Skocz do zawartości

DSADSA


DSADSA

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: DSADSA/>

Steam id lub IP: STEAM_0:1:31669153

Serwer: dd2

Data bana: 23.12 23:22

Wycinek z konsoli:

 


[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl

[AMXBans] Powod: 'Aim'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:31669153'

 

Automat ciepnął bana za 

bind "v" "force_centerview;+attack;wait;-attack"

 

pokazywałem Pietrkowi jak działają różne cmd i jak odróżnić od haxa

Mocne postanowienie poprawy po świętach, obiecuję 😞

  • WTF? 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak owszem pokazywał ale System zbanował go Decyzja do UBT i do Administracji  :)  P .s pisał mi jakie komendy są legalne a czy to legalne to stwierdzicie :) 

DSADSA/>
SteamID STEAM_0:1:31669153
SteamCommunity ID 76561198023604035
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Aim
Wykonano 23 gru 2022 - 23:20:03
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez System AntiCheat [DD2 #1](HLTV)
Zbanowany na [ONLY DD2 #1] CS-Maliver.pl [FREE VIP][SKINY][MEDALE][ASYSTY][LOSOWY VIP] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sprawdziłam na ns i u mnie ta komenda nie powodowała takiego rzucania celownikiem ale moim zdaniem aim to też nie był.

Wyslij nam tutaj swoje demko o nazwie Maliver-DD2#1.dem, które znajduje się w folderze cstrike @ DSADSA

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www80.zippyshare.com/v/TTglSSCW/file.html

 

Żeby zaoszczędzić czas

12:30 - bind "v" "force_centerview;+attack" - tak działa to bez waita i -attack

13:00 - bind "v" "force_centerview;+attack;wait;-attack" 

16:05 - ajm

17:10 - wszystko w głowe XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Moim zdaniem jest to ułatwianie sobie gry i zyskiwanie przewagi nad innymi graczami na co w mojej ocenie nie powinno byc przyzwolenia. To blizniacza sytuacja co do kiedys stosowania strefy przez jednego z graczy ktory poruszal się w ten sposób szybciej niz na niedozwolonym sgs, ale ze nie bylo  to regulaminem uregulowane to nic nie mozna bylo z tym zrobic. :).

  • Lubię to! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To samo dzieje się z bieganiem pod kątem 45 stopni trzymając W i klikając w tempo D lub A, zależy w którą stronę. Biegniesz kilka unitów szybciej, więc to też podlega banowi, bo ułatwiam sobie grę? Mwheeldown/up to też bind utrudniający trafienie, więc w gruncie rzeczy "ułatwianie sobie gry". Skoro sv_cheats 1 jest zablokowane to dlaczego rolka jest niezablokowana lub force_centerview? W regulaminie nic nie jest napisane o komendzie, którą serwer wymusza na każdym graczu co rundę by the way 😉 

 

 

 

//Edit

 

Spam człowieku jest gdy pisze post pod swoim postem, a nie gdy odpowiadam komuś 🥱

Edytowane przez DSADSA
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego decyzja nalezy do administracji serwera, a nie dla nas @ DSADSA . Mysle ze powinno podjąc się decyzje czy daje sie przyzwolenie na oszukiwanie na cwaniaka bo nie ma czegos w regulaminie czy na uczciwą gre. :)

 

 

Ps do ponizej.. kazdy moze uzywac.. no chyba nie kazdy skoro masz perma z amxa :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego cały czas usiłujesz wmówić, że to jest oszukiwanie na cwaniaka? To może KAŻDY używać jak chce i kiedy chce bo to jest komenda, do używania w grze. Cwaniaki jeżdżą na rolce potykając się o swoje nogi i ja z tego tytułu nie wylewam łez.

Temat tyczy się błędu AC, który zbanował za komendę, a nie tyczy się tego czy można używać czy też nie, bo odpowiedź jest banalna.

