Skocz do zawartości

PODANIE O ADMINA TS


sebol~

Rekomendowane odpowiedzi

  • Fundator

Imię: Sebastian 

Wiek: 27

Twój Nick: sebol~

Ile dziennie poświęcasz czasu na TS3?: 7-8 h

Znajomość TS3 (w skali 1-10): 8

Coś od Siebie (min, 5 zdań): Mam na imię Sebastian.  Na sieci już długo jestem i myślę że wszyscy mnie znają. 

Dlaczego Ciebie mielibyśmy wybrać? (min. 3 zdania): Nom przywróciłaś ts i mam chęć pomocy w adminowaniu.  

Kontakt: Ts,Steam,Facebook,

Składka: przelew.

  • Lubię to! 1
  • WTF? 4
  • Haha 4

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2022 o 13:48, sebol~ napisał(a):

Imię: Sebastian 

Wiek: 27

Twój Nick: sebol~

Ile dziennie poświęcasz czasu na TS3?: 7-8 h

Znajomość TS3 (w skali 1-10): 8

Coś od Siebie (min, 5 zdań): Mam na imię Sebastian.  Na sieci już długo jestem i myślę że wszyscy mnie znają. 

Dlaczego Ciebie mielibyśmy wybrać? (min. 3 zdania): Nom przywróciłaś ts i mam chęć pomocy w adminowaniu.  

Kontakt: Ts,Steam,Facebook,

Składka: przelew.

 

Czyli rozumiem że potrafisz postawić TS3 na swojej maszynie jeśli znasz TS3 w skali 1-10 aż 8??

Potrafisz Konfigurować i zabezpieczyć Team Speak 3 ? Elegancko.

 

A tak serio, uważam że nawet nie potrafisz stworzyć rangi na TS3, twoja znajomość Permisji na nim jest zapewne zerowa, śmie powiedzieć że nawet nie potrafisz zrobić Kanału z csspacer...

 

Jestem na Nie, ale to moje skromne zdanie. 

 

 

Tu jest Kolejny Przykład tego że Pchasz się na każde stanowisko ❤️ 

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
  • Haha 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie króciutko i na temat. Twoje podania na UBT jak i tutaj są po prostu śmieszne, piszesz praktycznie to samo i z "kolana". Piszę Ci czarno na białym "Min. 5 zdań" jak i "Min. 3 zdania", a Ty masz to w dupie i piszesz na "wyjebce" jakby Ci w ogóle nie zależało tylko dodatkowy kolorek do kolekcji. Serio tak ciężko jest napisać coś sensownego i dłuższego, żeby przechylić szalę na swoją korzyść? Chyba, że twój zasób słownictwa jest ograniczony, bo na to wygląda to sory. 

 

Jakby ktoś nie wywnioskował to jestem na NIE

 

 

@ Pietrek90 Only DD2 #1 Dobra chłopie, bo przesadziłeś. Jak nic do Ciebie nie miałem tak teraz przypierdalasz się do mnie i próbujesz mi coś wmawiać, a ja nienawidzę jak ktoś mnie pomawia i wymyśla rzeczy które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości. Nikogo nie obgadujemy na ts'ie, temat sebolq nie był poruszany ani razu, a to że ja z lucyferkiem dałem mu negatywne opinie to tylko dlatego, że siedzimy na forach parę lat i mamy własne zdanie na temat takich ludzi. Po 2 nie wiem czy wiesz KAŻDY MA PRAWO DO WYRAŻANIA SWOJEJ OPINII, a to że akurat jest ona negatywna w stosunku do twojego kolegi to nie znaczy, że się na niego "uwzielismy", rozróżniaj te rzeczy, bo potem pierd*lisz i mnie pomawiasz jak teraz. Masz swój własny świat i nikt Ci nie może w nim przeszkadzać, bo ty musisz mieć zawsze rację. 

Mam nadzieję, że więcej razy nie będziesz mnie próbował wkurw*ć, bo wtedy nie będę miał hamulców i patrzył na to, że jesteś chory. Tyle, dziękuję. 

 

 

@ Pietrek90 Only DD2 #1  Ostatni raz się do Ciebie odnoszę. Komentuje, bo tak jak napisałem Ci wyżej nienawidzę jak ktoś mnie pomawia, a Ty jesteś w tym mistrzem. Niczym Ci chłopie nie grożę, a jeżeli chodzi o prawdę to chyba Ciebie dupka zabolała :4566_KEKW:  Jesteśmy grupką, więc to chyba logiczne, że trzymamy się razem skoro znamy się parę ładnych lat i w przeciwieństwie do Ciebie nie chodzimy od jednego do drugiego 😘

Uważałem Cię za spoko gościa, ale w tym momencie nie stawaj mi na drodze. Z fartem 😉

  • WOW! 1
  • Haha 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Twoje podanie w żadnym stopniu nie przekonuje. 

W dniu 23.11.2022 o 13:48, sebol~ napisał(a):

Dlaczego Ciebie mielibyśmy wybrać? (min. 3 zdania): Nom przywróciłaś ts i mam chęć pomocy w adminowaniu. 

