Skocz do zawartości

Kalendarz Adwentowy ?


Mike

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                  Witam z racji że grudzień zbliża się wielkimi krokami proponuje aby na forum pojawiło się coś takiego jak Kalendarz Adwentowy.

 

 

Wyglądało by to tak że robilibyśmy codziennie zadania np Zagłosuj na nasze wszystkie serwery albo polub nasz fanpage wyślij nam udowodnienie bądz odpowiedz na pytanie. 

I każdy kto do 24 grudnia będzie codziennie robił zadania otrzyma jakąś nagrodę a jeśli ktoś pominie to dostanię np słabszą nagrode...

 

A więc co wy na to żeby coś takiego zorganizować ?  Wydaję mi się że fajnie by się przyjęło a jeszcze bardziej można byłoby poczuć klimat świąt🙂

 

Piszcie co o tym sądzicie w komentarzach 

  • Lubię to! 2
  • WOW! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Fajny pomysł 

  • Super! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Ciekawa i godna uwagi propozycją myślę, że warto spróbować czegoś nowego. 

  • Super! 1

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Agateł-gagateł  będzie codziennie otwierać dziurkę w kalendarzu z jakimś quizem na temat maliver, udział będzie mógł wziąć każdy użytkownik który wpłaci jakieś minimalne wpisowe, za co dostanie range "uczestnik konkursu adwentowego" odpowiedzi będą w temacie ukryte aby każdy miał równe szanse i w ostatni dzień(nie wiem kiedy się kończy kalendarz xd) osoba z największą ilością dobrych odpowiedzi zgarnia główną nagrodę w postaci kubka maliver i czegoś jeszcze ( jak 5 osób weźmie udział i każdy da po 5 zł to tylko kubek) :YEP:

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja na plus. 

Trzeba byłoby wymyślić określone zadania, ale z tym chyba nie będzie problemu.

Dodatkowo zrobić przedział wykonanych zadań. 

I tak jak @ Glenn napisał wyżej, kwestią organizacji tego + nagród. 

  • Lubię to! 1
  • Super! 2

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.