Skocz do zawartości

Skarga na admina, pytanie o taktykę


Bohdan

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick w grze: Bohdan

Skarga na admina: znarkomicie 

Data i czas: 14.02.2023 godz. 15:50 

 

Opis sytuacji: Na serwerze było mało osób. Byłem w terror. Mam taką taktykę, że najpierw czekam aż przeciwnik wyrzuci wszystkie granaty. Następnie idę na powoli SHIFTEM na BS. To trwa przeważnie 1:30 minuty. Zniecierpliwionemu adminowi to się nie spodobało i zaczął mnie straszyć banem. Pisał, że muszę szybko wykonywać cele mapy. Mam 2 minuty na podłożenie bomby, a on po minucie już straszy banem, bo "on nie będzie czekać". I kiedy już podkładałem bombę, to dostałem bana na 5 minut. 

 

Moje pytania brzmią:

- Jeżeli na serwerze jest mało osób, to jaki mam czas na podłożenie bomby? 

- Czy moja taktyka jest zgodna z regulaminem? 

- Czy ban był słuszny? 

 

Moim zdaniem, po to jest przycisk SHIFT, żeby z niego korzystać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tłumaczyłem Ci ja jak i koledzy z teamu, że jeżeli są 4 osoby na serwerze (2 w CT i 2 w TT) które grają normalnie i giną w przeciągu 30 sec a Ty jeszcze minute kucasz na bs B po czym na shift na A wchodzisz przy czasie pozostałym 15 sec to nikt nie będzie czekał aż sobie pokucasz bo ludzie przyszli na serwer pograć,

ostrzeżeń było wiele, tłumaczyłem wielokrotnie na say (sprawdźcie HLTV), tłumaczył Ci kolega z teamu, że on nie ma ochoty co runde minuty czekać aż sobie pokucasz zanim ruszysz, nie dotarło to niestety musiało się to skończyć banem. Jak zauważyłeś pewnie na say każdy mnie już błagał abym dał Ci bana. 

 

Jak byłeś w przeciwnym teamie i trzeba było iść pake broić to też wbiegałeś na bsa jak były 3 sec do wybuchu lub nie wbiegałeś wgl za co dostałeś pierwsze kicki wtedy to też była jakaś taktyka?

 

bohdan.png.c24988cb5055a06188bd8b80cd781e98.png

 

Tyle w temacie ode mnie

 

Pozdrawiam

znarkomity 😄

Edytowane przez znarkomicie
  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki mam czas na podłożenie bomby, kiedy jest mało osób? 30 sekund? Minutę? Gdzie to jest napisane? Proszę podać konkretny regulamin. Taką mam taktykę. Najpierw wyczekuję, potem powoli idę podłożyć bombę. Po to jest czas, żeby z niego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki aby nie przeszkadzać innym graczom w grze, rozumiem, że każdy ma jakąś taktykę ale jak już pisałem w grze wiele razy nie może być tak, że po tym jak zostajesz Ty i ktoś w przeciwnym teamie Ty jeszcze minutę kucasz schowany gdzieś na drugim końcu mapy a jak zostaje 30 sec do końca ruszasz na SHIFT na bsa, Ci ludzie także przyszli pograć na serwer i wychodzą bo nikt nie będzie patrzył jak kucasz gdzieś w trupie górnym lub B przez 60 sekund. Czego nie rozumiesz? To jest taktyka na pełny serwer 32 sloty, wybiją się to wchodzisz i walczysz ale nie na gre 2vs2 czy 3vs3 

 

 

 

->>>>>>>TUTAJ ZNAJDZIESZ REGULAMIN SERWERA <<<<<<-

Polecam uważnie przeczytać 1 i 3 pkt regulaminu

 

Czas musisz sam dopasować do schematu rozgrywki, jak zostajesz sam w teamie to starasz się wykonać cele tak szybko jak jest to możliwe, nikt nie każe Ci wbiegać na pałę na bsa jak zostajesz sam na 3 ale musisz wykonywać próby podjęcia bsa w jak najkrótszym możliwym czasie  i to jest wymagane na serwerze a w regulaminie znajdziesz to w pkt 

3. Wykonujemy cele mapy

 

W innym przypadku będziesz dostawał bany

 

 

Edytowane przez znarkomicie
  • WTF? 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzenie na SHIFCIE to nie jest utrudnianie gry. Po prostu nie chcę, żeby przeciwnik słyszał, w którym miejscu jestem. A co do wykonywania celów, to cele wykonuję. W ostatniej chwili podkładam pakę. Nie wiem, co w tym dziwnego. A jak ktoś szybko biegnie i traci pakę, to nie jest utrudnianie gry swojemu zespołowi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest jasno napisane o wykonywaniu celów mapy lecz nie ma określonego czasu na podłożenie bomby. Gracze mają standardowo 2 minuty na wykonywanie celów, a kto i w jaki sposób to robi, to tylko jego sprawa. Ważne, aby cele zostały wykonane. 

 

Odnosząc się do Twoich pytań @ Bohdan

- Jeżeli na serwerze jest mało osób, to jaki mam czas na podłożenie bomby? 

Jak już wyżej napisałam nie ma określonego czasu na podłożenie paki. 

- Czy moja taktyka jest zgodna z regulaminem? 

Każdy ma swój styl gry, w regulaminie nie ma nic o zakazanych taktykach.

- Czy ban był słuszny? 

Obejrzałam demko i śmiało mogę stwierdzić, że ban nie był słuszny i już tłumaczę dlaczego. 

 

Demko: https://www120.zippyshare.com/v/RMWi5v3A/file.html

 

8:18 - Ban nie powinien mieć miejsca, gracz nie kampił ani też nie "zwiedzał" mapy, a szedł na bs'a podłożyć pakę był tuż przed nim i miał jeszcze 15 sekund, w tym czasie na spokojnie mógłby dojść na bs'a i podłożyć pakę. 

 

Rozumiem, że niektórzy wolą dynamiczną rozgrywkę, ale należy również pamiętać o tym, że każdy ma swój styl gry, a czas trwania rundy wynosi 2 minuty, więc jeżeli w tym czasie gracz się wyrabia z celami, to nie ma powodu by go banować, wystarczy trochę cierpliwości.

 

 

 

 

 

  • Ulalala! 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.