Skocz do zawartości

Troche inna skarga. Prosze o jakąs interwęcje


radkovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela:radek
Nick oskarżonego:w wyjasnieniu
IP/SID oskarżonego:nie wiem to admini
Data zdarzenia: proszę przeczytac wyjasnienie
Powód skargi:dziwne zachowania adminów
Dowody (Screeny/Demko z HLTV):Mysle ze nie jestem jedyny i znajdą sie i inni ktorzy to zauwazają
Proponowana kara: rozmowa wychowawcza. Wyjasnienie na czym polega rola admina. Degradacja. Sami zdecydujcie
Wyjaśnienia:

 

Swoje przesłanie kieruję do wyższej administracji (wlascicieli, opiekuna) licząc na interwęcje i wytlumaczenie na czym polega rola administratora..
Jestem graczem który systematycznie co roku wraca zimą pograć na wasz serwer bo lubie jego atmosfere.
Jednak w tym roku jest bardzo dziwna atmosfera. Chodzi o administracje serwera. Zauwazyłem ze macie grono fajnych pomocnych i ogarniętych adminów : mam tu na myśli Iku, Psycho, Sandra, Marcin. Niestety macie tez grono jakiś totalnie odklejonych ludzi.. 
Jak to jest że poki na serwerze grają ci wyzej wymienieni na serwerze jest wszystko okej.. jak tylko wyjdą zaczyna się jakieś mam wrażenie polowanie na dziki. Jaki jest sens banowac kilka razy tych samych graczy robiąc im screeny i są to jedni i ci sami admini glownie sebol i pietrek90. Przeciez mozna demo rozpisac, a nie ciagle banowac ss. To moim zdaniem jakies dreczenie graczy i obrzydzanie im serwera.. Oczywiscie admin ma prawo zrobić ss sprawdzać gracza, ale na litość boską kilka razy tak samo w ciagu paru dni?
Druga sprawa zauwazyłem ze wejscie ktoregos z tych adminów z automatu wiąze sie z banem dla jakis losowych graczy.. grają inni admini godzine z tymi graczami.. wyjdą Ci zostają sami, albo dolączą do gry i jeb bany lecą jak leci czesto nawet bez obserwacji gracza. Juz nawet gracze mają beke z tego jak widząc ze wchodzą pisząc "dobra zaraz bany".
Kolejna sprawa to chyba tych dwóch panów ze tak powiem nażarło sie betonu. Kazdemu graczowi zdarzy sie przeklnąc w grze nie persnoalnie do kogoś i uwazam ze nie jest to powod do banowania kogos za

kulture, albo jakis glupich tekstów ze zara ban. Jakos inni admini potrafią zwrocic uwage jak juz trzeba a nie banowac.
Kolejna sprawa admin ktory ma w nicku "cos tam karabiny" nieustannie kampi na respie z awp to juz sie staje zenujące. Chodzi o to ze ten admin siedzi na respie a taki Pietrek kickuje innych graczy za respa, albo do konca rundy zostalo 40-50 sekund a na srodku ekranu spam CELE CELE CELE . Jaki przyklad daje admin który robi to ciągle a drugi wywala innych za to samo..
Kolejna sprawa to kultura osobista Sebola jego odzywki na czat nie raz na mikro do graczy chyba są grubo nie na miejscu skoro pełni taką funkcje. 

Podsumowywując.. uwage mam glownie by cos zrobić  z tymi dwoma adminami. To jest jakaś tragedia wchodzą chyba tylko 

po to na ten serwer zeby jebnąc komus bana tak se o. Rozumiem sprawdzić chcą, ale ludzie tych samych ludzi enty raz.. demo niech zrobią - chyba ze nie potrafią. 

Prosze o interwęcje wlasciciela serwera. Uwazam ze ci ludzie wprowadzaja bardzo zlą atmosfere, są przez to nie lubiani i tworzą jakąs totalną antyreklame dla serwera. Proszę nie odbierac tego jakoś personalnie jako prucie się do kogoś. Po prostu myślę ze wielu graczy chciałoby po prostu pograc w normalnej atmosferze, a nie bac sie cos powiedziec w zarcie do kolegi z gry, albo kogos zabic bo zaraz poleci ban. Admin powinien pilnowac porządku i frajdy z gry na serwerze zarazem byc osobą pomocną, a nie pełnić funkcje jakiegos dreczyciela graczy.

