Skocz do zawartości

"Krzyk 6" - Ghostface wraca.


Kacper.

Rekomendowane odpowiedzi

31 marca 2023 roku do kin trafi szósta część "Krzyku". Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun oczekiwanej produkcji z Jenna Ortegą.

 

Krzyk 6": kiedy premiera horroru? | Rozrywka Radio ZET

 

Potwierdziło się to, o czym mówiła wcześniej aktorka Melissa Barrera, że akcja "Krzyku 6" przeniesie się z Woodsboro do Nowego Jorku. 

 

Cytat

"Dzięki przeniesieniu akcji do Nowego Jorku sytuacja stanie się dwadzieścia razy bardziej niebezpieczna. To straszne. Łatwo będzie dostrzec, że w tak wielkim mieście jak Nowy Jork wszyscy zajęci są swoimi sprawami. Kiedy więc ktoś zaczyna krzyczeć po pomoc, nikt się nie zjawia. Nikt nie kwapi się do pomocy, bo wszyscy zachowują się tak, jak gdyby to nie był ich problem. Nie chcę się nad tym rozwodzić, ale to przerażające. Ściga cię Ghostface, ale obserwujesz też to, jak ludzie reagują w takich sytuacjach. No nic, bo chyba już powiedziałam za dużo" - powiedziała Melissa Barrera w rozmowie z portalem Collider.


"Krzyk 6" - Najbardziej agresywna wersja Ghostface'a.

 

Cytat

O tym, czego można spodziewać się po filmie pod roboczym tytułem "Krzyk 6", mówiła wcześniej Jenna Ortega, która w filmie wciela się w postać przyrodniej siostry postaci granej przez Barrerę. "Seria jest coraz bardziej i bardziej krwawa. Uważam, że pokażemy widzom najbardziej agresywną i gwałtowną wersję Ghostface’a.

 

Szóstą część "Krzyku" reżyserują twórcy poprzedniej odsłony cyklu, Matt Bettinelli-Olpin oraz Tyler Gillett. Czwórka bohaterów, którzy uciekli spod noża Ghostface’a, próbuje zacząć nowe życie w Nowym Jorku, ale i tu będą musieli stawić czoła temu mordercy. W filmie nie zobaczymy Neve Campbell, która zrezygnowała z roli Sidney Prescott. Pojawi się za to Courteney Cox w roli Gale Waethers. Na ekranie zobaczymy też Hayden Panettiere, która powtórzy rolę Kirby z "Krzyku 4". Do cyklu dołączył Dermot Mulroney, który zagra policjanta.

 

1

  • Lubię to! 2

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Słyszałam już jakiś czas temu o tym, widziałam zwiastun i czekam szczerze mówiąc. :4766_pepegod:

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie oglądane 🙂

  • Lubię to! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.