Skocz do zawartości

#2110 Pytanie na dziś


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

ZIEL.png.cb36c9f2213ef8d32ec2a34846e5472

 

Czy obawiasz się rozwoju technologii? Dlaczego tak/nie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Technologia pod każdym względem się rozwija na lepsze i bardzo dobrze bo będzie nam potem łatwiej a nie było  starych czasach i  uważam że lepiej jest i będzie jeszcze dobrze :)  Nie boję się co będzie to będzie wszystko idzie do przodu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony tak, bo nie wiadomo jak technologia zajdzie i czy nas nie wyprze, a z drugiej dobrze że się rozwija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej "robotów" zastąpi naszą pracę zmniejszając ilość pewnych stanowisk pracy, tym więcej innych stanowisk pracy się pojawi... Na moje to dobrze, bo daje to sygnał do rozwoju w różnych dziedzinach.. np. automatyki, elektroniki, elektryki, robotyki, itd... 
Czyli mniej "żmudnej" i fizycznie ciężkiej roboty, a więcej umysłowej.. teoretycznie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzygam postępem technologicznym, jedna wielka elektropopierdółka, inwigilacja, płacenie gotówką powoli odchodzi do lamusa, wszystko zmierza w ujową stronę. Ja chcę do lat 90, wczesnych 2000.... 

 

Edytowane przez THC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.