  • Lubię to! 4
  • Hajs się zgadza! 1
  • WTF? 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego chyba zapominasz że Admin ma prawo dać ss i osoba odwołac się  piszesz skargę   bo bronisz swoich ludzi i nawet nie umiesz oznaczyć Adminów po 2  @ O co chodzi w te karabiny Only DD2 #1  siedzi na respie do 1:30 i wychodzi a nie kampi cały czas ma do tego prawo i jako Admin  , Admina wywalał nie będę   bo nie łamie regulaminu czepiasz się bez sensu ta skarga  tak duzo osób na respie siedzi lub TT Kmapi z paką to cele mapy albo ban pierw kick potem Ban  jak by nadmiernie to wtedy  , ty chyba  jak widzę że specjalnie nie robii celów to binda dajemy nie robimy  tego cały czas  i  od tego jesteśmy  a nie pozwalać na co osoba będzie chciała robić na serwerze ,  Zauważyłęm też w tej skardze  podział swoich kolegów na lubianych i na nie lubianych     Jako Admin  nie mam nic do zażucenia do siebie i do innych Adminów tych gorszych bo ja się nie uważam za gorszego od innych  . 

 

 

P. S  ty byś chciał na serwerze jak by każdy mówił spierdlaj ty chuju i Admin nie reagował  ?  jak jednej osobie się pozwoli to każdy tak będzie się odzywał i o jebany  zastrzelił mnie ja nie przeklinam na serwerze i nie toleruje  takiego zachowania tam jak wymsknie się komuś to nie zwróce uwagi bo widać ale jak ktoś to robi specjalnie to ja reaguję  i nie pozwolę nikomu sobie wejść na głowę 

 

@ NieJestemNormalny  Powiem  ci tak każdy Nowy Admin jaki będzie i zobaczy że np osoba dobrze strzela i dobry jest i daje ss i nie ma innych adminów na serwerze  to ss robi ja nie robie juz pleyer.  ss bo miał robione już xx i każdy  Admin do tych czas wie  ale Admin suchy  jest nowy Admin i był sam na serwerze lub z kimś i dał ss nie można winić go że dał ss i tak samo on zrobił ostanie ss i nie ma go w skardze czemu ?   bo znajomości  tylko do nas jest nagonka do Adminowania na serwerze 

 

@ Sylwia  nie wiem po co na serwerze na czat piszesz do mnie DEAD* Sysia :  Jak nie potrafisz banowac to nie zrobisz XD  masz bekę  widać i złosliwa jesteś i szkodzisz takim gadaniu  mi na serwerze  nie moja wina że cziter zmienia Id i konta i ja umiem banować  a ty jesteś nie sprawiedliwa 

 

 Ta Skarga to nie skarga tylko czepianie się wszystkiego celowe !!! 

  • Lubię to! 2
  • WTF? 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, radkovsky napisał(a):
Nick oskarżyciela:radek
Nick oskarżonego:w wyjasnieniu
IP/SID oskarżonego:nie wiem to admini
Data zdarzenia: proszę przeczytac wyjasnienie
Powód skargi:dziwne zachowania adminów
Dowody (Screeny/Demko z HLTV):Mysle ze nie jestem jedyny i znajdą sie i inni ktorzy to zauwazają
Proponowana kara: rozmowa wychowawcza. Wyjasnienie na czym polega rola admina. Degradacja. Sami zdecydujcie
Wyjaśnienia:

Kolejna sprawa admin ktory ma w nicku "cos tam karabiny" nieustannie kampi na respie z awp to juz sie staje zenujące. Chodzi o to ze ten admin siedzi na respie a taki Pietrek kickuje innych graczy za respa, albo do konca rundy zostalo 40-50 sekund a na srodku ekranu spam CELE CELE CELE . Jaki przyklad daje admin który robi to ciągle a drugi wywala innych za to samo..

 

Kolego ogólnie to po Twoim nicku jakoś ciebie nie kojarzę z serwera. A jak wiadomo siedzę na nim bardzo często.