Tutaj też nie widzę 3 zdań, zero rozpisania.

Już niejednokrotnie pisałam, że każde podanie jest traktowane jako CV, czyli powinieneś się w nim jak najlepiej przedstawić, a nie jak najszybciej je napisać.

Ciekawi mnie jeszcze Twoja znajomość ts3 dlatego zapraszam na mały sprawdzian na ts3. Napisz do mnie w celu umówienia się na rozmowę @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon. sebol~ .

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Koniec nienawiścią do @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png sebol~  od pewnego czasu siedzicie na ts3 u @ akaLucyferek  i  śmiejecie się że niby nic nie umie a jest dawno na forum i jest dłużej niż wy ja już trochę  was znam i obgadujecie każdego i pod podaniem jego teraz ustawiony spisek  jest , bo nie od razu Warszawy nie zbudowali  ,@ Malinaa.  zrobiła  zrobiła ts3  i chciał pomóc pilnowanie porządku i ogarniać kanały i dawać rangę ,inna osoba która się zna permisjach to fajnie może się znacie to możecie pomóc ogarnąć to a nie bo nie lubicie kogoś to dajmy mu na nie jest szansa że nie zostanie przyjęty a napisał że  znów otwarty  ts3 i ma chęci pomóc w Adminowaniu zawsze mozna go nauczyć jak czegoś nie wie  a nie każde podanie go skreślać tego  nie toleruje  i takie jest moje zdanie co wiem i co sądze .

Składa podania bo chce pomagać a nie szkodzić i chce rozwiajc się do końca życia każdy się uczy , jak coś zle robi to zawsze można Degredacje zrobić a nie z góry zakładać na nie 

 

+ Aktywny jak jest 

+ Miły 

+ Bardzo ogarnięty 

+ Chęci 

+ Składka 

 Jestem na  tak  wyraziłęm swoje zdanie co sądzę 

 

 

@ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png sebol~  Jak nie dostaniesz Admina to nie konieć świata nie przejmój się tym ja w ciebie wierzę i głowa do góry , Powodzenia i Pozdrawiam 

  • Lubię to! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dedzik napisał(a):

Ode mnie króciutko i na temat. Twoje podania na UBT jak i tutaj są po prostu śmieszne, piszesz praktycznie to samo i z "kolana". Piszę Ci czarno na białym "Min. 5 zdań" jak i "Min. 3 zdania", a Ty masz to w dupie i piszesz na "wyjebce" jakby Ci w ogóle nie zależało tylko dodatkowy kolorek do kolekcji. Serio tak ciężko jest napisać coś sensownego i dłuższego, żeby przechylić szalę na swoją korzyść? Chyba, że twój zasób słownictwa jest ograniczony, bo na to wygląda to sory. 

 

Jakby ktoś nie wywnioskował to jestem na NIE

 

 

@ Pietrek90 Only DD2 #1 Dobra chłopie, bo przesadziłeś. Jak nic do Ciebie nie miałem tak teraz przypierdalasz się do mnie i próbujesz mi coś wmawiać, a ja nienawidzę jak ktoś mnie pomawia i wymyśla rzeczy które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości. Nikogo nie obgadujemy na ts'ie, temat sebolq nie był poruszany ani razu, a to że ja z lucyferkiem dałem mu negatywne opinie to tylko dlatego, że siedzimy na forach parę lat i mamy własne zdanie na temat takich ludzi. Po 2 nie wiem czy wiesz KAŻDY MA PRAWO DO WYRAŻANIA SWOJEJ OPINII, a to że akurat jest ona negatywna w stosunku do twojego kolegi to nie znaczy, że się na niego "uwzielismy", rozróżniaj te rzeczy, bo potem pierd*lisz i mnie pomawiasz jak teraz. Masz swój własny świat i nikt Ci nie może w nim przeszkadzać, bo ty musisz mieć zawsze rację. 

Mam nadzieję, że więcej razy nie będziesz mnie próbował wkurw*ć, bo wtedy nie będę miał hamulców i patrzył na to, że jesteś chory. Tyle, dziękuję. 

Ty mi tu Pod podaniem Sebola próbujesz mi grozić ?  bo wy grupka i trzymacie się razem  a co mnie pobijesz ? ? ?  bo prawdę piszę   jak byś nie obgadywał to bys tak nie pisał  ale ty cwaniak mocny Zatsnaów się nad tym co napisałeś 

Malinaa. ,

Nie spamuj pod podaniem.

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak jak pisałam podanie nie zachęca.  Znajomosc ts3 wygórowana, nie potrafisz w systemie zaawansowanych pozwolen sie poruszać, ani tworzyć rang. Co do Tworzenia kanałów wychodzi to koślawo, nie potrafisz zrobić go w wyznaczonej strefie. Pare razy zmieniłeś poczekalnie na zwykly kanal, a poczekalnie przenosiłeś do pokoju użytkownika.

Na chwile obecna musze podanie odrzucić. Jezeli chcesz mogę Ci to i owo pokazać, a następnie złożysz podanie porządnie napisane. 😉

 

podanie-odrzucone.png

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.