Skocz do zawartości

[Odwołanie] dedzik XD


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  `dedzik

Steam id lub IP: STEAM_0:0:11967460

Serwer: DD2 #1

Data bana: 10 sty 2023 - 00:08:36

Wycinek z konsoli: image.png.6c533acc07dab0a476f3d95090542d1a.png

 

Ogólnie to nie wiem co tu się wydarzyło, sprawdzałem demko klatka po klatce, spowolnione tempo i nie wiem jak ja zabiłem tego typa pod bs'em, ta kula dziwnie poleciała. Mam nadzieję, że UBT nie jest z pierwszej lepszej łapanki, bo się wtedy nie wybronię tym bardziej, że jest to ban od AntyCheata i jestem w lekkim szoku xD

 

 

@ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png iku. ツ  Uwierz mi, że sam byłem w szoku, bo zobaczyłem to dopiero na demku. Dawno takiej sytuacji nie miałem, jako UBT 2x 😆

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Demko: https://www10.zippyshare.com/v/4DXtQjyR/file.html

 

17:14 - clear.

17:33 - dla mnie również clear.

Zastanawia mnie tylko jedno jakim cudem zabiłeś Bardziejszego, jeśli strzelałeś do całkiem innej osoby.

Rozumiem, że demka z HLTV są bardzo zlagowane, ale widzę pierwszy raz coś takiego. 

Nie będę sam podejmować decyzji w tej sprawie, aby później nie było jakiś niedomówień.  

@ NieJestemNormalny , @ Malinaa.  rzucie okiem sami na demko.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem to demko i dla mnie ono jest jakies dziwne najbardziej mnie dziwi

17:33 jak gosc dostal w glowe skoro nawet w niego nie wycelowal dobrze a potem wlasnie strzaly w goscia na A u gory a dostal bardziejszy jakas dziwna magia dla mnie

@ Malinaa. moze ty cos dostrzezesz bo ja chyba bym musial wziac od stepnia okulary.

  • Lubię to! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Podeślij mi demko które automatycznie nagrywane jest graczom. :) Dema zapisują się w folderze cstrike (STEAM) pod nazwą Maliver-DD2#1.dem

  • Lubię to! 4
  • WOW! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sytuacja dziwna, jedna spalona akcja do której można się przyczepić moim zdaniem to za mało na bana.

Demko oglądało pare osób i są podejrzenia, że może "coś' być ale też niekoniecznie.

Chwilowo otrzymujesz UB, będziemy się Tobie przyglądać, a jak znowu system/admin Ciebie zbanuje w podobnej sytuacji to nie wróże unbana.

 

odbanowany.png

  • Lubię to! 2
  • Hajs się zgadza! 1
  • WOW! 1
  • Haha 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.