Skocz do zawartości

Odwołanie od bana - uczencssetti


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: uczen | CSSetti.pl

Steam id lub IP:

Serwer: Maliver 2

Data bana: 09.02.2023

Wycinek z konsoli: 
[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 8 godzin , 32 minut i 19 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : uczen | CSSetti.pl 
[AMXBans] Powod : ' Obrazasz ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 41418805 ' 

 

A teraz jak bylo na prawde. Zabilem przeciwnika z ct, zaczal mnie wyzywac wiec kazalem mu sie zamknac, dostalem kicka. Wszedlem spowrotem, kick za reklame w nicku CO Z TEGO BALWANIE JAK DUZO GRACZY MA CSSETTI W NICKU I SAMI REKLAMUJECIE TO FORUM NA SERWERZE ZEBY GLOSOWAC NA WASZE SERWERY OCZYWISCIE LOGIKI ZERO A ADMINISTRACJA NIE REAGUJE WTEDY GDY TRZEBA, dobra wbijam spowrotem, dwa hedy polecialy na B i ban za obraze bo jakis bot sie rozplakal. Bez pozdrowien dla goscia ktory mnie zbanowal i jazda z nim.

Wszyscy dobrze wiedza, ze jestem szanowanym graczem CS-Maliver ELO MORDECZKI 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Finger Only DD2 #2  Poproszę jakieś dowody, które wskazywałby, iż ban, który został przez Ciebie nałożony na tydzień jest słuszny.

  • Lubię to! 1

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kacper. zmienił(a) tytuł na Odwołanie od bana - uczencssetti

@ Kacper. CS 1.6  myslalem, ze to paluch napisal byczku.

Wnosze o ub bo na jedynce tez nie moge grac! A pale sie do gry, wolnego nabralem jak szalony 😄

Pyskata ,

Mamy opcje "edytuj" jeżeli chcesz coś dodać - ostrzeżenie pisemne 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diss na ch*jów z csa:-)


Utwór powstał w celach humorystycznych nie ma na celu nikogo obrazić.
Tekst napisany w kilka minut na kolanie i na szybko nagrany oczywiście bez żadnego specjalistycznego sprzętu. xd

 

Żeby rozluźnić nieco atmosferę trzeba się trochę pośmiać, mam nadzieję, że będziecie mieli dobre humory. 😉

 

 

 

 

Pyskata ,

W prośbie o UB mogą się wypowiadać Opiekunowie, Admini danego serwera, świadkowie oraz osoba zbanowana - ostrzeżenie 

  • WTF? 1
  • Haha 3
  • Ulalala! 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem świeżo po obejrzeniu demka, oprócz słów na c*** i p**** nie doszukałem się niczego innego z tego powodu zredukuje ci bana do 3h

 

 

odbanowany.png

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.