Skocz do zawartości

Podanko na Redaktora by Princess


Sandra

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Sandra

Wiek: 17

Staż na forum:  Dokładnie od 30 marca.

Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź): Posiadam sporo czasu wolnego, mam chęć pomocy na forum, tworzenia wywiadów. Jestem otwartą osobą, która stara się unikać konfliktów. Niestety wiadomo, że jest to nieuniknione. Jako, że jestem osobą kontaktową uwielbiam poznawać nowych ludzi jak i współpracować z nimi. Cenie sobie zdanie innych, ale nie jestem osobą podatną na wpływy. Cechami które u mnie górują są cierpliwość, systematyczność oraz gdy coś robię to wkład całej siebie, robię to 100%. Ponadto szybko chłonę wiedzę, pokażesz mi coś raz i ja to zapamiętuję.

Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka szkolna, blog itp.): Tak, byłam przez dłuższy okres redaktorem pewnej sieci. Niestety ona już dawno została zamknięta, tworzyłam tam gazetki szkolne, wywiady z innymi ludźmi.

Próbny wywiad / news: http://cs-maliver.pl//index.php?/topic/330-wywiad-2-pani-s/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak! Powody to:

 

+ wiek,

+ pięknie przeprowadzony wywiad na +5,

+ znam ją i w tej roli wyśmienicie sobie poradzi.

 

Nie ma minusów a wręcz same pozytywy brać ja póki ciepła ♥

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Myślę, że warto dać szansę.

Wywiad ładne napisany, pomoc się przyda!

Witamy w zespole. :) 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.