 

Ustosunkowując się to co napisałeś pod moim adresem na respie TT staram się przebywać do 1.30 i w tempie natychmiastowym go opuszczam.

Niektóre przypadki są takie że CT szybko zraszuje np. długą i gdzieś tam padnie paka, a ja w obecnej chwili przebywam na TT patrząc na trupa to wiadoma sprawa jest taka, że pójdę najpierw po pakę a później będę wykonywał dalsze CELE MAPY.

 

To wszystko ode mnie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wypowiem bo to tez nie moze tak zostac wymienieni koledzy z administracji beda mieli ze mna rozmowe na temat regulaminu ktory staraja sie pilnowac ale tez nie mozna go naginac to jest nie stosowne owszem admin ma dawac przyklad innym gracza jak kierownik w pracy no ale nie zawsze tak jest idac inna droga osoby juz naprawde naginajacy regulamin po uprzedzeniu dostaja bana ale idzmy dalej jesli ktos daje ssy i sa czyste admin wie komu juz je dawal wiec tu niestety wina adminow ze nie powinno sie tego powtarzac tylko za kolejnym banem rozpisujemy demko jesli bedac na serwerze i a ten mial juz ssy i trzeba go sprawdzic to nie tedy droga nalezy sie upewnic czy gracz mial ssy i demko od tego jest forum jak wszystko jest w porzadku to okej zostawiamy to moze za kolejnym razem sie trafi NIE! tak nie jest jak ktos dostaje perma to nie ma drugiej szansy wiec admini do was nalezy sprawdzac tez forum

  • Lubię to! 1
  • WTF? 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Wybaczcie, że skarga tak długo wisi ale czekalam na odpisanie na wiadomość prywatna od zgłaszającego. Bez dowodów i obejrzenia całej sytuacji ciezko mi sie wypowiedzieć bo wiadomo, że jak ja jestem na serwerze to kazdy jest aniołem. 

Co do banowania admini mają powiedziane, aby nie banować caly czas tej samej osoby z powodem screenów, tylko za 3 banem juz powinno być demko i gracz rozpisany i wzięty do oceny prze UB Team.

Co do kultury na serwerze od zawsze jest zasada, że można sobie przeklnac ale nie można nikogo wyzywać czy poniżać. 

Bany bez powodu czy błędne zawsze są cofane.

Co do nagorliwosci adminow z ganianiem za cele czy siedzenie na spect również jest juz omówione. Sama nie lubie jak siedze i widze, że ktoś jest goniony a ma jeszcze duzo czasu żeby wykonać cele drużyny TT.

Atmosfera jak i pomoc adminow zawsze jest priorytetem u nas, mam nadzieje, że wspolpraca bedzie działać w 2 strony bo niekotorzy się dopiero uczą adminowania. Staram się na bieżąco wszystko wyplapywac i od razu prostować dane sprawy. Admin nie jest świętością na serwerze ale również moze popełniać błędy, czy podejmować zle decyzje co nie oznacza, że gracze maja sie zle czuć. Dodatkowo sa osoby, które mają powiedziane, że mają przestać brać do siebie az za bardzo niekotre sytuacje. 

Mam nadzieje, ze od czasu napisania skargi wszytko sie unormowało, bo od tamtej pory również jakies uwagi i skargi kierowane do mnie ucichly. 

Admini, którzy mimo uwag nie będą się stosowali będą otrzymywać ostrzeżenia, które potem mogą skutkować zabraniem admina. 

Następnym razem proszę o demko lub screeny swiadczace o danym zdarzeniu, abym mogła mieć pełny oglad na dana sytuacje. 🙂

 

Wiadomość zostawiam dla każdego admina w celu przypompomnienia. @ NieJestemNormalny  @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon. sebol~ @ Pietrek90  @ Marcin.exe Only DD2 #1  @ Dziamdziak  @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon. iku. ツ  @ Zielok94 Only DD2 #1  @ Sandra.  @ SuChY Only DD2 #1 @ Książę Kubuś  @ O co chodzi w te karabiny Only DD2 #1  @ K4Bum

 

  • Lubię to! 3
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.