Skocz do zawartości

Kilka propek


K4Bum

Rekomendowane odpowiedzi

Siema  przedstawiam wam kilka propozycji na serwer co o tym myslicie? 

1. Zmienne niebo- każdy gracz może ustawić sobie niebo na serwerze pod komendą /niebo ( tak jak było w wersji zimowej ze sniegiem /snieg) 
dzien/zachód/wschód/noc
2. Dodanie do menu vipa zmianę pistola na dowolny, ewentualnie na Usp 
3. Dodanie info na hudzie na amx_imessage Odnośnie respa TT by gracze wgl wiedzieli że jest za to kara. Bo pozniej jest za przeproszeniem bol dupy ze nie bylo zadnego info i kicki dostaja 
4. Dodanie hudu nad sayem w rogu z informacjami: ilość medali/pozycja w rankingu/godzina/pozostaly czas do konca mapy coś jak na pb. 
5. Dodanie możliwości usunięcia skinów w każdej chwili dla graczów którym wygasł vip. 
6. Limit na awp bo czasami jest na serwerze only awp xDDD Widziałem na jednym serwerze taki plugin że blokował awp dla drużyny wygrywającej 2 rundami zostawial im 3 awp na caly team a przeciwna drozyna miala 5 awp. 
7. Poprawienie błędu z broniami bo często i gęsto bronie się bugują i nie da sie podłożyć paki ( mimo ze mamy ją w ekwipunku nie da jej się wybrać) Trzeba wywalić broń by wybrać pakę ( niektórzy o tym nie wiedzą i blokują pakę ... ) 
8.  vip z 2x HE w ekwipunku? Co myslicie? 
9. W advertisements dodać jeszcze info odnośnie Bs że B od 5 CT. Czasami z rana mało wiary i nie wiedzą że B od 5 jest i lezą przez pół rundy na B a drugie pół tam kampią. 



A tak jeszcze tylko z ciekawości zapytam, co myślicie o leczeniu? 

  • Lubię to! 2

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Według mnie zbędne zaśmiecanie serwera

2. Vip według mnie aktualnie i tak jest zbyt "silny" jak na vipa, więc na NIE.

3. Tu w sumie spoko opcja. Ewentualnie dodać ten plugin, który SLAYuje jak ktoś stoi na respie tylko przerobić go, żeby slapował zamiast zabijać.

4. O ile byłaby opcja wyłączenia go to na TAK.

5. Przydałoby się jak najbardziej.

6. Tu też jestem za. Za dużo ludzi gra AWP, a szczególnie VIP'y. Ewentualnie ograniczyć AWP dla vipów, bo bez vipa nie jest tak łatwo uzbierać kasę na AWP.

7. To zdecydowanie na tak. Często właśnie zastanawiałem się o co z tym chodzi, ale widzę, że nie tylko ja to mam xD

8. Na nie, przesada.

9. Też przydałoby się. Na tak.

 

Leczenie zdecydowanie na nie.

  • Super! 1

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dla mnie zbędne, po co zaśmiecać serwer? Tak jak @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png tivi  wspomniał wyżej.

2. Według mnie powinno tak zostać jak jest. Jeśli chcesz innego pistola to możesz go kupić. 

3. Tutaj jestem na tak. 

4. Jeśli będzie można to wyłączać pod komenda /hud to spoko. Jestem na tak.

5. Na tak.

6. Można dodać ograniczenie.

7. Nigdy mi się to nie zdarzyło. XD Jeśli się buguje to warto to poprawić.

8. Panie, gdzie 2HE. Na nie.

9. Tak. Niech jest te info.

10. Leczenie, nie.

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fajne, ale to bardziej na serwer 4fun a nie nasze dd2.
2. No przeciez zawsze sobie mozna kupic, za duzo bys chcial mając vipa xD
3. Można dodać, lecz wątpie by ludzie na to reagowali.
4. Dla mnie zbędne
5. Można dodać, ale w czym to komu przeszkadza? 
6. Chyba Cie cycki bola xD ustawiać limi na broń, przestał bym tam grać jeśli taka opcja by została dodana xD
7. Noo to jest denerwujące, trzeba to naprawić.
8.  Nope, można podnościć HE po innych graczach, Awp chcesz blokować a chcesz sam wszystkich wysadzić granatami? xD
9. Można coś dodać, ale info jest też przy podkładaniu paki chyba, z tego co pamietam

