Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na UBT 1/2023


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

8pivME0.png

 

Witajcie!

Znowu potrzebujemy Waszej pomocy. :pepe_gachristmas:

 

 

Wymagania:

 Aby móc złożyć podanie na UnBan Team, należy mieć ukończone minimum 17 lat.
 Wymagany STEAM.
 Trzeba mieć minimum 50 postów.
 Brak aktywnych warnów na koncie.

 Być aktywnym na forum.

  Brak konfliktów z użytkownikami forum.

  Brak rang na innych forach.

  Posiadanie sporo wolnego czasu.

  Brak blokady VAC na koncie steam.

Oraz budzić zaufanie wśród administracji i graczy.

 

 

Obowiązki UnBan Team'u:

 Sumienne wykonywanie swoich obowiązków.

 Sprawdzać demek oraz screenów CODZIENNIE.

 UnBan Team ma obowiązek godnego reprezentowania sieci.

  Branie czynnego udziału w życiu forum.

 

 

Wzór podania:

Nick: 

Wiek: 

Data rejestracji na forum: 

Link do profilu STEAM: 

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: 

Doświadczenie w ocenianiu: 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: 

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: 

Dlaczego ty?: 

Coś od siebie: 

 

 

Rekrutacja potrwa do 19.01.2022r.!

  • Lubię to! 1
  • WOW! 4
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: @ Dolores

Wiek: 23

Data rejestracji na forum: 11 listopada 

Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198353042895/

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Na to pytanie odpowiem następująca. aktualnie jestem na wyjeździe służbowym z dala od mojego laptopa to mam sporo wolnego czasu tak +/- myślę że dobrym strzałem będzie tak 6 godzinek poświęcone na forum.

Doświadczenie w ocenianiu: myślę że śmiało mogę stwierdzić iż moje ocenianie jest na dobrym poziomie czyli takie 7/10 🙂

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Pewnie.

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: Absolutnie nie, za dobry jestem na banowanie 😄

Dlaczego ty?: to między innymi spory zasób czasu który aktualnie dysponuje oraz to że aktualnie jest wolne miejsce na owe stanowisko, a nie powiem, fajnie by było wrócić do pełnienia funkcji jako UBT

Coś od siebie: Zapewniałem że za niedługo wleci z mojej strony podanie, także dotrzymałem słowa 🙂

 

Wymagania:

 Aby móc złożyć podanie na UnBan Team, należy mieć ukończone minimum 17 lat. +
 Wymagany STEAM. +
 Trzeba mieć minimum 50 postów. +
 Brak aktywnych warnów na koncie. +

 Być aktywnym na forum. +

  Brak konfliktów z użytkownikami forum. +

  Brak rang na innych forach. +

  Posiadanie sporo wolnego czasu.

  Brak blokady VAC na koncie steam. +

Oraz budzić zaufanie wśród administracji i graczy. +/-

  • WTF? 2
  • WOW! 2
  • Haha 2

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Deduss

Wiek: 20

Data rejestracji na forum: 06.08.2021

Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/dedussik/

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Wystarczająco dużo, aby zająć się działem UBT.

Doświadczenie w ocenianiu: W skali oceniam na 7/10.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak.

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: Na Maliversach nie byłem banowany ani na forum, ani na serwerze, bynajmniej nie przypominam sobie takiej sytuacji. Jeśli chodzi o inne fora to też nie, a na serwerach czasami zdarzały się bany.

Dlaczego ty?: Karierę na forum dotyczącym Cs'a zaczynałem na randze UBT. Łącznie spędziłem około 2 lat działając w "AMXBANSIE". Sprawdzanie ss'ów czy rozpiska demka nie jest mi obca i robiłem to niejednokrotnie. Mimo, iż troszeczkę czasu minęło od moich ostatnich działań w "AMXBANSIE", to jednak uważam, że to jak z jazdą na rowerze, tego się po prostu nie zapomina. Wiadomo zawsze jakiś błąd zdarzy się popełnić, nikt nie jest z nas w 100% perfekcyjny, aczkolwiek człowiek uczy się całe życie, a ja dalej z chęcią chciałbym pogłębiać swoją wiedzę na owym stanowisku.

Coś od siebie: Na imię mi Kacper i mam 20 lat. Interesuję się sportem, a dokładniej tenisem stołowym. Lubię też zagłębiać się w świat piłki nożnej. Na forum wydaje mi się, że jestem osobą dość rozpoznawalną wśród użytkowników. Jestem komunikatywny, bezkonfliktowy, lubiący pracę zespołową i prawie zawsze służący pomocą.

  • Lubię to! 7
  • WOW! 1

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Malinaa. zablokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Oprócz oceny demka ze strefy banow kandydaci ode mnie otrzymali screeny oraz demo w wiadomości prywatnej. 

W przypadku @ sebol~  screeny bardzo dobrze sprawdzone, co do demek... dostalam na pw screena jak prosiłeś kogos o sprawdzenie dema. Przyjęcie Ciebie niestety odpada z automatu nawet jeżeli twierdziłeś, że koniec końców jest to Twoja ocena. Gdyby taki screen ujrzał światło dzienne to by nas skompromitował, a dodatkowo zostało nadszarpnięte zaufanie.

Co do @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon. Kacper.  i @ Dolores  wszystko ocenione bardzo dobrze, jedynie bym polemizowała w sprawie demka w dziale ub, że niektóre akcje zostały zle ocenione. Jedyna moja uwaga, aby @ Dolores  zaczal byc bardziej aktywny. Mam nadzieje, że będziecie zgranym duo na dłuższy czas. Oczywiście zostajecie przyjęci.  Mam nadzieje, ze u nas nabierzecie jeszcze więcej doświadczenia i umiejętności. 🙂

  • Lubię to! 5
  • Ulalala! 2
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.