Skocz do zawartości

[RandomSkills] Unban'y


KiO_

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick Zbanowanego:  240km/h KiO

Powód Bana: Walllhack.

Dlaczego Powinieneś dostać Unbana: Ogólnie nie rozumiem czemu dostałem bana z Wallhack'a tyle  czasu gram na serwerze gracze się nie skarżą na moją grę jeśli by była taka możliwość to chciałbym obejrzeć demko z moją grą.

Dokładna Data (Dzien i Godzina): 08.02.2023 godzina 18:37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć KiO!.

Oglądamy ciebie od początku twojej gry na Serwerze, Wiemy o tym, że jakiś Administrator jest na Serwerze to Wyłączasz Wallhack'a i wtedy idzie ci źle Gra, ciągle cię zabijają robisz na mecz ok. 15 Killi Bez Wallhacka, natomiast jak Administracji nie ma Jakimś Cudem Robisz ponad 30killi, mówisz, że ludzie się nie skarżą na ciebie, ponieważ Ludzie nie piszą do ciebie tylko do mnie, dostaje co chwile skargi o tym, że jakimś cudem widzisz przez ściany, dobra przejdzmy do sedna. 7.02 Wtorek godzina 21 Mapa: Mirage, byłem na Serwerze ale zauważyłem dziwną akcję twoją na powtórce więc Poszedłem Oglądać Ciebie i tak grałeś prawie cała mape bez Wallhack'a i byłeś ciągle Zabijany, wiec na 4 ostatnie Rundy meczu zachciało się tobie odpalić Wallhack'a, no dobra mogło ci się przyfarcić i wylosować 3 razy z rzędu Wallhack ale 4 razy jest to wyłączone i na ostatniej Rundzie mapy widać ze masz Nieskończoność Amunicji i widzisz ludzi przez ściane, pewnie będziesz się tłumaczy, że ich słyszałeś ale tak każdy gracz mówi mi po tym jak dostają bana za Wallhack'a.

Opis Rund:

Runda-25(12T-12CT): Masz Skill: Dodatkowe Hp I dziwnie patrzysz Przez ściany i wiesz gdzie kto jest

Runda-26(13T-12CT)[2:30]: Skill: Aimbot widziałeś, że Gracz był w oknie i nie wychodziłeś z pałaców bo czekałeś na niego, żeby zabic na spokojnie Gracza z CT.

Runda-27(14T-12CT)[2:45]: Skill: Dodathowe Hp i widzisz ludzi przez sciane 

Runda-28 Skill: Wallhack, więc tą runde Pominiemy

Runda-29 Zostałeś Zabity

Runda-30(14T-15CT)[2:15] Skill: Nieskonczone Ammo Ale dalej Widzisz Przez ściane

 

 

Widać bardzo szczegółowo, że masz Wallhack'a

 

 

Link do Pobrania Demka: https://admin.serverproject.eu/hltv/85832/1675803690

gif1.gif.b1d3659fd2c470d2d68dd27022f4fd3d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę odtworzyć tego demka bo jakiś problem jest mógłbyś jeszcze raz wysłać?

 

Daniel029 ,

Zmien Nazwe np  1 i w  cs wejdz w konsole wpisz playdemo 1

 

jeżeli ci sięnie chce az tyle robić, pobierz CsGo Demo Manager

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.