Skocz do zawartości

Adnotacja i prosba do odwolania |2


Rekomendowane odpowiedzi

Osoba banująca:  sylwia
Godzina i dzień nadania bana:   teraz 
Opis sytuacji: lol
Dowody: lol
Inne: lol

 

W związku z tym ze temat zostal zamkniety i nie moge nic edytowac juz nie wiem jaki prawem  - Kolejne naduzycie

 

Prosze zapytac Pietrka za co ma bana i za co ja mam bana. Czy się kłóciliśmy czy sobie ublizalismy i czy byla zla krew. Bo w moim odczucia zarty.  Wnosze o wyciagniecie w koncu konsekwecji wobec junior admin ktora sypie banami na prawo i lewo. O niczym nie mozna porozmawiac na czat bo jest przypierdzielka i ban. Niech sama z sobą pisze na tym czacie pyta codziennie co u niej i niech sama sobie odpisuje co u niej slychac. @ Pietrek90 Only DD2 #1  Only DD2 #1 Prosze napisac czy ktos się klocil bo nie wiem o co chodzi.  @ Malinaa.  Proszę o jasną Instrukcje od A do Z o czym mozna pisac konkretnie na czat. W  moim i Wielu graczy tejże spolecznosci.

Chyba że wolicie pozbywac się corocznie graczy z powyzszych przyczyn. To już jest enty przypadek.

DZIEKI.

  • Lubię to! 1
  • Haha 2
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że z dupy bany poszły bo nie kłóciliśmy się tylko luźna rozmowa była napisałem tylko że muszę kończyć bo policja przyjechała a Sylwia bana dała mi żadnego powodu nie miała że by rozdać bany za nic teraz tylko jest na forum brawo dla Sylwi taka afera że by tylko jaja były za mocno się czuje na junior Admin Sylwia za nic bany 😡🫤😕😡😡😡😡prosze ub dla mnie i dla Sandry 

  • WTF? 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Ban dawno zszedł, sytuacje sie uspokoiła wiec nie będę nic dodawać bo mysle, ze temat wyjasniony. 🙂

  • WOW! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.