Skocz do zawartości

Zwiększenie slotów.


Malinaa.

Sloty na ONLY DD2  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zwiększamy ilość slotów na ONLY DD2?

    • Nie, zostajemy przy 27
      13
    • Zwiększamy do 29
      7
    • Zwiększamy do 32
      16

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witajcie! :4766_pepegod:

 

Idąc w ślad za tematem https://cs-maliver.pl/topic/33164-propozycja/#comment-208342 z propozycją @ Zielok94  

proszę o oddawanie głosów w ankiecie odnośnie zwiększenia ilości slotów.

Oczywiście dyskusje pod tematem również są mile widziane.

 

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki koszt 27 a 32 ? różnice spore ?

Malinaa. ,

Z 54 zł na 64 zł miesiąc + 12% rabatu za przedłużanie serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem często na 32 slotach i porażka. 

Jak dla mnie będzie haos. 

 

 

Moim zdaniem można by pomyśleć nad pluginem który zwalniał by slota w przypadku kiedy admin chce wbić na serwer.

Gdzieś już to widziałem. 

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 32 również będzie za dużo. Faktycznie pomogłoby to wejść na serwer, ale zrobiłby się niesamowity chaos i myśle, ze dużo ludzi straciłoby „ducha gry”, ze względu na zbyt duża liczbę osób.

  • Lubię to! 2

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie standradowo jest 32 i jest git  jak będzie  dużo ludzi to tylko czysta przyjemność to lepiej będzie się grało i wiecej roboty dla Administracji to więcej wykazania się , kwestia przywyczajenia , jak tu będzie to trzeba spróbować  a nie od razu na nie czy będzie haos , myśle że będzie super i zależy od Adminów  o porządek był na serwerze , pilnować a jesli chodzi o kasę to chyba z tym problemu nie będzie , zawsze mozna będzie zmiejszyć jak będzie żle trzeba próbować nie podawać się :) Pozdrawiam jestem za 32 sloty . Takie jest moje zdanie a że osoba z tym się nie zgadza to jego problem a nie pod moim postem robić wtf  :) jak powiększenie to do ful max 32 a nie o 2 :) 

 

Rezerwacja Slota

 

  • Pozwala na wejście na serwer bez czekania na wolny slot!  jak  by ustawić że jak jest  31/32  to osoba z rezerwacją wejdzie a bez rezerwacji blokadę zrobić 30 /32 

 

 

@ SuChY Only DD2 #1  ze ja z rezygnowałem to jedna sprawa i moja decyzja i  do tego  ch... ci do tego  po 2 sam sobie przeczytaj bo wszystko dokładnie jest napisane że ty mało siedzisz na serwerze to ja wiem i  tak  musisz wykonywać swoje obąwiązki   i to napisałeś to tylko pokazujesz jaki jesteś i nie masz swojego zdania :) nie Pozdrawiam  , każdy ma zdanie swoje i masz prawo się nie zgadzać  a nie zbędne komentarze pisać  

 

  • WTF? 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dla mnie 27 jest wystarczająco. Jeśli miałyby zostać dodane to maksymalnie do 29. 

 

Osobiście nie przepadam za grą 15/15.

1 godzinę temu, tivi napisał(a):

Według mnie 32 również będzie za dużo. Faktycznie pomogłoby to wejść na serwer, ale zrobiłby się niesamowity chaos i myśle, ze dużo ludzi straciłoby „ducha gry”, ze względu na zbyt duża liczbę osób.

Ale czy faktycznie by to pomogło? Jeśli około godziny 21  jest 27/27 to jeśli będzie 32 sloty to też będzie full. 

  • Super! 2

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, byłbym za 29 lub ustawić wiecej adminów z możliwością wbicia na serwer gdy jest pełny.

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium

Ja to bym nawet był za zmniejszeniem do 25 🙂 a  32? nie widzę tego kompletnie... 27 to już jest sporo i dla mnie osobiście max maxow, mam nadzieję że ta propozycja  nie przejdzie..

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pietrek90 napisał(a):

Wszędzie standradowo jest 32 i jest git  jak będzie  dużo ludzi to tylko czysta przyjemność to lepiej będzie się grało i wiecej roboty dla Administracji to więcej wykazania się , kwestia przywyczajenia , jak tu będzie to trzeba spróbować  a nie od razu na nie czy będzie haos , myśle że będzie super i zależy od Adminów  o porządek był na serwerze , pilnować a jesli chodzi o kasę to chyba z tym problemu nie będzie , zawsze mozna będzie zmiejszyć jak będzie żle trzeba próbować nie podawać się 🙂 Pozdrawiam jestem za 32 sloty . Takie jest moje zdanie a że osoba z tym się nie zgadza to jego problem a nie pod moim postem robić wtf  🙂 jak powiększenie to do ful max 32 a nie o 2 🙂

 

Rezerwacja Slota

 

  • Pozwala na wejście na serwer bez czekania na wolny slot!  jak  by ustawić że jak jest  31/32  to osoba z rezerwacją wejdzie a bez rezerwacji blokadę zrobić 30 /32 

 

 

Wiesz nie chcę być nie miły ale przeczytaj na głos to co napisałeś. 

Dyskusja jest o ilość slotów a nie o prace adminów.  To że ty zrezygnowałeś nie znaczy że przybyło nam roboty. 

 

 

  • Lubię to! 3
  • Haha 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 32 sloty? cos kiedys bylo ze sie bugowalo nie wiem czy zostalo to naprawione a co do ilosci graczy wtedy poziom gry wzrasta oczywiscie, a jesli chodzi o wejscie na serwer to nie ma znaczenia czy ma sie 27 czy 32 sloty wieczorami zawsze bedzie ciezko wejsc.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Nie ma większej przewagi dlatego propozycję odrzucam. 

 

propozycja-odrzucona.png
  • Lubię to! 1
  • Smutny 1
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.