Skocz do zawartości

Skarga na sebol~


Pyskata

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: Sysia 

Nick oskarżonego: @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png sebol~

IP/SID oskarżonego:  STEAM_0:1:241032155 

Data zdarzenia: Przed chwilą

Powód skargi: Ignorowanie pisania na u@, a latał gracz random o nicku achraf pingował nie wykonywał celów, a sebol w najlepsze sobie grał i ignorował wiadomości na u@ - wszystko jest w logach śmiało można sprawdzić

Dowody (Screeny/Demko z HLTV): 

screeeen-1

screeeen-2

screen-3

Proponowana kara: Nadanie punktu ostrzeżenia, by bardziej zaangażował się żeby patrzeć na zgłoszenia

Wyjaśnienia: Nie mam co więcej dodać. 

 

EDIT: @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png sebol~  większość czasu przesiaduje na spekcie zamiast grać, nie wykonuje rzetelnie swoich obowiązków jako admin, nie ma fulla na serwie i pisze "spekty do gry" po czym ich wywala.

  • Lubię to! 1
  • Haha 2
  • Super! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

 Koleżanko nie widziałem jak pisałaś byłem śniadanie zrobić

🙂 Masz mikro trzeba było mówić nie wszystko się zauważy 🙂 

Już go nie ma wszystko w porządku 

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Haha 3

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W regulaminie jasno jest napisane, że nie można siedzieć na spect, jeśli nie kręcisz demka. Więc ma prawo wywalać, po czym informował, że mają wejść. A jako admin chyba może siedzieć, ile chce póki są wolne sloty. 🤔

Po drugie jak jest mało osób na serwie to chyba można przymknąć oko 😉 na tych lagujących hmm? I tak plugin sam wywala za lagi. 

Tysiek ,

Wypowiadać się mogą tylko osoby, których ta skarga dotyczy, świadkowie oraz administracja serwera. 

//Upomnienie

  • Lubię to! 3

Bbc One Shelby GIF by BBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Cytuje regulamin serwera 

Cytat

6. Maksymalny dopuszczalny ping wynosi 90, przekraczając go możemy się spodziewać - Kick | 5min | 30min

Przez pierwsze 4 runy od rozpoczęcia mapy rzeczywiście ping skakał do 140 ale potem maksymalnie 90-110, nie było widać  lagów, teleportów czy innych reakcji, które by utrudniały grę i aby trafić tego gracza. Nikt inny też nie zwrócił uwagi na jego ping, więc nikomu nie przeszkadzało. Ja bym nie przesadzała, bo akurat przy takim pingu nie był to gracz uciążliwy dla innych. 

Dodatkowo nie wiem po co kłamiesz pisząc, że robiłeś śniadanie jak GRAŁEŚ! Przecież wszystko mogę sprawdzić, pomyśl bo takim zachowaniem stajesz się osobą mało wiarygodną.

 

Bardziej bym się doczepiła komentarza @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon. sebol~  przed zrobieniem ss "Wh, już lecisz kolego". Po co gadać na mikrofonie takie coś + robienie ss bez wchodzenia na spect, które są kompletnie "z dupy" dane od razu po zrespieniu? - ogarnij to bo ta uwaga jest Ci zwracana już nieraz przeze mnie. SPRAWDZAJ GRACZA, POTEM BANUJ. Chyba, że od razu wiadomo, że jest odpalony a nie sadzisz screeny od czapy.

 

UZdYfui.png

  • Lubię to! 4
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.