Skocz do zawartości

Zgłoszenie - Tysiek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Pyskata zmienił(a) tytuł na Zgłoszenie - Tysiek
1 godzinę temu, Tysiek napisał(a):

1:22 - 1:57 : normalna sytuacja, wiadomo, że czekam aż reszta z anarchii wyjdzie także no. Nie widzę tutaj żadnego zagrania z WH o czym Ty piszesz.

2:50 - pilnuje BS'a, więc rozglądam się w trupie i na BS'ie. Z deagla faktycznie ładnie siadło, podstawa to dobry cfg jeżeli w dobrym stopniu przynajmniej się ma opanowaną gre i movement 😉

3:43 - UMP ma to do siebie, że ma mały rozrzut. Kucnął i hitbox się zmienił i kula go trafiła 😉

5:05 - pewnie głównie chodzi Tobie o dwa ostatnie fragi - tak przyznam, że dziwnie to wygląda ale gościu z bsa szedł dopiero, więc miałem czas popatrzeć się na gale, gdzie gościu też wychylał i słyszę, że dobiega już do mnie ten z BSa i odwrót i spowrotem na tego z gali. 

 

Kicka nie dałem ja, tylko bodajże Zielak za SPECTA.

 

No nie wiem tutaj już UBT rozpatrzy tę sprawę i wyda wyrok 🙂

 

Od kiedy cfg ma wplyw na glowe? XD Pierwszy raz slysze ale niech ci bedzie. Jak dla mn wiekszosc akcji spalona.

Malinaa. ,

W zgłoszeniu mogą się wypowiadać osoby

do tego wyznaczone poprzez członków UnBan Team'u, Opiekunowie, osoba oskarżona. 

  • Lubię to! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

b- 1:22 - 1:57 celownik faktycznie był ustawiony na HS dlatego tutaj bym polemizował czy to dla mnie taka normalna akcja...

b- 2:50 Nie pierwszy raz widzę taką akcje by gość ubezpieczał plecy od bs b

b+ 3:24 To akurat ładnie poleciał mu celownik na HS

b- 3:43 ...

b+ 5:34 ...

b+ 5:39 ...

Połowa akcji spalona, druga połowa czysta dla mnie, poczekamy na rozpiskę drugiego ubt @ Kacper. CS 1.6  i wspólnie damy werdykt.

  • Lubię to! 4

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to co jest do gory jest wymowne zeby nie było watpliwosci że wlasciciel sieci maliver to oszust 

 

https://www114.zippyshare.com/v/DqTPdYK5/file.html

 

0:50 aimbot

2:58 aimbot

3:45 aimbot

5:04 aimbot

5:30 aimbot

6:28 aimbot

8:08 aimbot

 

Kazdy kontakt z przeciwniekiem na demie dalej to kill aimbotem

 

Dla chętnych proszę żeby rozwiązac wątpliwosci dluższa kinematografia 3 dema wszystkie 3 spalone aimem i wh.

https://www4.zippyshare.com/v/deJvijJ8/file.html

  • Lubię to! 2
  • WOW! 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:22 - 1:50 B+/-

2:50 B-

3:24 B+

3:43 B-

5:05 B+

5:34 B+

5:39 B+



Pierwsze demo mi w zupełności wystarczy, aby uznać, że jest spalony. Do tego dochodzi jeszcze ten aimbot, który tylko podtrzymuję naszą decyzję.



Decyzja podjęta wspólnie z @ Dolores CS 1.6  CS 1.6

ltqLJkH.png

  • WTF? 2
  • WOW! 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.