Skocz do zawartości

skarga admin d2


Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: no ja
Nick oskarżonego: Pozytywny
IP/SID oskarżonego: maice
Data zdarzenia: dzis 11-12:20
Powód skargi: Admin nie zna podstaw regulaminu serwera
Dowody (Screeny/Demko z HLTV):
https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2302181137-de_dust2.dem.zip dostaje ze 3 kicki za resp gdzie po 1 nie stoje na respie po drugie Ct raszuje
https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2302181158-de_dust2.dem.zip Dostaje kicka za 15 sekund afk bo pisalam wiad na czat na forum odnosnie tego 
tematu i znow nie stoje na respie powodem jest " resp ostatni raz"

Proponowana kara: zakup tej lektury i sumienne cwiczenia https://www.taniaksiazka.pl/czytanie-ze-zrozumieniem-marta-kurdziel-p-506599.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping&gclid=Cj0KCQiAi8KfBhCuARIsADp-A56eAgRsg1SASSBgBWKxqcz5sDt9ZN_BXUajFXGvZFuDqW79q_kfxcAaAsOzEALw_wcB
Wyjaśnienia: Admin 

 

 RAz.

DWa punkt 15

 

Predzej dostaje kicka na spect gdzie wyraznie pisze adminowi że ma nie kickowac bo chcę cos sprawdzic. To dostaje kicka za blokade slota gdzie jest 11 graczy na serwerze. Jest w logach.

 

 

Gratuluje kolejnego swietnego admina.

 

 

Zobaczylam te dema bo w sumie sama dokladnie nie pamietalam. Na tych są dwa kicki pozostale sa na innych. Otoz kolego adminie @ BeHeaD Only DD2 #1  1 kick pisze ci ze cos robie i wywalasz mnie za blokade slota nawet polowy serwera nie ma. Wchodze ponownie i pisze ci czemu mnie wywalasz jak pisze ci ze sprawdzam kogos.. nic się do tego nie odnosisz. Kick na drugim demie. Jest To jedna jedyna runda gdzie zostaje przy tej skrzynce na cale 20 minut mapy kazda runde raszuje. I kolego stoje przy niej.. przy tej skrzynce bo moj kompan zginal w anarchi po wbiegnieciu do niej, a Ct raszuje mi anarchię. Zabijam jednego drugi rzuca we mnie granatami to stoje i czekam na niego chyba normalne nie wiem co mam zrobic polozyc sie i dac zabic ?? Finalnie go zabijam i wywalasz mnie po raz ktorys tam za resp nie znasz podstaw regulaminu.

Pozostale kicki sa w logach wiec mozna po demach sobie cofnąc. Wygladają dokladnie tak samo. Ct raszuje zabijam ich jest placz i kicked.

 

Jednak rozwiaz ten test.

  • Lubię to! 3
  • WTF? 1
  • WOW! 1
  • Haha 3
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LA CASA TOKYO DE PAPEL

1 demko wyrzuciłem za siedzenie na spekcie hmm podpowiadasz komuś przez ts? 

2. demko ostatnie rundy jak przerzuca cie do tt 1:28 resp tt przed b 2 runda resp tt od anachi za ta skrzynką co to nie jest podstawa po 1:16?? 

zastanów się dziewczyno w co ty grasz na żadnym nie widać raszu nawet patrzysz przez avp na środek wiec nie ciśnij syfu skoro go nie ma znasz zasady sama jesteś sobie winna pozdrawiam Pozytywny 

 

/ edit

odp do admina coś robię co pomagasz przez ts?  wiesz  ze specta widać  wszystkich 😛

frytA ,

Jest opcja " edytuj ". Upomnienie.

  • Lubię to! 2
  • WOW! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W logach jest i na demie. Pisze Ci czemu jestem na spect.

Tak minute z godziny gry jestem na spect i podpowiadam komus. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ dokladnie tak bylo rozgryzles temat i wygrales internet.

2. Obydwie te czasowki co napisales to nie jest resp tt. Masz temat co jest respem a co nie. Masz nawet narysowane i dalej sam siebie orasz ! To juz nie wiem brailem ci to przekazac ?

3. Ct raszujacy anarchie to ct raszujący

4. Regulamin serwera jest od regulacji gry i zachowan na serwerze, a nie twoje podstawy

5. Patrze srodek i widze na radarze ze kropki bedące obok mnie znikają inteligęcie. To chyba nie padli na inferno na dywanach na innym serwie ?o.O

 

////

 

Edit proponowana  kara tlumaczenie brailem ksiązki powyzej bo kolega czytania i rysunków nieogarnia.

