Skocz do zawartości

Zlot ???


SuChY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Na wstępie jeżeli post jest w złym dziale proszę o przeniesienie. 

 

 

Co myślicie o spotkaniu graczy cs-maliver ? 

 

 

Może warto było by się spotkać gdzieś w Polsce ? Może majówka ? 

 

Osobiście byłem już na takich spotkaniach i nie żałuje.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie uważam pomysł za spoko opcję, aczkolwiek takie spotkanie wymaga bardzo dobrej organizacji..

 

Taki temat już kiedyś był poruszany, w dodatku kilka krotnie i różnie to bywało 😄

 

Warto próbować ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak @ VORXk8u.png DeMoN()  weźmie 'łyski' to będę nawet rowerem XD 

  • Haha 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał wolne to wpadłbym na pewno bez względu na lokalizację. Jednakże organizacja będzie bardzo trudna i przydałaby się ogarnięta osoba, która by to zorganizowała

  • Lubię to! 1

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kwestia ile osób byłaby w ogóle chętna na 100%, aby się spotkać. Dopiero po ustaleniu skąd byliby chętni ludzie można byłoby ustalić gdzie organizować spotkanie ale nie ukrywam mieszkam prawie przy samym morzu, wiec łatwiej byłoby mi w moim rejonie coś zorganizować jak znowu szukac w środku polski ośrodka (jak kiedyś) a potem wyszło, że ze mną jedynie 3 osoby były chętne... 🙂

  • Lubię to! 2
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Pomorza, jak będzie coś gdzieś w moim rejonie to mogę być chętny ;D 

  • Super! 2

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Brałem udział w 3 takich zlotach, w tym jedno było z grupą ludzi z nieistniejącej już sieci CS'a.  

 

I tutaj jest kwestia właśnie najważniejsza, że zawsze dla kogoś wybrane miejsce nie będzie dogodne. Mi akurat miejsce było/jest obojętne, ale nie wiem dlaczego zawsze wszystkie zloty najchętniej - jak pamiętam - organizowano w centrum Polski*. Z mojego bardzo małego doświadczenia jednak wynika, że takie zloty wychodziły najsprawniej. Raz uczestniczyłem w takim na mazurach i ludzi było 50% w porównaniu do ubiegłego roku (rok wcześniej okolice Tomaszowa Maz.). Dodatkowo śmieszne, że ludzie mający najbliżej jako pierwsi zrezygnowali 😄

 

*Oczywiście ma to sens tylko w przypadku gdy ludzie są z różnych miejsc. Jeżeli np. ponad połowa będzie z pomorza to nie ma sensu kombinować z centrum itp.

 

To co mogę Wam doradzić to płatność całości z góry. Zawsze ktoś się wykruszy, a noclegi są tak zorganizowane, że najpewniej Ci co się zjawią będą musieli dopłacić za nieobecnych część po przedpłacie. Wiem, że zdarzają się przypadki m.in. chorób, ale trzeba się liczyć z ryzykiem i nie dokładać kosztów innym niewinnym uczestnikom. 

 

Jedzenie i alko. Oczywiście sporo osób weźmie swoje wyroby (xD), ale najlepszym rozwiązaniem jest po przybyciu na miejsce większości uczestników szybka składka i wyjazd do najbliższego marketu. Alternatywą jest teraz np. app Tricount, która również potrafi się podobno sprawdzić. 

 

Nietolerowanie chamstwa i agresji co niby jest oczywiste. Spotykałem się raczej z sytuacjami, że nawet najwięksi wrogowie w internecie na żywo stawali się najlepszymi kompanami przy wódce. Jednakże, raz spotkałem się z sytuacją gdy ktoś dostał "strzał". Wyjście było jedno, wykluczenie z tej społeczności graczy. Poglądy można mieć różne, ale przemoc jest niedopuszczalna i nie zawsze chyba wszyscy o tym pamiętają. To samo dotyczy mienia w ośrodku, organizator w pierwszej kolejności będzie tłumaczył się z uszkodzeń. 

