Skocz do zawartości

JasieQ .


Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: JasieQ
Steam ID / IP: STEAM_1:0:494866721
Nazwa serwera:d2/1/
Link do demka:
Rodzaj wspomagacza:Wallhack
Rozpiska dema:

https://www54.zippyshare.com/v/s0aqOGD2/file.html

10:49 Celownik krązy po 3 modelach ct za bramą zadając im obrazenia każdemu jednemu

12:28 Wejscie na gale skanowanie modelu CT. trzymając dgl. Podbiega.. Ct wcelowany wiec zatrzymuje się zamiana na awp i skan z awp przez sciane. 1 kill dgl. Przeskok na glowe drugiego ct.

13:37 Celownik leci za graczem po gali zadając mu obrazenia mimo ze gracz jest niewidoczny dla oka od samego początku

16:05 Celownik tuz po zejsciu ze schodow laduje na modelu ct stojacym za bramą juz wie że tam jest.

18:46 1 Proba rzutu granatu na gale nagle rozmyslenie się bo Ct uciekli w gląb gali zmiana na bron , po czym zmiana ponownie na granat i rzut prosto na twarz Ct ktorzy się wrocili spowrotem - z tego miiejsca i w tej sytuacji nie da sie tego slyszec.

 

 

 

 

https://www25.zippyshare.com/v/0R6t7FgM/file.html

 

2:07 Celownik po scianie na model strzal chybiony

3:44 Celownik podąża po bramie za 3 modelami ct na midzie beka bo nie wie ktory wybrac i na kolejnej sytuacji z tego powodu zginie

5:24 Ta sama sytuacja

6:45 Ta sama sytuacja

 

Zglaszane bylo kilka razy w kilka róznych dni bez reakcji. Moze nie trafilam na odpowiedniego admina. Delikwent od miesiąca biega na wallhacku. Jesli to co tu jest wam nie wystarczy to prosze po prostu wejsc sobie na spect gdzie macie narzędzie esp i sami przekonacie się jak skanowane są modele przeciwników niemal calą jego gre. Nie da się trafiac z 100% celnoscią graczy Ct na midzie z awp celujac w bok bramy, a nie w szczeline do respa Ct. Owy gracz od  miesiąca jest bezbledny nie da się przejsc na B bez utraty polowy hp cokolwiek by sie nie robilo. 20 smoke  tez mu nie sprawiają problemu na srodku.

Jesli można to zauwazyc z zwenątrz. Mysle że żadnego problemu z tym nie bedziecie mieli z pozycji spect z ESP.

"JasieQ" 607 STEAM_1:0:494866721

 

 

  • Lubię to! 4
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę o rozpiski z podaniem czasów od kandydatów na UB Team @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon. Deduss  @ Dolores  @ sebol~ . 🙂

Oczywiście jak najszybciej. 

  • Lubię to! 2
  • Super! 4

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEMO NR 1.

 

10:49 - B - (Przeskoczył i zobaczył przeciwnika, który jak można by było się domyślić najprawdopodobniej pójdzie na zielone, więc zaczął skanować, nic nadzwyczajnego)

12:28 - B + (Ciekawy strzał..)

13:37 - B +/- (Na 1/2 prędkości można dostrzec kawałek głowy przeciwnika, aczkolwiek na zwykłej prędkości tego nie widać + to demko strasznie przycina akurat w tej minucie)

16:05 - B - (Może jestem w błędzie, ale dla mnie nic podejrzanego tu nie ma. Rozumiem jakby wyleciał zza bramy i był od razu wprost w niego wcelowany, a tutaj wyleciał, zauważył go i zabił)

18:46 - B +/- (Podejrzane to prawda, aczkolwiek mógł być to zwykły przypadek)

 

DEMO NR 2.