 

 

 

Naprawcie se w koncu sklep sms do vipa bo od poltorej roku nie dziala.

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rash jest wykonany srodkiem i to jest zaliczne (wtedy nie moge dokonac kicka )  ,  ze wychodzi ci anarchia to nie rash jak nie grasz wyjdz z serwera nie blokuj bo ty robisz ch wie co jak nie sa to czasowki po nizej 1:30 czyli 1;29/ i  w doł na respie ma cie juz nie byc popatrz na ryunki lini respa bo do skrzynki przed anarchia od str tt masz resp tak samo pochylnia nad trupem 

Edytowane przez BeHeaD
  • WTF? 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BeHeaD napisał(a):

rash jest wykonany srodkiem i to jest zaliczne (wtedy nie moge dokonac kicka )  ,  ze wychodzi ci anarchia to nie rash jak nie grasz wyjdz z serwera nie blokuj bo ty robisz ch wie co jak nie sa to czasowki po nizej 1:30 czyli 1;29/ i  w doł na respie ma cie juz nie byc popatrz na ryunki lini respa bo do skrzynki przed anarchia od str tt masz resp tak samo pochylnia nad trupem 

http://www.avlisad.com.ar/test/ masz rozwiąz se. 0-15 oznacza że jesteś idiotą

Malinaa. ,

Post nic nie wnosi do skargi a tylko obraża. 

  • WTF? 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość do Adminów DD2:

 

Cytat

[Intro]
Ble, ble, ble
Kolo-koo

[Refren]
Kolonia specjalna
Wszyscy tutaj mamy downa
Na dworze sauna, korzystam z wczasów
Organizowanych przy pomocy Caritasu
Majka Jeżowska chwile nam umila
A nocami ksiądz wikary wchodzi nam do wyra
Masz nad wyraz chromosomów, to wiesz o co B
Teraz wszyscy łapy w górę, robią "Ble, ble, ble"

 

[Zwrotka 1]
Ruszam w delegację ze specjalnej szkoły
Są wakacje! Słońce na jezioro rzuca połysk
Docieram na miejsce, teraz wyciągam toboły
Wkoło wszyscy mają japy jak pierdolone mongoły
Biorę słoik po Nutelli, obtaczam pisiorem
Po kolacji będę wkręcał, że to taki podwieczorek
Zaraz zleci się gromada, wykładam chuja na stół
Wtedy jest jedna zasada: "Nie patrz w dół, nie patrz w dół"
Ci Azjaci to wariaci, dzisiaj jakiś chory kotek cnotę ze mną straci
Jeden z chorych braci, cierpiących na wodogłowie
Opierdolił w kiblu kreta, zabrało go pogotowie
Drugi wywrotowiec z chorobą sierocą
Prawdziwy sportowiec, kochał pływać nocą
Wyrwał się po zmroku, wychowawcy piją wino
A on topi się w tym czasie jak jebany lód Bambino

[Refren]
Kolonia specjalna
Wszyscy tutaj mamy downa
Na dworze sauna, korzystam z wczasów
Organizowanych przy pomocy Caritasu
Majka Jeżowska chwile nam umila
A nocami ksiądz wikary wchodzi nam do wyra
Masz nad wyraz chromosomów, to wiesz o co B
Teraz wszyscy łapy w górę, robią "Ble, ble, ble"
You might also like
 
[Zwrotka 2]
Jesteś z nami piona, niech te lato nie ma końca
Pojawia się ona, oświetlona blaskiem słońca
Jest tak gorąca, mega kusząca
Widziałem ją w TV na spocie Fundacji Polsat
Kucyki, różowe dresy; pomogę ci bejbe wysyłając SMS-y
Wciskam jej frazesy, cieszy się jebana ściera
Choć upał doskwiera, jakoś klei się bajera
Ona patrzy w moje oczy, mówi "Ble, ble, ble"
Swym uroczym głosem mówi "Ble, ble, ble"
Pluje przeżutym batonem "Ble, ble, ble"
Jara mnie to ziomek "Ble, ble, ble, ble, ble"
Obok jakiś dziadek wyprowadza dobermana
Psina jak to psina – robi na trawę kasztana
A ta pojebana bijacz nabija gówno na kija (Co?!)
Jak kiełbę z ogniska wciska se do ryja

