Skocz do zawartości

Serwer [Losowe Cheaty]


Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: Dobry Wieczór, mam na Imie Daniel, Jestem Właścicielem Serwera RandomSkills, Jeszcze Młody Jestem, ponieważ mam 19Lat i także jestem Nowicjusz jako Właściciel Serwera wiec sie uczę i zapewne będę potrzebować rad i pomocy, Zawsze Ucze mojej Administracji aby byli Pomocni jak i bardzo wraźliw na punkcie Regulaminu Serwera/Discorda, Jestem Aktywny i Pomocny, zawsze jak cos Gracze nie wiedzą lub chcą jakies porady to pomagam z całą Przyjemnością. W przyszłosci Rozwazam za Otwarciem Serwera Nastepnego, Mam drugi Serwer ale nie wiem czy moge o nim Pisać teraz, wieć skupimy sie na jednym.
Inni Opiekunowie: Właściciel: @ Danielek-RandomSkills  Opiekun Narazie nie jest Zarejestrowany
Typ Serwera: FFA
Ilość Slotów: 20
Link GameTracker:https://www.gametracker.com/server_info/51.38.140.169:23048/
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Szukam Forum, które bedzie aktywne pod kątem Chatem jak i Tematami, Widze ze Jest Tutaj Milutko i Aktywni są Administratorzy Forum i musze jakoś rozgościć Graczy na Forum bo ciągle się wypytuja o Forum a Teraz coś o serwerze., Serwer jest Popularny, dzieciaki jak i starsi ludzie Próbują wyszukać go na Internecie albo na Youtubie, Jest to Jedyny Serwer Otwarty w Polsce, Miesiecznie wychodzi średnio: 600 osób którzy weszli na Serwer, Serwer jest Nowo Otwarty, Został otwarty pod koniec Lipca a Udostepniony Dla Graczy pod Koniec Sierpnia, Jest Discord Serwerowy, Serwer jak Sama nazwa Mówi są to Losowe Cheaty, to znaczy że co runde Dostajesz Losowe Cheaty takie jak Wallhack, Aimbot, SpeedHack jak I Niewidzialność taki serwer pod kontem Dzieci. Potrzebni sa Ludzie od Moderacji jak i rangi Unban-Team
Kontakt: Steam: https://www.steamcommunity.com/id/ondelicktion Discord: Daniel029#0719 i Forum
Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: Tak

Edytowane przez Danielek-RandomSkills
  • Lubię to! 3
  • Ulalala! 1
  • Super! 4

gif1.gif.b1d3659fd2c470d2d68dd27022f4fd3d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Brakuje u Nas serwera CS:GO, także już ode mnie masz plusa. 

Widać, że pusty nie stoi, a mod serwera ciekawy. 

 

Jestem na tak i mam nadzieję, że jak dostaniesz się do Nas będziesz z Nami siedział, a nie po chwili wylądujesz na innej sieci, bo często mamy takie przypadki. 

Ja służę pomocą zawsze, gdy znajdę tylko czas, zajmowałem się serwerami do GO, także jak będziesz u Nas możesz śmiało napisać o pomoc/radę czy cokolwiek. 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak jak napisał @ Tysiek  szukamy współprac na dłuższy okres. Po działy zgłoś się do @ Nescio .

 

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.