Skocz do zawartości

Plotkara odc. 2 Sylwia


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

PJKeJVd.png

Witajcie w kolejnym odcinku PLOTKARY!

Plociuch wybiera pare osób, które odpowiadają na pytania o danym użytkowniku.

Odpowiedzi wszystkich uczestników są pomieszane, więc plotkara gwarantuje anonimowość. :4766_pepegod:

 

Drugą osobą, o której plotkowaliśmy to @ Sylwia  długoletni J@ naszej sieci.

Odpowiadający: @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon. Deduss  @ frytA  @ sloneczko :D  @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon. Borówka  @ Who Cares?  @ aRR

Miłego czytania! :peepo_santakiss:

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie I

Co uważasz na temat @ Sylwia ?

 

1. Uważam, że jest dobrą i miła osobą, która czasem na siłę popróbuje robić z siebie okropną osobę, której nie chciałoby się spotkać w ciemnej uliczce.  

2. Specyficzna osoba, wydaje się, że mało w życiu ją zadowala, wieczne jakieś pretensje, dziwne podejście itd.

3. Jest w porządku. Nigdy nie miałem z nią praktycznie żadnych konfliktów. Czasami wybuchowa i za bardzo chcę ustawić każdego do pionu, ale mimo tego lubię ją!

4. Jest fajna.

5. Sylwia bardzo w porządku. Czasem za szybko się denerwuje. 😄 

6. Dość mocno skryta, przy tym bardzo wybuchowa!

 

5IcELpX.png

 

Pytanie II

Uważasz, że masz dobry kontakt z @ Sylwia ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

1. Aktualnie prawie w ogóle nie mamy kontaktu. Wcześniej jak pełniłem pewną funkcję i byłem dość aktywny to zawsze coś tam się porozmawiało.

2. Nie. Mało co z nią piszę.

3. Myślę, że nie. :5163-95-crythumbsup:

4. Kiedyś chyba był lepszy, a na chwilę obecną wystarczający.

5. Uważam, że mam dobry kontakt. Mieliśmy kiedyś lekką spinke, ale poszla (chyba) w zapomnienie. Jeśli czegoś potrzebuje, zawsze pomoże.

6. Nie, nie mam dobrego kontaktu z @ Sylwia , ponieważ w wielu kwestiach się z Nią nie zgadzam.

 

5IcELpX.png

 

Pytanie III

Czy Twoim zdaniem @ Sylwia  dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

1. Z moich obserwacji wychodzi na to, że tak. Raczej szybko reaguje np. na jakieś przyznawanie rang, rożne zgłoszenia no i gdyby było inaczej nie świeciłaby tym jasnożółtym (?) kolorkiem. Jedynie czego brakuje moim zdaniem, to jakiejś własnej inicjatywy w życie forum.

2. Może i dobrze je wykonuje, tylko zbyt dosadnie i za wszelką cene kieruje się tym regulaminem.

3. Wydaje mi się, że wywiązuje się dobrze z swoich obowiązków. Dobry ma kontakt z administracja. Dużo przebywa na forum, nic przed nią się nie ukryje! 😄 Jako J@ jest dłuższy czas, więc jeśli by nie wywiązywała się z swoich obowiązków to nie byłaby dalej J@.

4. Nie wiem jakie są jej obowiązki, ale niech będzie, że dobrze!

5. Jak najbardziej. ^^

6. Myślę, że stara się je wykonywać jak najlepiej. Nie oszukujmy się Sylwia na J@ jest już bardzo długi czas i mimo tego czasu nie traci jakoś zapału do pracy, co lepsze chciałbym zobaczyć ją w najbliższym czasie na stanowisku Administratora.

 

5IcELpX.png

 

Pytanie IV

Jaka cecha charakteru wyróżnia @ Sylwia  spośród innych użytkowników?

1. Dobroduszność. 😅

2. Opryskliwość. XD

3. Szczerość.

4. Stanowczość.

5. Komunikatywność.

6. Sumienność i zdyscyplinowanie? 

 

5IcELpX.png

 

Pytanie V

Jakie dwa słowa kojarzą Ci sie z @ Sylwia ?

