Skocz do zawartości

[Serwer] 5MAPS


Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: Jestem prostym chłopakiem, który lubi gry komputerowe. Lubię również prace z ludźmi, a posiadanie serwera takową umożliwia. Jeżeli będziecie zainteresowani Moją propozycją dołączenia serwera do waszej sieci, to z dnia na dzień będziecie Mnie poznawali coraz bardziej. Jeżeli ktoś miał Mnie już okazje poznać z dobrej lub złej strony, to nawróciłem się na tą dobrą i chciałbym robić to co lubię, także proszę o szanse u Was wykazania się, jeżeli chodzi o prowadzenie serwera.
Inni Opiekunowie: @ raczeq86
Typ Serwera: 5MAPS
Ilość Slotów: 25 / 32
Link GameTracker: KLIK
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Widzę, że forum jest nawet w miarę rozwinięte i większości nastawione na serwery CS 1.6, więc dołączenie do Was mogłoby przynieść Mi korzyści, a także wam. Potrzebujemy znalezienia sieci serwerów tak by wszystko przygotować na start serwera. 😉

O serwerze:

- Mam SKLEP SMS od Seeka, ale coś nie chce działać. 😕

- Kupiłem w alternatywie SklepCS i działa.

- Mam stronę z licznikiem czasu spędzonego graczy na serwerze: KLIK / Strona zostanie niebawem wystylizowana.

- Aktualnie na serwerze obowiązuje zima.

- Składa się z 5 map, a mianowicie: de_dust2_xmas, de_mirage_winter, de_inferno_winter, de_nuke_winter16, de_train_winter. Większość tekstur na tych mapach została zablokowana WalkGuardem.

- Budżet na serwer:

a) Hosting: pukawka.pl - około 75 zł przy 25 slotach. Opcja Premium.

b) Reklama: 300 zł + 30 procent zniżki za współprace w ramach jednego serwera z CSSetti.pl.
Kontakt: Steam, Forum
Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: Nie

Edytowane przez empi
  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bylam wczoraj na serwerze i serwer nie jest jakos przeladowany, dość klasyczny. Nie widzialam jedynie vipa ale jest system punktów, czego u nas na serwerach nie ma za co plus bo cos innego.

Nie wiem jak wygląda rozgrywka bo akurat sama bylam wiec tutaj sie nie wypowiem.

Planowany start jest na 21 grudnia więc trzeba podjąć decyzję,  aby chłopy mogły działać. 

Ja chwilowo jestem za daniem szansy  jezeli współpraca planowana jest na dłużej. 

  • Lubię to! 2
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.