Skocz do zawartości

Sylwia skarga


BlacK_

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: BlacK

Nick Administratora: Sylwia  moderator. nie chodzi mi o Sandre

Powód Skargi: Warnuje i ostrzega TYLKO osoby których nie lubi co to ma być?? na innych przymyka oko

Dowody: Jak widać na forum niektórzy dostają notki/ostrzeżenie/warny, a niektórzy nic  

 

Przykład w podaniu henka :

Screenshot_1.jpg.0e9d1e1b13a1e326ff4d233

 

Screenshot_2.jpg.bc95cb76bd11e9ce310f19e

 

 

 

@ [Urlop] Sylwia  Gdzie jest napisane że mają być 3 argumenty? jak gdzies jest to z gory sory :monkaHmm: a jakbym napisał ze sympatyczny typek to by przeszło? Przypierdalanie sie o byle co. 

 

 

Dobra dam drugi przykład tutaj henio dostaje notke że napisał w swoim podaniu 

Screenshot_4.jpg.9ce00dbfd9c0dbef4ac4b85

 

 

A gdzie ku*wa Sysia jestes jak np. sanderka spami w swoich?😁 Nie raz po 2 razy pisze w jednym poście

 

 

Przykłady 😄 

 

 

 

Jak widać są równi i równiejsi 

 

 

  • Lubię to! 5
  • WOW! 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

Bbc One Shelby GIF by BBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Juz pędze z odpowiedzią, aby tą burze zakończyć. 

Napisalam juz Sylwii, ze nie ma nigdzie zapisu o 3 argumentach, jedynie cytując regulamin "Zawsze poprzyj argumentami swoją wypowiedź. Nie dodawaj postów zbędnych, typu 'Jestem na tak', 'Jestem za', 'powody wyżej'." Jedynie mogę dodać, że podane przez Ciebie argumenty nijak się przydadzą podczas końcowego wyboru w tym przypadku Henia na admina.

Co do zakazu wypowiadania sie w swoim temacie czy podaniu - nie ma oczywiście takowego do momentu, gdy ktoś nie zaczyna spamowac.

Podane przez Ciebie przykłady, pierwszy sama Sandra założyła temat i mogla rowniez sie odnies, w 2 ja napisalam post w którym zaznaczyłam, że spam będzie juz nagradzany. A jeżeli zależy Wam na takiej musztrze to możemy ją oczywiście zacząć, zamiast starać się kazdego zrozumieć.

Notatki zaraz usunę,  aby nikogo juz one nie bolały.

Dzięki za skargę, przyjmuje. Sylwia otrzymala ode mnie wyrażone w Twoim temacie uwagi.

 

0Jb7moJ.png

  • Lubię to! 2
  • Hajs się zgadza! 1
  • WOW! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.