[Refren]
Kolonia specjalna
Wszyscy tutaj mamy downa
Na dworze sauna, korzystam z wczasów
Organizowanych przy pomocy Caritasu
Majka Jeżowska chwile nam umila
A nocami ksiądz wikary wchodzi nam do wyra
Masz nad wyraz chromosomów, to wiesz o co B
Teraz wszyscy łapy w górę, robią "Ble, ble, ble"
Kolonia specjalna
Wszyscy tutaj mamy downa
Na dworze sauna, korzystam z wczasów
Organizowanych przy pomocy Caritasu
Majka Jeżowska chwile nam umila
A nocami ksiądz wikary wchodzi nam do wyra
Masz nad wyraz chromosomów, to wiesz o co B
Teraz wszyscy łapy w górę, robią "Ble, ble, ble"
 
#kukipodsumował
Edytowane przez obiadokolacja
Diabel Tasmanski. ,

Post nic nie wnoszący do tematu. 

+1

  • WTF? 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator
1 godzinę temu, obiadokolacja napisał(a):

Wiadomość do Adminów DD2:

 

 
#kukipodsumował

Dostanę Warna, ale będzie warto. Ostatnio przylatują tutaj troglodyci, co wydaje im się, że są śmieszni, a nie są nawet blisko. Dodatkowo wklejanie pseudo wrzutów, które nawiązują i dotyczą osób chorych na zespół downa to poziom mułu. Żaden z was kurwie nigdy nie był zapewne na oddziale gdzie takie osoby są leczone. Może dałby wam do myślenia widok jak ciężkie życie mają takie osoby oraz zwłaszcza ich opiekunowie. Aczkolwiek mocno wątpię. Zacznijcie jeszcze temat z dziećmi chorymi na białaczkę. 

Diabel Tasmanski. ,

Mądrze prawisz ale niestety post nic nie wnoszący do tematu. 

+1

  • Lubię to! 2

5dDMTQt-Imgur.png.22fc0d9593bb8219ae78c7545bdc5a67.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Psych0 napisał(a):

Dostanę Warna, ale będzie warto. Ostatnio przylatują tutaj troglodyci, co wydaje im się, że są śmieszni, a nie są nawet blisko. Dodatkowo wklejanie pseudo wrzutów, które nawiązują i dotyczą osób chorych na zespół downa to poziom mułu. Żaden z was kurwie nigdy nie był zapewne na oddziale gdzie takie osoby są leczone. Może dałby wam do myślenia widok jak ciężkie życie mają takie osoby oraz zwłaszcza ich opiekunowie. Aczkolwiek mocno wątpię. Zacznijcie jeszcze temat z dziećmi chorymi na białaczkę. 

 
Nikt nie pytał.

Edytowane przez obiadokolacja
Malinaa. ,

Celowy spam. Jak chcesz toczyć dyskusje to na pw.

+2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 18.02.2023 o 12:33, LA CASA TOKYO DE PAPEL napisał(a):

https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2302181137-de_dust2.dem.zip dostaje ze 3 kicki za resp gdzie po 1 nie stoje na respie po drugie Ct raszuje

Ja na tym demku mam tylko 1 sytuacje z kickiem za respa i to na sam koniec mapy, który był zrobiony zgodnie z granicami wytyczonego respa 

bo wychylałaś zza skrzynki:

20230116191219_1.jpg.4f8654854ac8f1b874f

a tłumaczenie, że rashowali długą jest moim zdaniem naciągane, bo runda ma 2 minuty, Ty do 1:30 bujasz się cały czas w granicach swojego respa i rash CT zaczyna się dopiero jak został ostatni gracz, czyli Ty.

Jeżeli coś przeoczyłam zgłoście mój post z podaniem czasu to się do tego cofne.

 

Co do kicka za blokowane slota jest to również dla mnie niezrozumiałe, bo graczy było max 15 w tym czasie. Dodatkowo było zgłoszone, że osoba przebywająca na spect coś robi. Demo nagrywać czy obserwować mogą rónież gracznie NIE TYLKO ADMINI @ BeHeaD Only DD2 #1 . Rozumiem jakby brakowało slotów lub dziwnym trafem by z 6 osób siedziało na spect.

 

Tyle ode mnie. Skarga w połowie trafna. 

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.