Skocz do zawartości

Odwołanie


Mrówa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć Mrówa!

Od razu jak wszedłeś na Serwer To Nabiłeś Ponad 30 Killi, Nie spodobało mi się to i zacząłem oglądać twoją gre jak i twój profil, Na pierwszy rzut oka Widać Puste konto, 700h w csie ale komentarze same za ciebie mówią i jest wiele wiecej takich komentarzy, Dobra to teraz Popatrzmy na demka dwa, Pierw Dust 2 

 

1 Runda (Skill: Grawitacja): Widzisz Przez ścianę i jeszcze masz Aimbota wgranego, widać ładnie jak celujesz w brzuch a zabijach Headshotem

2 Runda (Skill: Aimbot): Idziesz na Longa i Słyszysz tylko osoby z Mida ale ciągle czekasz na gościa w Doors'ach, którego nie widziałes ani nie słyszałeś za to czekałeś aż się wychili

3 Runda (Skill: Aimbot): Idziesz na Longa, na doors'y znowu i widzisz ze gracz Podchodzi do Drzwi, więc nie zamierzasz pick'ować tylko się kryć i jak został ostatni Gracz to wiedziałeś kiedy on sie wychili jak przed chwilą się schował przed tobą od razu strzeliłeś bez wahania

 

TERAZ MIRAGE

4 Runda (Skill: Kasa na Start): Po Zakupie Awp'y Idziesz na A i nagle patrzysz sie na ścianę, Nikt normalny Gracz nie patrzy sie na ściane, po chwili zauważasz Gracza ja wchodzi na Rampe więc Od razu Pick'ujesz go Nie udalo się to Skampiłes sie za skrzynka i patrząć przez skrzynke na niego i ledwo wyhylająć, że skrzynki Zabijasz go nawet gdy go nie widzisz 

 

image.png.e099e0cd733a4d11361223cbd8f52f1a.png

 

Link do Demka: https://admin.serverproject.eu/hltv/85832/1676304743 - Dust 2

Link do Demka: https://admin.serverproject.eu/hltv/85832/1676306341 - Mirage

(Jeśli nie będziesz mógł odpalić Zmień nazwe Pliku!)

gif1.gif.b1d3659fd2c470d2d68dd27022f4fd3d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Danielek!!

Nadal będę się spierał, że nie słusznie mnie zbanowałeś chciałem sobie tylko pograć na fajnym serwerze z znajomymi.

 

W pierwszej grze były same borowiki w grze więc trudno było grać gorzej tym bardziej jak dobrze losowało. To nie jest moje pierwsze konto, wcześniejsze konto sprzedałem  ponieważ chciałem troche zarobić a konto nie było mi potrzebne

1 Runda: Trafiłem w głowę ponieważ nie stałem w jednym miejscu i się ruszałem dlatego kula poleciała zamiast w ciało to w głowę.

2 Runda: Czekałem na gościa w Doors'ach ponieważ pomimo tego, że słyszałem ludzi na midzie to nadal nie wiedziałem czy to są wszyscy a że były tam osoby z drużyny to nie cofnąłem

3 Runda:  Nie rozumiem trochę twojego opisu ale nie pick'uje ponieważ mam low'a, mam dobry czas reakcji

MIRAGE

4 Runda: Po tym jak nie trafiłem to nie wiem o, który moment ci chodzi z patrzeniem w ścianę ale dobra, przyznaje, że z mojej perspektywy nie był on widoczny ale po prostu oddałem randomowy strzał.

Jest to jedyny serwer na, którym dostałem bana. 

Komentarze pod profilem są od randomów na wingmanie lub dzieciaków z serwerów społecznościowych.

Możemy też porozmawiać ale to byś musiał odpowiedzieć na pv na discordzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że postarałeś się nad odpowiedzią

 

Przechodząć do 1 Rundy napisałeś że "Trafiłem w głowę ponieważ nie stałem w jednym miejscu i się ruszałem dlatego kula poleciała zamiast w ciało to w głowę." Po pierwsze, Moze to był fart ale 2 inne kille? Gracz koło ciebie skoczył a ty mu w locie one tap'a Walnąłeś, stary

 

2 Myślę, że nie byś był taki mądry, słysząc prawie wszystkich na Midzie dalej zostać w miejscu

 

3  Masz dobry czas reakcji, z Wallhackiem to napewno, na Nagraniu widać ze pierw sobie ustawiasz celownik na niego za skrzynka a pozniej pick'ujesz na niego

 

 

gif1.gif.b1d3659fd2c470d2d68dd27022f4fd3d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 z czego to po prostu są zbiegi okoliczności, że kula trafia zamiast w ciało to w głowę, albo jak na niego za  ustawiłem celownik na jego głowię ponieważ wiem gdzie wcześniej stał, jakby się ruszył to najprawdopodobniej bym umarł. Mam w cs:go 2k godzin i w innych fps'ach jeszcze prawdopodobnie więcej 

 

I co mi zaszkodzi poczekać przed drzwiami jak nie mam pewności czy wszyscy są na midzie, bo wiele razy się zdarzało, że jak się odwracałem to ktoś wychylał, jak pakę podłożyli to bym nie czekał przy doors'ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.