 

Sandra nie spamujmy (XD) już

 

//

Do powyżej.. to nie jest perm z amxa : )

Edytowane przez DSADSA
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tlumaczenie jest bez sensu. Osobiscie znam czlowieka ktory jest w stanie w ciagu 5 minut stworzyc i wgrac na serwer skrypt ktory nie jest czitem i zaden antyczit go nie wykryje. Takowy skryp byl oszustwem gdyz wystarczylo wpisac w konsole zaleznie od ustawień "q" ;"s" cokolwiek jak bylo ustawione i strzelalo sie albo same glowy co drugi co trzeci strzal glowe, albo dmg trafiane w nogi zadawaly tyle obrazen co te trafiane w glowe zaleznie jak sobie ustawil. Zanim ligi ESL  i Gameback w latach swietnosci cs 1.6 doszly do tego jak jest to zrobione minelo ponad 10 msc co skutkowalo banem pernametnym dla klanu mindless w obydwu ligach. W mojej ocenie każda forma wspomagania w grze dająca wyraźną przewage nad innymi jest jawnym oszustwem nie do zaakceptowania, a powyzsze komendy grę wlasnie takową czynią.

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Myślę, że ten temat będzie kolejnym precedensem jak wspomniana sytuacja z wykorzystaniem stref - będzie można go przypiąć 😉

 

Nie szukam warna, ale jeden lub dwa tematy poruszone tutaj według mnie trzeba wyprostować. 

 

Rolka. Mianowicie, efekt rolki da się uzyskać z wykorzystaniem dobrej klawiatury. W takim stopniu, że jest to wręcz nie do odróżnienia. 

 

Druga rzecz. Regulamin jakby był aż tak szczegółowy z ujęciem wszystkich możliwych scenariuszy to zajmowałby lekko 100 stron. W takiej sytuacji nikt by go dobrze nie znał, ponieważ to gra, a nie np. kodeks cywilny w realnym świecie. Zawsze obowiązują zasady niepisane, a przyjęte ogólnie jako standard danej społeczności.

Tutaj administracja przed tym powyższym nawet dobrze się chroni - są wpisane dwa elementy kluczowe: "wspomagacze", "itp." (1. Zabrania się używania wspomagaczy tj. SH, WH, AIM itp.)

Chyba, że ktoś spisze i podeślę wszystkie wspomagacze, do których według mnie skrypty twardo się zaliczają. Oczywiście będzie również to aktualizować bardzo często 😉

 

Osobiście brzydzę się skryptami oraz tak bardzo śliskimi komendami, a co za tym idzie ludźmi, którzy je wykorzystują. To jednak temat na rozprawkę, której robić tutaj nie będę

 🙂

 

Edit.

@ DSADSA

1. Napisałem "wręcz nie do odróżnienia". Owszem, pamięć mięśniową da Ci super rezultat jeżeli ją wypracujesz. Jednakże na naprawdę dłuższą metę to wyjdzie, ponieważ fizyka ciała jest jaka jest.

 

2. Tu chodziło mi ogólnie o regulamin. Mianowicie wspomnienie, że wspomagacze są określone jako całość. Kwestia jak administracja podejdzie do Twojej sprawy, ale w to nawet nie chce ingerować, a tylko sprostować rzeczy, które padły w tej korespondencji. Piszcząc mój post z skryptem pomyślałem o ostatnim na auto w movm. Wh, AIM, aliasy itp., wszystko to kupa i współczuć mogę tylko ich używania. Dlatego też nigdzie nie napisałem o "równości" 🙂

 

  • Lubię to! 1

5dDMTQt-Imgur.png.22fc0d9593bb8219ae78c7545bdc5a67.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Sandra. napisał(a):

To tlumaczenie jest bez sensu. Osobiscie znam czlowieka ktory jest w stanie w ciagu 5 minut stworzyc i wgrac na serwer skrypt ktory nie jest czitem i zaden antyczit go nie wykryje. Takowy skryp byl oszustwem gdyz wystarczylo wpisac w konsole zaleznie od ustawień "q" ;"s" cokolwiek jak bylo ustawione i strzelalo sie albo same glowy co drugi co trzeci strzal glowe, albo dmg trafiane w nogi zadawaly tyle obrazen co te trafiane w glowe zaleznie jak sobie ustawil. Zanim ligi ESL  i Gameback w latach swietnosci cs 1.6 doszly do tego jak jest to zrobione minelo ponad 10 msc co skutkowalo banem pernametnym dla klanu mindless w obydwu ligach. W mojej ocenie każda forma wspomagania w grze dająca wyraźną przewage nad innymi jest jawnym oszustwem nie do zaakceptowania, a powyzsze komendy grę wlasnie takową czynią.

