Skocz do zawartości

#15 w ogniu pytań - Zielok94


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

8aG2cen.png

 

Na piętnasty ogień idzie: @ Zielok94 Only DD2

Admin z małym stażem, bo od października ale z dużym bagażem doświadczeń.

Z uśmiechem wykonuje swoje obowiązki!

 

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałeś na serwer i jak wspominasz swoje początki?

Oj jakoś z początkiem września to było, ogólnie wszystko superancko.

 

2. Jakie nawyki jako admin posiadasz podczas przesiadywania na serwerze?

Staram się sprawdzać zgłoszenia graczy, a na dodatek jak mam sam jakieś podejrzenia , zejść na spect i pooglądać chwile gracza.

 

3.Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania adminem?

No chyba chęć pomocy w utrzymaniu serwera na wysokiej pozycji w kwestii  kultury braku czitów itd. Aby zapewnić miłą grę.

 

4. Czego się najbardziej obawiałeś po przyjęciu na stanowisko i dlaczego?

Na pewno wymaganych przegranych godzin, bo mam prace na 3 zmiany, a ostatnio (jak sama się dowiedziałaś) kijowe zmiany i więcej mnie nie ma jak jestem. Staram się grać jak tylko mam luźny czas, a w domku cos czasem trzeba porobić. 🙂😜

 

5. Co jako admin chciałbyś w sobie zmienić lub poprawić?

Czestoliwość pobytu na serwerze 😄 i skilla na pewno, bo ja to taki Chybićć totalny.

 

6. Jakie odczuwasz różnice między bycia adminem, a graczem danego serwera?

Hmm zależnie od sytuacji. Być graczem gdzie jest cisza spokój, brak wulgarnych ludzi to po prostu fun czysta gra ale gdy tego nie ma to taka bezsilność, żeby coś zrobić, aby było fajniej. Jako admin na pewno obowiązek utrzymania fajniej i luźnej atmosfery, aby wszystko było TOP.

 

7. W jakich momentach bycia adminem  odczuwasz presje ze strony graczy i jak sobie z tym radzisz?

Zgłaszanie lepszego gracza, gdy tylko zabije słabszego. Staram się uspokoić sytuacje lub zejść na chwile i sprawdzić dla pewności.

 

8. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?

Mało czasu na to, troszkę latek się ma i czas leci nieubłaganie szybko. 😄

 

9. Co Ci sprawia największa frajdę na serwerze?

Raczej wszystko. Spoko ludzie są i sporo znajomych z poprzedniej sieci znalazłem. ❤️

 

10. Jakie miałbyś rady dla początkujących adminów, którzy chcą zacząć swoją przygodę na serwerze?

Nie bać się spróbować swoich sił, jedna niesłuszna decyzja czy niesłuszne ss to nie koniec świata, doświadczenie i wprawa przyjdzie z czasem.

 

11. W jakich sytuacjach karanie graczy przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?

Wiadomo niektórzy biorą tą grę za bardzo emocjonalnie i włącza się język łaciny podwórkowej, jak przeklnie 1 -3 razy i przeprosi to upomnę, jak rzuca bez opamiętania co chwile lub obraża bez przeprosin to ogłada grę z 2 strony. 😄 Czemu no... jakbym wywalił wszystkich to serwer by był pusty a Ty na mnie byś krzyczała. 😄  

 

12. Czego się nauczyłeś dzięki pełnieniu tej funkcji?

Oj a tu powiem pomidor.❤️

 

13. Co Cię najbardziej motywuje do działania na serwerze?

Chęć spokojnej gry w ogarniętym skałdzie. 😄

 

14. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać admin serwera? 

Na pewno kulturę osobistą i jaką kolwiek wiedzę do ogarnięcia amx.

 

15. Na co zwracasz szczególną uwagę podczas sprawdzania podejrzanego gracza?

Na pewno dzięki udogodnienią jakie admin ma widzę więcej np. jakieś dziwne przeskoki celownika, dziwne śledzenie gracza celownikiem przez ścianę. Każdy Gracz ma inna. technikę

 

16. Jakim adminem jesteś?

Tą ocenę pozostawiam ludziom i władzy serwera.

 

17. Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy serwera. Co byś im powiedział?

Zapraszamy serdecznie na Maliver, bo tutaj poczujesz się jak na Malediwach! ❤️ Oczywiście miłej gry i zabawy bo to najważniejsze P.S  @ kpw  w betoniarce Auuuuu...

  • Lubię to! 3
  • Ulalala! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Super 

  • Lubię to! 2

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • frytA zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.