Skocz do zawartości

Zgłaszam cheatera


BlacK_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego :odwazny bialy piesek 

Steam ID / IP: STEAM_0:0:441718383
Nazwa serwera: dd21
Link do demka:https://www87.zippyshare.com/v/iPFPLmOW/file.html
Rodzaj wspomagacza: fuha
Rozpiska dema:

 

 

2:14 -Wychodzi z bramy i od razu wcelowany w model, którego nie było widać podchodzi bliżej w drugi frag też wcelowany. 

 

Screenshot_1.png.694b65c3edddfa759fd6b08

 


18:09-18:30 Trzeci i czwarty frag w ciemni wh. W następnej rundzie nawet nie spojrzy w ciemnie jak nikogo tam nie ma. 
 
 18:52 -19:23 Frag w dolnym i ten w piachu wh? szybka reakcja na tego z piachu 

Więcej nie chciało mi sie szukać :c
 
@ LA CASA TOKYO DE PAPEL  Pierwsze lepsze 2 demka w dniu w którym grasz 1000 minut 😄 No ale jak gra sie po tyle h to mogą sie zlewać dni i możesz nie pamiętać :PepeGrill:
@ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png Deduss   Wiem że malutko, ale w każdym jej demku można znaleźć jakieś dziwne zagrywki z wh :c Po za tym, jak ktoś ogarnia haksy i włącza, i wyłącza wh to ciężko o lepsze czasówki. Juz nie mówie o tym że antyczit  zbanował ją za BH :
Screenshot_1.jpg.b249ae4026ba7b294c0297c
 
 
 
 
  • Lubię to! 1
  • Haha 7

Bbc One Shelby GIF by BBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

frytA ,

W zgłoszeniu mogą się wypowiadać osoby

do tego wyznaczone poprzez członków UnBan Team'u, Opiekunowie, osoba oskarżona. 

+1.

  • WTF? 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* 2:14  to sobie daj 1.2 zwykly nieceleny strzal sugerowany krwią na scianie bo na screenie go jakos nie widac.. wiec skoro strzelają sie na dlugiej moze tam ktos byc🤔 Za chwile gosc rzuca granatem w moim kierunku i tez skanuje to miejsce niecelnie, a on wyskakuje z zupelnie innego miejsca to jakie wh🙄 za chwile tez strzelam w gale pestką tak jak i w te dlugą😵

 * W tym drugim w ogole nie zgadza się czasowka do akcji napisales czas innej rundy wiec to o co ci chodzi 1/2 predkosc 17:05 juz biegne na plecy i juz tam slychac strzelanine w gorny/dolnym. Dodatkowo z dolnego leci granat w kierunku gornego wiec juz wiadomo po ktorej są stronie. Ja rzucam granata to przeciez widze ze zabralo komus dmg wiec tam są.. Nastepnie oni rzucają 2 granaty i skanują xD nie rozumiem co tu jest dziwnego

 

* Tu tez w ogole czasowka się nie zgadza

1.2  predkosc 18:38 skoro raszuje jak co runde i od 18:44 do 18:53 stoje w dolnym wcelowana i nikt nie się nie pojawił w gornym cisza natomiast slysze granaty to chyba logika ze są na długiej. Dodatkowo dobiegając slysze strzaly i ponowne granaty.. Wracam galą zabijam w dolnym. Zabijam typa przy bsie. Fleszuje dlugą. Wyskakuje i glowa przeciwnika wystaje wiec go zabijam. WTF ?🤔

 

@ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png Deduss  co jest dzwinego w tym granacie jak parę sekund predzej to oni rzucili granat w drugą strone xD

 

3:10 Gine jakos nie jestem wcelowana w model.

5:43 gine jakos celownik nie jest na modelu

7:40 Gine wcelowana w gale, a terro pojawia się na srodku

8:55 Gine wcelowana w przeciwną strone aniezeli mnie zabiją

10:15 dostaje Heda z zupelnie innej strony niz celuje

10:39 Strzelam na wprost, a terro wybiega mi z boku

13:20 Kolejny raz gosc zabija mnie z przeciwnej strony aniezeli patrzę

 

Dalej mi się nie chce do konca dema.

Jezeli to jest wedlug ciebie WH to chyba zbyt dlugo w te gre nie grasz. Weź juz może nic nie rozpisuj/zglaszaj. Chyba ze to zrobione na zlosc to wtedy rozumiem.

@ BlacK.

 

 

@ BlacK.  Chlopcze antyczit nadal tego bana za szybką spacje na pochylni na romanie i jest to na demie z daty tego bana :). Jak zrobisz tak samo to tez cie zbanuje :) nie wiem czemu tak jest i jest tak tylko na d2/2/ tak samo jak zbanowal gorno osob z tego forum za aima przy przeskoku pingu gdy strzelali :)

 

A te filmy to normalne kille chlop wychylil glowe 😳 a to w trupie to nie wiem na co patrzec :)

 

I nie la costa tylko la cas

. Wh mam na klawiszu enter 😌    Z calym szacunkiem to co wrzucasz to powinni zbanowac ze 25 graczy ktorzy grają na codzień :)

 

Ponadto uwazam ze smiesznym jest ogladanie nastu demek i wylapywaniu z nich po jednej akcji i wrzucanie tu jako jakis dowod xD ile tych ich obejrzales ? Nawet ja nie pamietam w jakie dni i o ktorej godzinie gralam xD

  • Lubię to! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:14 - B+ (Obejrzałem to osobiście na WallHack'u, celownik od razu poleciał na model)

18:09 - 18:30 - B +/- (3 pierwsze fragi raczej w porządku, aczkolwiek ten granat strasznie dziwny i raczej nie został rzucony przypadkowo. Jakby wiedziała, że tam jest, tylko skąd? + tak jak piszesz w next rundzie w ogóle nie sprawdziła tej ciemni, jakby była pewna, że tam nikogo nie ma, hm)

18:52 - 19:23 - B - (Frag w dolnym - mogła po prostu sprawdzić dolnego przed wbiegnięciem na galę, zauważyła i zabiła.. Jeśli chodzi o frag w piachu, to akurat można by było się kłócić, bo niby głowa wystawała, aczkolwiek od razu wyleciała tam gdzie on był.)