1. Dwa słowa, które kojarzą mi się to grzeczność i dokładność. 

2. Nie mam pojęcia.

3. Pyskata oraz szczera.

4. Radiowóz i myszka.

5. Zła kobieta.

6. Pyskata, bot.

 

5IcELpX.png

 

Pytanie VI

Co lubisz, a czego nie lubisz w @ Sylwia ?

1. Trudno się odpowiedzieć na to pytanie, bo nie znamy się, aż tak, żeby powiedzieć co lubię, natomiast, nie lubię jej dyktatury. XD

2. Nie mam pojęcia. XD

3. Lubię - ukryte gdzieś głęboko poczucie humoru. Nie lubię - że czasem ma kija w tyłku.

4. Lubię ją za to, że zawsze można było napisać i pogadać na dany temat, pomocą też zawsze służyła i pewnie dalej to robi. Za swój wkład w rozwój sieci. Za co nie lubię? Hmm... raczej nie ma takiego czegoś za co bym Sylwii nie lubił.

5. Lubię u niej podejście do forum, pilnuje porządku. Brak odpowiedzi, czego u niej nie lubię.

6. Lubię jak się denerwuje, nie lubię jak się denerwuje na mnie. :FeelsBadMan:

 

5IcELpX.png

 

Pytanie VII

Jaka emotka pasuje do @ Sylwia ?

1. 👮‍♀️

2. 😈

3. 👮‍♀️

4. 👮‍♀️

5. 😎

6. 💩 XD

 

5IcELpX.png

 

Pytanie VIII

Jak myślisz z kim z forum @ Sylwia  ma najlepszy kontakt?

1. Najlepszy kontakt według mnie ma z Agatą (@ Malinaa. ).

2. Pewnie z kimś podobnym charakterem do niej. XD

3. Z Agatą (@ Malinaa. ) i rudym Radkiem (@ Radek ).

4. @ Malinaa.

5. @ Malinaa.

6. Na 99% procent myślę, że z Agatą (@ Malinaa. ). takie dwie psiapsiółki. 😄

 

5IcELpX.png

 

Pytanie IX

Myślisz, że mógłbyś się zaprzyjaźnić z @ Sylwia ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

1. Nie wiem czy Sylwia by chciała. 😄

2. Uważam, że moglibyśmy się dogadać. Wcześniej raz na jakiś czas wymienialiśmy się wiadomościami czy to na temat forum czy na temat czego innego i nigdy nie było jakichś zgrzytów czy cuś, gadka się kleiła moim zdaniem. 😂

3. Raczej nie, różnica charakterów, humoru oraz paru innych rzeczy.

4. Myślę, że nie. Można by spróbować ale zbyt duża różnica charakteru. 

5. Nie mam pojęcia.

6. Pewnie! Wystarczy nie przeklinać i jakoś się ułoży.

 

5IcELpX.png

 

Pytanie X

Idąc koło stadionu widzisz, że @ Sylwia  biega do tyłu, co robisz w takiej sytuacji?

1. Cisnę z niej beke. :4766_pepegod:

2. Dołączam do niej i biegamy do tyłu razem, bo czemu nie. 

3. Nic, patrze jak na debila.

4. Podkładam nogę i jeśli nie ma większych obrażeń, to cieszę ryja. 

5. Staje w miejscu, mając trochę zniesmaczoną minę i drę się do niej, żeby brała mniej, bo już jak żule chodzi do tyłu.

6. Dostaje kopniaka w tylek i mówię do niej, że do tyłu się nie biega. XD  Później dostaje jeszcze jednego i uciekam.

 

 

 

Dziękuję za przeczytanie oraz wzięcie udziału w PLOTKARZE!

O kim następnym razem poplotkujemy?:Malinaa:

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 4
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Malinaa. zmienił(a) tytuł na Plotkara odc. 2 Sylwia
  • Srebrny Typer ME

Obrobić dupe Sylwii to była dla mnie czysta przyjemność! Kto następny :pepelove2:

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • frytA zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.