Skocz do zawartości

[CS 1.6] Jaki serwer?


akaLucyferek

MOD Serwera   

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki MOD Serwera?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym troszkę dowiedzieć się waszego zdania i waszych potrzeb co do serwera, a mianowicie chodzi mi o MOD. 

Jako iż moja paczka JaillBreak potrzebuje troszkę zmian a jest z 2k17r. więc żeby był na czasie potrzebuję zmienić co nie co. 

 

Pytanie do Was czy Wolicie serwer typowo pod rozgrzewkę GUNGAME czy typowo do gry 4MAPS.

Co do reklamy i opłat na wszystko mam od samego startu.

 

 

P.S.

@ Malinaa.  mam nadzieję że nie będziesz zła o tą ankietę.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wybrałbym dwa tryby :d 

Ale GG bardziej, tym bardziej że posiadałem takowy 😄 

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę i z chęcią bym po grał Gungame bardzo fajna sprawa  mozna się fajnie wyżyć na kimś jak się strzela w głowy i nastepna broń po kilku razach zestrzelenia :)  bardzo było by fajnie po grac coś innego niż dd2   :) Pozdrawiam, dobry. pomysł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4maps myślę, że byłby bardziej grywalny, choć gg też jest ciekawym modem. Tym bardziej, że mało jest tego typu serwerów, więc tutaj wielka niewiadoma. Zobaczyłabym też jakiegoś bf’a lub ffa. Stawiam na klasyki, bo już era jb/codów/go modów  i innych tego typu modów się skończyła i ciężko jest o utrzymanie full serwera, dlatego najlepiej celować w klasyki. 

Edytowane przez 83.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.