Skocz do zawartości

szybki ban


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: )()()(
Steam id lub IP: STEAM_0:1:577065017
Serwer: d2/1/
Data bana: 14.01.23 23:50
Wycinek z konsoli: https://www90.zippyshare.com/v/8tQaxXgt/file.html
Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting):

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl

[AMXBans] Powod: 'wstaw foty na www.CS-Maliver.pl'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:577065017'

[AMXBans] Twoje IP:

 

Admin nawet 1 rundy nie zobaczyl calej. Ban po 30 sekundach na spec.

  • WOW! 1
  • Haha 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie moja broszka, ale sprawdziłem - wszystko okej, czysto.

Pyskata ,

W prośbie o UB mogą się wypowiadać Opiekunowie, Admini danego serwera, świadkowie oraz osoba zbanowana - ostrzeżenie 

  • WTF? 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny czyste - UB

 

PS.

Cytat

Admin nawet 1 rundy nie zobaczyl calej. Ban po 30 sekundach na spec.

-Admin nie musi siedzieć na spec przez pół mapy, żeby obserwować potencjalnego oszusta. 

-Admin, który wykonuje SS'y nie musi tłumaczyć ukaranemu, dlaczego podjął taką a nie inną decyzję.

Cytat

2. Admin ma obowiązek banować gracza gdy uważa, że ten łamie regulamin.
3. Gdy admin nie jest pewny, czy gracz gra czysto to robi mu zawsze 5 SS'ów.

Próbujesz na siłę udowodnić niekompetencję Administracji :

-Cytując punkty regulaminu (do którego sama się nie stosujesz). Żeby tego było mało, uważasz że dobrze robisz, ponieważ dzięki temu ".... niektórzy admini w końcu zaczną sprawdzać kogo banują.." - Tak! Pod warunkiem, że nie będzie równie kreatywny jak Ty, i nie wejdzie sobie z innych kont.

Skoro tak bardzo zwracasz uwagę na poszczególne punkty regulaminu i wymagasz aby się do nich stosować, to sugeruję zacząć od siebie .

 

-Wchodzenie na serwer z innego konta na aktywnym banie, jest zabronione !

Myślę, że takie Twoje "zabawy" w zbieranie banów bo się "założyłaś" [robisz to świadomie | robisz to z premedytacją] - śmiało można uznać za :

Cytat

2. Działanie na szkodę sieci serwerów Cs-Maliver.pl - PERM

Nie mówiąc już o tym, że nie szanujesz innych grających użytkowników, oraz pracy a przede wszystkim czasu administracji serwera (Pragnę zaznaczyć, że niedawno również pełniłaś tę funkcję) .

-Skoro uważasz, że admini się nie nadają i w ogóle wszystko tutaj nie spełnia Twoich oczekiwań, to przecież nikt na siłę nikogo nie trzyma ... Wierzę, że Twoja sieć będzie idealna - i tego również Ci życzę!

 

PODSUMUWUJĄC :

Miało już nie być z Twojej strony takich dziecinnych "Prowokacji", a tymczasem nadal próbujesz coś w taki a nie inny sposób osiągnąć, tym samym utrudniając pracę "kolegów". Utwierdzasz także wszystkich, że świadomie próbujesz działać na szkodę sieci. Według mojej oceny, takim zachowaniem dajesz zły przykład innym, oraz marnujesz cenny czas Administracji, którzy w tym momencie mogliby skupić swoją uwagę na kimś innym, zamiast setny raz brać udział, w Twoich "gierkach" .

 

Z tego miejsca chciałbym prosić szefostwo, aby przeanalizować sprawę jeszcze raz dokładnie i podjąć odpowiednie kroki.

 

Pozdrawiam !

  • Lubię to! 1
  • Haha 2
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, v1p3r napisał(a):

Screeny czyste - UB

 

PS.

-Admin nie musi siedzieć na spec przez pół mapy, żeby obserwować potencjalnego oszusta. 

-Admin, który wykonuje SS'y nie musi tłumaczyć ukaranemu, dlaczego podjął taką a nie inną decyzję.

Próbujesz na siłę udowodnić niekompetencję Administracji :

-Cytując punkty regulaminu (do którego sama się nie stosujesz). Żeby tego było mało, uważasz że dobrze robisz, ponieważ dzięki temu ".... niektórzy admini w końcu zaczną sprawdzać kogo banują.." - Tak! Pod warunkiem, że nie będzie równie kreatywny jak Ty, i nie wejdzie sobie z innych kont.

Skoro tak bardzo zwracasz uwagę na poszczególne punkty regulaminu i wymagasz aby się do nich stosować, to sugeruję zacząć od siebie .

 

-Wchodzenie na serwer z innego konta na aktywnym banie, jest zabronione !

Myślę, że takie Twoje "zabawy" w zbieranie banów bo się "założyłaś" [robisz to świadomie | robisz to z premedytacją] - śmiało można uznać za :

Nie mówiąc już o tym, że nie szanujesz innych grających użytkowników, oraz pracy a przede wszystkim czasu administracji serwera (Pragnę zaznaczyć, że niedawno również pełniłaś tę funkcję) .