 

Druga chyba też oczywista rzecz to dojazd. Nieważne gdzie, ale będzie i tak trzeba dojechać. Na ostatnim moim zlocie lista zapisów posiadała dod. kolumny: miejsce z którego dany uczestnik startuje, czy jedzie samochodem i czy ma wolne miejsca. Ułatwiło to dogadywanie się w kwestii wspólnego transportu (zamiast tematów na forum "jedzie ktoś z..." rozmowa była możliwa od razu na priv). Zabawa w bla bla car się opłaciła, bo koszt dojazdu zmalał, a i można było się wcześniej z mała grupą zintegrować 🙂 

 

Data. Nie róbcie tego w majówkę chyba, że rezerwacja z b. dużym wyprzedzeniem (rzadko się to udaje). Wszystkie fajne miejsca będą już zajęte, a i ceny będą odpowiednio wysokie. W myśl zasady "po co przepłacać". Część osób również odpadnie, bo będzie mieć już zaplanowane wyjazdy ze znajomymi w tak popularnym terminie. 

 

Tyle ode mnie 🙂

  • Lubię to! 6

5dDMTQt-Imgur.png.22fc0d9593bb8219ae78c7545bdc5a67.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie jakieś spoko miejsce, bo ja aktualnie mieszkam przy samym morzu dosłownie, to też się z chęcią zjawię. Oczywiście też zależy jaki termin. Majówka tak jak kolega wspomniał wyżej, jest chyba najgorszym terminem.

  • Super! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za!

 

Tylko nie nad morzem błagam, nie chce mi się jechać 7h XD. Ciężko będzie tak szczerze każdemu dogodzić z miejscem. Ale jeśli zdarzyło by się, że będzie gdzieś niedaleko mnie (Świętokrzyskie) to w 100% na pewno bym się wybrał. 🙋

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Ja wam powiem! Jedyny zlot który nam wyjdzie to ten na ts'ie, choć śmiem twierdzić że i z tym mógłby być problem :PepeHappy:

  • Lubię to! 2
  • Haha 4
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nad morze ? ;D

 

Tak na poważnie to centrum bardziej mi odpowiada ;> ale tak jak Agatka napisała, musi być DOBRA ale to dobra organizacja ^.^

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2023 o 16:01, SuChY napisał(a):

Ja niestety odpadam z organizacją ale na pewno jestem chętny. 

Matko jak mi ulżyło, już myślałem, że będziemy o SUCHYM ryju siedzieć

  • Lubię to! 3
  • Haha 5

JollyNaturalAsianwaterbuffalo-size_restr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym sie zmelanżował i zrobił trzodę, i pewnie dobierał do kogoś, ehh ☺️teraz wszyscy chętni a przyjdzie co to czego, to ja nie mogę, sorry mi jednak nie pasuje. 

  • WTF? 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium
10 godzin temu, plejer. napisał(a):

Ale bym sie zmelanżował i zrobił trzodę, i pewnie dobierał do kogoś, ehh ☺️teraz wszyscy chętni a przyjdzie co to czego, to ja nie mogę, sorry mi jednak nie pasuje. 

ale serio wariacie 😄 kiedys tam w 2007 te lata mniej wiecej ,co to nie kto !  ten takie auto ,ten tamte ! cpanie,chlanie,ruchanie,dzi*** koks no full amerykanka obiecywana przez parę osob 😄 ,nawet laska jakas obiecywala tajski masaz oO dla dziewczat z serwera,  bo ten caly zlot w jej okolicy  sie odbywal  a jeden chlopaczek nawet zadekalowal 20 komputerow na lana 😄 i wiekszosc pierd**** kocopoly, takie ze bym w tym momencie spotkal to oplul bym i sie obrocil ,nie moge przyjechac to nie moge krotko..NIE MOGE WPASC I KONIEC TEMATU i na moje TAKA Gadka gra i  JEST OK  .   ALE suma sumarum spotkalo sie nas bodajze 5/6 z osob slownych i bylo zajebiscie ,do teraz wspominam 🙂 Wiec moze z tutajeszych maliverkow  niechaj sie zapisze a chociazby 20 osób  na końcu  dotrzyma słowa z 5/6 osób i przyjedzie według ustaleń to i tak może być zajebiscie nie ilość ale jakość że tak powiem xD wiadomo najlepiej jak najwięcej pozdro

 

Pyskata ,

Ogarnij te wulgaryzmy bo nagminnie ich używasz. 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • K4Bum zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.