 

2:07 -  B - (Nic "modelowego" tu nie widzę. Chwilę wcześniej widział na midzie jak schodzi do dolnego, więc na logikę mógł się po prostu go spodziewać od razu w górnym)

3:44 - B - (Znowu nie widzę nic nadzwyczajnego, nie jeździ po modelach, naj zwyklej po prostu skanuje bramę)

5:24 - B - (Może jest niemądry grając z wh albo tak naprawdę jest czysty. Gdyby miał wh to raczej wiedziałby, że gracz "Soku" będzie chciał go zabić na środku, a nie bezsensownie się wcelowywał w tego co przebiegał do dolnego...)

6:45 - B -

 

Jak dla mnie zbyt mało takich mocno spalonych akcji, aby nadać permanentnego bana. Poobserwować go jeszcze i dać ss'y. Być może ja jednak mam jeszcze zbyt mało doświadczenie, aby naprawdę dostrzec, że gracz nie grał czysto albo rzeczywiście nie idzie dużo wyciągnąć z podanych czasówek.

 

Jestem ciekaw jak reszta panów to oceni.

  • Haha 1

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze tylko nie na podstawie ss.. Ssy są zbędne w dzisiejszych czasach 90% graczy ktorzy umią grac w tą gre choć trochę to zadbają o to by na ssach nic nie bylo. Najlepiej zebys dostal flagę, jesli nie masz i przekonal sie na wlasne oczy przy okazji z pozycji esp. Na wallhacku tez trzeba umiec grac :)

Co do strzalów z mida mysle ze z esp zobaczysz o co mi chodzi. Celownik zawsze jest pokryty z wysokoscią modelu w 1 linii nie ma zadnej pracy celownikiem z strony gracza. Modele zawsze wbiegną w cel niewazne w ktorym miejscu bramy czy przebiegają czy skaczą czy raszują.

 

Pierwsza akcja celownik w zadnym momencie nie zszedl z modelu. Fakt z tej kamery ciezko to ocenic bez przalaczenia na ct.

16:05 jest napisane wyraznie ze celownik jest dokladnie na modelu  ct tuz po zejsciu ze schodów a nie przy wybiegnieciu. Chyba kazdy patrzy na wprost siebie na gale czy nie ma naprzeciw nie mu ct bo to jedyny możliwy kierunek, a nie w sciane :)

 

Jak będzie okazja nagram lepsze demo, a pewnie predko będzie bo gracz pali sie kilka razy w jedną mapę

 

JEDEN Z ADMINÓW WSPOMNIAL ŻE DA SIĘ ODPALIC TE DEMA Z NARZĘDZIEM ESP  CZY NAWET Z WALLHACKIEM WIEC TAK TEŻ WAM PROPONUJE ZROBIC.

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Cześć wszystkim, 

 

Pozwolę sobie wypowiedzieć, ponieważ w jakiś sposób czuję się świadkiem. Jeżeli to nadmiarowy post to prośba o usunięcie przez administrację, a ja z pokorą przyjmę warna.

 

W dniu 20.01.2023 o 20:10, LA CASA TOKYO DE PAPEL napisał(a):

Zglaszane bylo kilka razy w kilka róznych dni bez reakcji.

Może dlatego, że admini "wypalili" się Twoimi fake zgłoszeniami, w których specjalnie przedstawiałaś swoich znajomych jako cheaterów? Tak, aby potem była satysfakcja z tematów UB na forum? 🙂 

 

"kto sieje wiatr, ten zbiera burzę"

 

Jednakże ja około 1,5 tyg. temu sprawdzałem tego gracza po zgłoszeniu. Nie pamiętam akurat czy Twoim, ale chyba tak. Przez 8 rund totalnie nic się nie działo, więc odpuściłem dalszy skan. Może zobaczył spec i odpuścił w tamtym momencie? tego nie wiem. 