-Skoro uważasz, że admini się nie nadają i w ogóle wszystko tutaj nie spełnia Twoich oczekiwań, to przecież nikt na siłę nikogo nie trzyma ... Wierzę, że Twoja sieć będzie idealna - i tego również Ci życzę!

 

PODSUMUWUJĄC :

Miało już nie być z Twojej strony takich dziecinnych "Prowokacji", a tymczasem nadal próbujesz coś w taki a nie inny sposób osiągnąć, tym samym utrudniając pracę "kolegów". Utwierdzasz także wszystkich, że świadomie próbujesz działać na szkodę sieci. Według mojej oceny, takim zachowaniem dajesz zły przykład innym, oraz marnujesz cenny czas Administracji, którzy w tym momencie mogliby skupić swoją uwagę na kimś innym, zamiast setny raz brać udział, w Twoich "gierkach" .

 

Z tego miejsca chciałbym prosić szefostwo, aby przeanalizować sprawę jeszcze raz dokładnie i podjąć odpowiednie kroki.

 

Pozdrawiam !

Co to za bzdury ?? Czy Pan jest normalny ???  Od kilku dni gram na tym sid i jakos nikt inny mnie nie zbanowal procz Ciebie - 3ci raz. 

Gram normalnie na serwerze. Predzej gral ze mna opiekun serwera. Wyszedl z gry.. Ty wszedles na serwer zagrales az  jedną runde po czym ktos napisal na say ze czituje. Wchodzisz na spect na 30 sekund  zdąrzylam dobiec z swojego respa ct do gornego i dostaje banicje. WTF ? To kiedy mnie obserwowales ??

CALA SYTUACJA JEST NA DEMIE ZEBY NIE BYĆ CZLOWIEKIEM GOŁOSŁOWNYM. Prosze tez na nim znalesc, albo na ktorym kolwiek te nie szanowanie graczy i wrzucic screena, a nie pisac bzdur z dupy wziętych.

 

|Proszę bardzo   https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2301142340-de_dust2.dem.zip

 

8:14 admin dolączyl do gry

10:28 robi mi juz screeny

Czas jego gry wraz z obserwacją trwał 2 minuty i 14 sekund bo zaznaczam ze zdąrzyl rozegrac jedna runde.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Od kilku dni widzę Cię za każdym razem na innym koncie ^^ .

-Nie szanowanie innych -nie mam tutaj na myśli obrażania itp tylko chodzi o to, że robiąc niepotrzebne zamieszanie wokół swojej osoby, tym samym robisz zamieszanie na sieci . Tworzą się jakieś zbędne dyskusje i niepotrzebne dochodzenie , bo Pani Sandra się założyła i postanowiła grać co chwila na innym koncie, dokładając w ten sposób nam roboty, marnując przy tym nasz czas, bo zamiast zajmować się sprawami innych graczy czy choćby ogólnymi sprawami sieci, trzeba zajmować się Tobą, w wielu "wydaniach" . Tworzą się nowe-stare tematy na forum, na które trzeba odpowiedzieć, podjąć jakieś czynności itd a wiadomo, że musi się w to zaangażować kilka osób, i również tracić czas . Powstaje dziwna, napięta atmosfera, dochodzi również do "konfliktów" . Również na Twoją niekorzyść, idzie fakt, że jesteś tego w pełni świadoma, wręcz naśmiewasz się z tej całej sytuacji jak i z całej sieci . 

Do niedawna pełniłaś tę samą funkcję [admin dd2] więc z tego i wielu innych względów nie powinnaś świadomie podkładać "kolegom" świni i jeszcze wykłócać o swoje śmieszne racje, bo powinniśmy się wszyscy trzymać razem i pomagać sobie we wszystkich sprawach i problemach sieci, oczywiście w miarę możliwości. Niestety z Twojej strony te problemy są ostatnimi czasy tylko generowane, co ważne - ŚWIADOMIE !!!!

 

Podałem wiele argumentów i przykładów, z resztą cała sieć żyła tymi "wydarzeniami" więc nie uważam żebym pisał "bzdury z dupy wziętych. - Na swoją obronę nie masz nic konkretnego.

 

Nie ja tutaj podejmuję ostateczną decyzję , ale wydaje mi się, że nie tylko ja jestem już zażenowany/zniesmaczony tą całą sytuacją i myślę, że mógłby powstać osobny (OSTATECZNY) temat w którym każdy mógłby powiedzieć co o tym wszystkim sądzi, żeby właśnie wspólnymi siłami, raz na zawsze rozwiązać problem Sandry ^.^ !  

 

Temat uważam za zamknięty . 

  • Lubię to! 1
  • Haha 3
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz mnie co gre na innym koncie wiesz ze to ja, a potem banujesz i piszesz ze nie wiesz ze to ja🤦‍♀️. Jeszcze po 30 sekundach na spec.   Bez komentarza..  Banujesz za kazdym razem gdy ktos napisze ci cokolwiek ze czit, a nawet nie weryfikujesz. Powyzsze demo jest tego przykladem. Jak chcesz poprzednie tez dodam bo tam spec  tez trwa  jedną runde.

 

 

Nick to moja sprawa Na jakim gram. 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.