 

Uważam, że to zbyt mało jakichkolwiek mocnych dowodów, aby cokolwiek tutaj wywnioskować. 

  • Lubię to! 2
  • Haha 1

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:14 Niestety obejrzane z dokladnoscia kilka razy i tu widac jak celownik polecial prosto w model przeciwnik sie ruszyl gdzie wtedy go zobaczyla

2:20 skan trafiony prosto w glowe w model przeciwnik ucieka w druga strone.

4:20 od tak sobie strzelila kiedy przeciwnik biegnie gala i wychodzi zza skrzynki watpie.

18:09-18:30 jak koledzy wspomnieli ten granat zupelnie dziwny bardzo rzadko kto stoi za sciana bo tak bylo i powoli sie wychyla o czasie gry 1:31 w tym momencie granat trafiony w moment az ktos biegl

18:52 - 19:23 dolny to widac jak sie przebiega reklama z dlugiej to jeszcze nic ale ten piach jest zupelnie zastanawiajacy skad wlasnie wiedziala gdzie akurat wbiegal do piachu nie wychodzil z niego a strzal byl w ziemie.

19:37 gracz praktycznie nie widoczny za murkiem dostaje strzaly w glowe gdzie go zabija.

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NieJestemNormalny napisał(a):

2:14 Niestety obejrzane z dokladnoscia kilka razy i tu widac jak celownik polecial prosto w model przeciwnik sie ruszyl gdzie wtedy go zobaczyla

2:20 skan trafiony prosto w glowe w model przeciwnik ucieka w druga strone.

4:20 od tak sobie strzelila kiedy przeciwnik biegnie gala i wychodzi zza skrzynki watpie.

18:09-18:30 jak koledzy wspomnieli ten granat zupelnie dziwny bardzo rzadko kto stoi za sciana bo tak bylo i powoli sie wychyla o czasie gry 1:31 w tym momencie granat trafiony w moment az ktos biegl

18:52 - 19:23 dolny to widac jak sie przebiega reklama z dlugiej to jeszcze nic ale ten piach jest zupelnie zastanawiajacy skad wlasnie wiedziala gdzie akurat wbiegal do piachu nie wychodzil z niego a strzal byl w ziemie.

19:37 gracz praktycznie nie widoczny za murkiem dostaje strzaly w glowe gdzie go zabija.

Z calym szacunkiem jak to są spalone akcje wedlug Ciebie to nadajcie mi bana x kilka  tysiecy bo mysle ze spokojnie tyle razy skanowalam kogos grając od 1 dnia na tym serwie i usuncie widoczne dmg przy zadawaniu obrazen i rzucaniu granata - gracze nie beda skanowac i rzucac he bo juz nie będą wiedzieli czy ktos tam jest oO.

 Btw.

Celownik pokrywa się z modelami  rowniez jak rodzę się na respie ct i od startu jestem skierowana  w strone modeli tt na ich respie.  Moim zdaniem  dodając do tego twoja rozpiske opartą na wiedzy i obejrzaną z kazdej strony to jest na 100% wh i powinnam otrzymac bana do konca zycia zeby nie czitowac. :)

 

2:14 zwykle pokrycie w biegu. Kazdy gracz na mape ma 15 razy te samą sytuacje.

2:2 skoro ucieka i go twoim zdaniem go widze to czemu nie jade celownikiem za nim  tylko wyskakuje obok ? 

4:20 przeciez wracam sie na gale i widze przez radar gdzie znika ct..🤯

18:09 skasuj  dmg na ekranie to nikt nic nie będzie rzucal ani skanowal, jak ten strzal byl w ziemie to ja zyje w alternatywnym swiecie bo widze ze wychylil glowe

19:37 normalne skanowanie po kilku tysiacach  godzin na d2 chyba, ale co ja tam wiem to moze byc tez wh

 

 

 

Wnioskuje o obejrzenie tego dema przez kogos normalnego w znaczeniu ogranego pod kątem czitów bądź nadanie mi od razu perma w celu unikania coraz lepszej rozpiski ludzi ktorzy nie mają o tym pojęcia.   Boje się ze na kolejnej zeskocze z gali na linie wysokiego napięcia, a na dlugiej w zabiciu mi goscia w piachu z awp pomagalo stado przebiegających akurat hipopotanów a to jest nielegalne.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana jej!

K4Bum ,

W zgłoszeniu mogą się wypowiadać osoby

do tego wyznaczone poprzez członków UnBan Team'u, Opiekunowie, osoba oskarżona. 

+1.

  • Lubię to! 2
  • WTF? 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jedynie 2 akcje mnie zdziwiły, a to za mało na bana. Jak będziesz mieć coś więcej napisz zgłoszenie, z chęcią popatrzę. 😉

 

mrPp21s.png

  • WTF? 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.