 

JAS.dem

10:49 -

12:28 +/-- Tego pierwszego na gali było słychać wcześniej, a następnie ułamek sekundy widać. Mały plus za szybki strzał w głowę 2 ct, dziwnie mogło to nacelowanie wyglądać w pierwszym momencie 

13:37 ++/- Faktycznie to część, która byłaby najciekawsze w tym demku, ale niestety jest mocno zlagowana u mnie 😕

16:05  -

18:46  -

 

JAS1.dem

2:07 -

3:44 -

5:24 -

6:45 -

 

Osobiście wiesz, że za czasów Twojego adminowania na DD2#1 często zgadzałem się z Twoimi podejrzeniami (przykład adik'a czy jak mu tam było, którego mocno podejrzewaliśmy, ale nie udało się nagrać niepodważalnych +, ponieważ wcześniej zakończył swoją przygodę z naszym DD2). W tym przypadku jednak jest zdecydowanie za mało mocnych dowodów, a przynajmniej ja takich nie widzę, żeby popierać nadanie bana. To co mogę zasugerować to prośba o nagranie "czegoś" więcej 🙂

 

W dniu 21.01.2023 o 09:14, LA CASA TOKYO DE PAPEL napisał(a):

JEDEN Z ADMINÓW WSPOMNIAL ŻE DA SIĘ ODPALIC TE DEMA Z NARZĘDZIEM ESP  CZY NAWET Z WALLHACKIEM WIEC TAK TEŻ WAM PROPONUJE ZROBIC.

Mogę się mylić, ale jedyną opcję aby tak obejrzeć wskazane nagranie jest pobranie i zainstalowanie ESP/WH, a jest to jednak nielegalne oprogramowanie (oczywiste, ale ostrzegam ;p). Takie zabawki zostawiam już UBT, bo nie czuję w tym momencie potrzeby bawienia się w ten sposób 🙂

 

Edit.

@ LA CASA TOKYO DE PAPEL I to zależy niestety - zależy, moje ulubione słowo 😄

Gram na dosyć ciekawym sprzęcie. Używam często 250hz i rzadziej 144hz. Jak wiadomo daje to płynniejszy i bardziej szczegółowy obraz. U siebie na 1x zobaczyłem jego urywek na tyle, że również starałbym się skanować. 

 

W myśl zasady - gówno zawsze wypłynie. Nie teraz to na następnym demku może się coś niepodważalnego pojawić, jeżeli faktycznie używa wspomagaczy. Pamiętajcie, że to tylko moja ocena i większe zdanie tutaj mają opiekunowie oraz kandydaci na UBT! 

 

Pozdrawiam, Jan 

  • Lubię to! 3
  • WTF? 1

5dDMTQt-Imgur.png.22fc0d9593bb8219ae78c7545bdc5a67.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac tego na gali przy  spowolnieniu 1.2 / 1.4 i to minimetr. Na normalnej grze nie uchwytne dla oka. Gracz raczej nie gra na 1.4.  Prawda się obroni sama. Predzej czy pozniej wrzuce kolejne lepsze, badz urywki z kilku. Podstawowe niestety mi sie nie zapisalo bo zapomnialam zastopowac tego swojego ktore serwer nagrywa i byl 1 wielki lagg .Dzieki za fachowa ocene Janie :)

Malinaa. ,

Przestan spamowac w temacie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Specjalnie pobrałem sobie wh na ocenienie tych demek i śmiało mogę stwierdzić że podejrzany gracz miał kilka akcji które stanowczo były podejrzane a reszta to na moje oko czyściochy  ale to stanowczo za mało by zmieszać go do worka z cheaterami.