 

Leczenie odpana, vip leczy sie z zabójstw co sprawiło by go chyba nieśmiertelnym 

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Książę Kubuś napisał(a):

5. Można dodać, ale w czym to komu przeszkadza? 

W tym ze gracze żeby usunąć skiny muszą wykupić vipa bo nie mogą ich usunąć xD 

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin CS 1.6 [Only DD2 #1]

1. Zbędne

2. Ale po co? Przecież można kupić uspa xd

3. To może być git akurat 🤔

4. Również zbędne. Do godziny i czasu mapy są przecież komendy 🤨

5. To by się przydało 

6. Na pewno nie. Co z tego, że czasami jest only awp, każdy gra tym na co ma ochotę 🤔

7.

8. Zdecydowanie nie

9. Czemu nie. Zwykła blokada na podłożenie paki nie wystarcza, bo i tak uparcie próbują tam zaplantować mimo, że się nie da 😆

 

Leczenie to jest shit, zdecydowanie na nie.

 

Prędzej jestem za tym, żeby wróciły asysty za 50dmg, a nie za 1dmg. Wtedy była większa satysfakcja jak się wykręciło lepsze statystyki 🤓

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Właściciel

1. Zmienne niebo- każdy gracz może ustawić sobie niebo na serwerze pod komendą /niebo ( tak jak było w wersji zimowej ze sniegiem /snieg) 
dzien/zachód/wschód/noc         - czy ja wiem czy aż takie modyfikacje są potrzebe. Jeszcze jakby na niebie zrobić nazwe sieci to ok, ale takie kombinacje jak widać po głosach wyżej nie przejdą. 
2. Dodanie do menu vipa zmianę pistola na dowolny, ewentualnie na Usp - nie.
3. Dodanie info na hudzie na amx_imessage Odnośnie respa TT by gracze wgl wiedzieli że jest za to kara. Bo pozniej jest za przeproszeniem bol dupy ze nie bylo zadnego info i kicki dostaja - wiadomosc dodana ale każdy użytkownik ma obowiązek przeczytać regulamin.
4. Dodanie hudu nad sayem w rogu z informacjami: ilość medali/pozycja w rankingu/godzina/pozostaly czas do konca mapy coś jak na pb. - kwestia do przegadania bo kiedyś było i zostało to usunięte.
5. Dodanie możliwości usunięcia skinów w każdej chwili dla graczów którym wygasł vip. - jeżeli podasz mi na to sposób to oczywiście poprawie, od dawna nad tym rozmyślam i nie mam pomyslu na to.
6. Limit na awp bo czasami jest na serwerze only awp xDDD Widziałem na jednym serwerze taki plugin że blokował awp dla drużyny wygrywającej 2 rundami zostawial im 3 awp na caly team a przeciwna drozyna miala 5 awp. - odpada limit.
7. Poprawienie błędu z broniami bo często i gęsto bronie się bugują i nie da sie podłożyć paki ( mimo ze mamy ją w ekwipunku nie da jej się wybrać) Trzeba wywalić broń by wybrać pakę ( niektórzy o tym nie wiedzą i blokują pakę ... ) - starałam się to naprawić i zazwyczaj występuje to podczas nożówki. To co opisałeś pierwsze słyszę ale spróbuje i na to zaradzić. 
8.  vip z 2x HE w ekwipunku? Co myslicie? - nie.
9. W advertisements dodać jeszcze info odnośnie Bs że B od 5 CT. Czasami z rana mało wiary i nie wiedzą że B od 5 jest i lezą przez pół rundy na B a drugie pół tam kampią. - informacja dodana.

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.