 

Dziewczyno zaprzeczasz sama sobie. Pierw mówisz o skryptach, a kończysz na komendach XD Skrypty, są nielegalne, w skrócie to aliasy - rzecz nielegalna. Nie mów mi co się działo w latach świetności 1.6, bo zaczynałem w to grać jeszcze na myszce kulkowej w roku 2004/5...

 

Prosiłbym, aby nie wypowiadały się w tym temacie osoby niepowiązane, lub z za małą wiedzą, bo zaraz wkroczymy na temat kolejny niezwiązany z tematem. Taka rozmowa jest bezsensu i zaśmieca tylko topic.

 

19 godzin temu, Dziamdziak napisał(a):

Rolka. Mianowicie, efekt rolki da się uzyskać z wykorzystaniem dobrej klawiatury. W takim stopniu, że jest to wręcz nie do odróżnienia. 

To samo efekt force_centerview da się uzyskać pamięcią mięśniową myszki, co to w ogóle za argument? Jeśli perfekcyjnie będę poruszał myszką centrując ekran, to odróżnisz od komendy? Nie.

 

19 godzin temu, Dziamdziak napisał(a):

Druga rzecz. Regulamin jakby był aż tak szczegółowy z ujęciem wszystkich możliwych scenariuszy to zajmowałby lekko 100 stron. W takiej sytuacji nikt by go dobrze nie znał, ponieważ to gra, a nie np. kodeks cywilny w realnym świecie. Zawsze obowiązują zasady niepisane, a przyjęte ogólnie jako standard danej społeczności.

Tutaj administracja przed tym powyższym nawet dobrze się chroni - są wpisane dwa elementy kluczowe: "wspomagacze", "itp." (1. Zabrania się używania wspomagaczy tj. SH, WH, AIM itp.)

Chyba, że ktoś spisze i podeślę wszystkie wspomagacze, do których według mnie skrypty twardo się zaliczają. Oczywiście będzie również to aktualizować bardzo często 😉

Jeśli dla Ciebie force_centerview, które wymusza na Ciebie i na innych graczach co rundę serwer jest na równi z WH czy AIM'mem to git, kupuję to. Wspomagaczem jest alias, dla was użyjmy jednak słowa SKRYPT. Jestem jak najbardziej do wpisania do regulaminu, zakaz używania skryptów, bo skryptem może być aim, ale i nie tylko (notabene aim to nic innego jak skrypt)

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko, zwięźle i na temat.

 

Wychodzi na to, że jest to komenda CS'owa, także...

 

Cytując Regulamin Serwera Only DD2 #1

Cytat

1. Zabrania się używania wspomagaczy tj. SH, WH, AIM itp.

Cytat

19. Zakaz używania sgs, gs, które powodują szybsze przemieszczanie się.

Cytat

20. Zakaz nadmiernego wykonywania stref, które powodują szybsze przemieszczanie się.

Jeżeli gracz rzeczywiście używał tej komendy, to nie ma podstaw by go banować, bo nie ma takiego zapisu w Regulaminie Serwera DD2 #1. Proponuje dać Mu UB na warunkowych zasadach.

Warunkowe zasady otrzymania UB:

- przejście na Steam'a,

- wysyłanie linków do zrobionych przez gracza WarGods'a na serwerze przez okres dwóch tygodni.

 

@ Sandra. Only DD2 #1

 

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Stop spam, juz kazdy napisal co chciał. Za każdy kolejny post będzie WARN.

  • Lubię to! 1
  • Hajs się zgadza! 1
  • Ulalala! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Temat przedyskutowałam jeszcze ze @ Smilee  ponieważ po obejrzeniu demek miałam odmienne zdanie. 

Sprawdzałam dodatkowo tą komendę i ten bind nic nie dodaje co by mogło powodować niejakie ułatwienie gry. Aima też nie było ale więcej nie bawe się komendami i celownikiem, bo automat będzie Cię banować za nienaturalne ruchy, jak w przypadku AIMA. Dość zbliżona sytuacja, jak w przypadku osób co mają lagi i rzucają celownikiem. 

 

odbanowany.png

  • Lubię to! 3
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.