Demo nr 1:

10:49 -  ze środka, gracz przeskoczył nad bramą, zobaczył jednego gościa, który wychodził z ciemni a to już śmiało daję do myślenia, że gracz uda się na zielone w celu przeczekania lub wyjścia z bramy, CT B-

12:28 - Ciekawe przesunięcie celownika na głowę: B+

13:37 - nic ciekawego, zobaczył kawałeczek głowy i zaczął domyślać się gdzie dany gracz będzie: B-

16:05 - Wyleciał zza bramy zobaczył gościa i najprościej mówiąc zabił go, w tej akcji nie ma na moje oko nic ciekawego: B-

18:46 - Akcja dość podejrzana ale dobrowolnie mogło mu się udać fartem: B +/-

Demo nr 2:

2:07 - Na respie TT widział jak jeden wychodzi z bramy, dlatego nie dziwi mnie to że czekał na nich przy górnym: B- 

3:44 - Resp TT skanuje bramę nic nadzwyczajnego: B-

5:24 - Była widziana głowa dlatego: B-

6:45 - był widziany model CT dlatego: B-

😕

  • Lubię to! 1
  • Haha 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

 

Demo nr 1:

12:32 - widzi przez ściane szykuje się do wycelowania.

12:33 - idealnie w model przez ścianę.

13:40 - widzi przeciwnika zeskakującego na galę, sunie celownikiem po modelu przeciwnika.
Sytuacja przed trupem:.

15:15 - przeciwnik wszedł z dolnego w górnego, idzie na B nie patrzy w lewo - pewny że przeciwnik wszedł na B (pomimo tego, że do niego wcześniej strzelał).

15:36 - idealny skan na bramę B w model przez podwójne skrzyneczki przy trupie.

16:08 - namierza przeciwnika przez bramę na środku.

16:12 - rozgląda się po ścianach - sprawdza czy nie ma przeciwnika.

16:17 - namierza idealnie w skina przez bramę środek na koniec gali.

16:23 -16:27 - idealnie w modele pod galą i w dolnym - wiedział że przeciwnik biegnie z dolnego do górnego (nawet nie szukał czy nie kampi).

16:35 - widzi dwa modele przeciwników biegnące na respa ct - celuje miedzy nich

16:38 - jeszcze nie widać ze ct zbiega na środek od strony tt a on już namierza na niego przez bramę środek

17:11- widzi ct przez ściane na końcu gali namierza już za nim wyskoczył
No i w tym momencie najprawdopobniej graczowi zaczeła coś śmierdzieć i wyłączył wh

Jak dla mnie wyłapałem te akcje którę były podejrzane.

Demo nr 2: Przy tym demku nie ma żadnej akcji do wybrania już pod końcówkę pierwszego musiał już  wiedzieć że był nagrywany albo obserwowany  🙂  Jakbyście chcieli to wam rozpiszę nie ma co tam rozpisać .

 Sorki że tak długo musieliście czekać  wolałem wolniej ale dokładniej dziękuje i pozdrawiam ,,,,

🙂 

  • WTF? 1
  • Haha 4

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka za pozwoleniem @ Malinaa.  jako kilkukrotny zeszły opiekun UBT na paru innych sieciach wypowiem się w tym temacie bo też przygotowałem kilka rozpisek 


 

DEMO NR 1.

 

11:15- widzi goscia przez brame i modelowo na niego mierzy i wychyla. 
15:28- Dziwna sytuacja, bo mam wrażenie że widzi i wie o tym drugim ct co leci od ct bo próbuje na niego wychylić, cofa i jeszcze raz wychyla 
18:03- leci anarchie, obrót na brame mid- zauważył ceteka ( nie słysząc go) zawrócił z anarchi na brame mid pikując ją ...  albo info od boga .. ciekawe ciekawe xDDD
18:38- niby słychać ( U mnie to bardziej tego co do dolnego leciał słychać) ale no dziwnie.. zmiana broni na awp i wychyla .. po krótkiej wymianie ognia wie ze cofnął gale i leci mida na luzaku.. xD 

 

 

Wasze czasy: 

10:49 Widział ich wiec skanował przy zielonej, nic ciekawego 

12:28 slychac pierwszego wiec skanuje, tak jak @ Dziamdziak  jedyne co ciekawe to to nacelowanie ale akurat tu moglo mu sie przyfarcic. 

13:37 przy tych lagach w jednym momencie da sie zauwazyc na poczatku czubek glowy nic nadzwyczajnego, zauważył go i skanuje. 

