Skocz do zawartości

Witam


GeforceX2230

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

po pierwsze to nie jestem szpiegiem z innej sieci, tylko graczem z zapałem do czasów dzieciństwa... Serio ? takie oskarżenia bez podstaw ? Ale dobra, życie. 
Mam na imię Adam mam 18 lat i pochodzę z małej wsi nie opodal Złocieńca-Zachodniopomorskie. Jestem uczniem klasy 3 liceum o profilu wojskowym oraz
moim hobby są wszelkiego rodzaju sprawy militarne. Mam wysoką kulturę osobistą i jestem zdyscyplinowany, moje największe wady to brak chęci do życia
oraz lenistwo 😆 . W przyszłości chciał bym zostać oficerem WP i zarabiać w miarę pokaźną sumę jak na czasy w których żyjemy. W wolnym czasie lubię
zakręcić manetką po szosówce witając się z ludźmi lewą ręką ❤️ oraz uwielbiam poznawać nowych ludzi ( nawet tych z poza granicy ). Znam 4 języki
w tym Polski xD, Angielski, Niemiecki oraz trochę Rosyjski. Zaczepiając trochę temat z pierwszego zdania, byłem w dzieciństwie bardzo podjarany 
cs 1.6 oraz jego społecznością, niestety jak w każdej grze nie ma mowy żeby ktoś dał 12-13 latkowi szanse na zostanie kimś więcej niż graczem 
na serwerze, bez możliwości rozmowy (tradycyjnie mikro +16) lecz niespodziewanie parę osób ze starego forum ( nie przytoczę nazwy bo
reklama nie mile widziana pewnie) zauważyli jakiś potencjał w tym jak się staram i dali temu dzieciakowi szanse, jak zauważyli szybko załapałem 
co z czym się je i otworzyłem własny serwer na którym było max 15 osób w godzinach poza szkolnych. Serwer upadł z braku funduszy a ja 
z płaczem w oczach z niespełnionych marzeń hehe, dlatego postanowiłem że wrócę jakoś na nogi po nowej promocji na steam i przypomniałem 
sobie stare dobre czasy. Mam nadzieje że znajdę tu nowych spoko ludzi którzy może tak jak ja mieli podobną historię albo podobną 
z którą chętnie ze mną się podzielą. Z mojej strony to wszystko.

Dziękuje i Pozdrawiam 
Adam

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

 "𝓛𝓾𝓭𝔃𝓲𝓮 𝓴𝓵𝓪𝓶𝓲𝓪 𝓰𝓵𝓸𝔀𝓷𝓲𝓮 𝓹𝓸 𝓽𝓸, 𝔃𝓮𝓫𝔂 𝔃𝓪𝓬𝓱𝓸𝔀𝓪𝓬 𝓽𝔀𝓪𝓻𝔃.

tumblr_miaafdcvPD1s5w098o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo

  • Super! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Typer

Hejka Adam aka Karta Graficzna GeForce ❤️ 

Ja też znam rosyjski, myśle, że w cs byśmy sie dogadali w tym języku! 😄 

  • Super! 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

siemanko 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Adam ;D 

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema fragu 😂😄

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Adam  :) W wyborze uczelni pamiętaj ze dzisiaj Awl to 80% szans na zmech. Osobiscie polecalabym Ci WAT daje o wiele więcej mozliwosci i nawet na cywilnym rynku pieniądze często lepsze niz w WP.  Pozdrawiam Oficer WP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

heja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.