, że cena wykupu mojego kontraktu jest za wysoka. Jest duża szansa, że nie znajdę drużyny na przyszły sezon. Wydaje mi się, że już za późno - powiedział Marcin "Jankos" Jankowski podczas streama na Twitchu - Są pewne nadzieje, ale raczej minimalne.

Drużyny musiałyby zerwać ustne porozumienia z zawodnikami.

Najprawdopodobniej nie znajdę nowej drużyny.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.