16:05 Słychać go wiec sie celuje. 

 

DEMO NR 2.


1:38- niby widział gościa na końcu gali ale czekał na niego i wiedział że wychyli mida, słychać było że idzie, ale zawsze mógł iść do dolnego .. tym bardziej że przy dolnym się zatrzymał. 


Wasze czasy: 

2:07 - Normalna akcja. 

3:44 - Nic ciekawego, to chyba standardowe skany w tym miejscu, w moim przypadku, bo sam takie wale xD 

5:24 - Normalna akcja 

6:45 - Jak wyżej. 





DEMO NR 3.
Dla państwa przygotowałem jeszcze jedno demko na delikwenta, które podesłał pan @ Zielok94  Zapraszam do obejrzenia 😄 
Ogólnie mam jeszcze jedno demko ale myślę że obecne dowody w zupełności wystarczą 😉 


Link do dema: https://www83.zippyshare.com/v/qGzBx5Ad/file.html

2:15 - Wiedział że ucieka, celownikiem prawie modelowo lecial po nim, gdzie ledwo slychać goscia przy tych he odrazu wiedzial ze uciek bsa a nie przykładowo na romana 
2:45 - Dziwna akcja bo wchodzi gale na twardo bez sprawdzania romana bsa ani nic od razu kieruje sie na długa.
4:28 - Nie słyszał go wchodząc na gale wchodząc na gale już ustawia się modelowo na przeciwnika. Niby normalny wychył, standardowy w tym miejscu ale nawet infa nie miał że może tam być przeciwnik ( jest info ale to z CT) wchodząc gale znowu nie sprawdza romana ani bsa gdzie nawet nie słychać kroków. Od razu wie że jeden stoi na rampie a drugi na reklamie. I leci na tego na reklamie.
7:22 - Patrzy 5 sekund, i widzi jak koleś Z CT się zbliża do bramy, to zaraz poszedł celownik w bok. Ale dał w bok i w dół.  
11:15 - Kolejna dziwna akcja, od początku demka za każdym razem gdy chodził mida nie sprawdzał respa ct, wychylał od razu na pochylnie. Tym razem sprawdził respa wiedząc że ktoś tam jest.

Ogólnie na Pana Jaśka osobiście poluje od paru dni z pozostałymi adminami, ale wyżej wymieniony Pan gdy tylko wejdzie admin na serwer ucieka ... jak widać na powyższym demku gdzie zielok na zmienionym nicku go nagrywał i wszedł pod koniec v1per i Jasiek uciekł xD 

Osobiście uważam jeszcze że po obejrzeniu tych 3 dem i w niektórych momentach i sytuacjach gdzie widać przeciwnika na piksel to Panu pomaga jakiś kolorystyczny model postaci (ESL) albo sokoli wzrok. Lub coś jeszcze .. Takich to podziwiam. 😄

Moja ocena: ZBANOWANY pozdrawiam i życzę miłej zabawy 😄 

  • Lubię to! 5
  • Haha 2
  • Ulalala! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pomijając demka, które obejrzałam i mialam nawet swoją ocenę do wstawienia zaczęłam się zastanawiać i szperać trochę. Od paru dni usilnie admini (nie wymienię którzy bo nie chce się pomylic) pisali, że to ten sam JasieQ co ma bana za nie wstawione screeny. Ja sprawdzając ip i steamid oczywiście twierdziłam, że to nie jest ta sama osoba ale... po przejrzeniu odwolan z innych sieci oraz przejrzeniu jego konta z forum to jest ta sama osoba.

Wiec reasumując ban i tak się należy za aktywnego bana, bo screenów nie wrzucil tylko zmienil ip. Zakładam, że ma 2 internety i z 3 konta steam bo takich informacji doczytałam się na innej sieci.

Dzięki za zgłoszenie.

 

ltqLJkH.png

  • Lubię to! 4
  • WOW! 1
  • Haha 3
  • Ulalala! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.