Skocz do zawartości

Plotkara odc. 4 Malinaa.


Pyskata

Rekomendowane odpowiedzi

PJKeJVd.png

 

Witajcie w kolejnym odcinku PLOTKARY!

Plociuch wybiera parę osób, które odpowiadają na pytania o danym użytkowniku.

Odpowiedzi wszystkich uczestników są pomieszane, więc plotkara gwarantuje anonimowość. :4766_pepegod:

 

Czwartą osobą o której plotkowaliśmy była @ Malinaa.  nasza niezawodna i niezastąpiona Właścicielka ♥️

 

Odpowiadający: @ Who Cares?  @ VORXk8u.png pawlak  @ Książę Kubuś  @ Justyna.  @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png tivi   @ Dolores CS 1.6

Miłego czytania kochani! 😍

 

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie I

Co uważasz na temat @ Malinaa. ?

 

1. Miła, pracowita i cierpliwa kobieta. 

2. Uważam ją za dobrą ciotkę, jest w stanie pomóc, ale też jest w stanie opierniczyć. Jednym słowem szefowa!

3. Bardzo poukładana osoba, stąpająca twardo po ziemi

4. Dobra właścicielka, optymistka, a w niektórych sytuacjach gdy potrzeba jest silną ręką to potrafi wyciągnąć pazur przede wszystkim odpowiedzialna za cały „wystrój forum”

5. Bardzo fajna dziewczyna, szczera, zabawna. Czasem trochę agresywna no i często nie czyta wiadomości! Ogólnie pozytywne wrażenie.

6.  Uważam, że jest miłą i mega sympatyczna osobą, miałyśmy okazje pogadać na ts i zagrać razem mixa, śmiechom nie było końca 😁

 

 

5IcELpX.png

Pytanie II

Uważasz, że masz dobry kontakt z @ Malinaa. ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

1. Uważam, że całkiem spoko. Codziennie dochodzi do wymiany zdań, albo rozmowy. Nie kłócimy się zbytnio, więc mógłbym to nazwać dobrym kontaktem.

2. Myślę, że tak. Głównie przez sprawy związane z serwerami. 

3. Pewnie, obecnie jest moją szefową, dlatego cenię sobie z nią kontakt. 😉 

4. Jak najbardziej, bywały gorsze i złe momenty, ale mimo tego zawsze kontakcik mamy supcio!

5. Moim skromnym zdaniem, uważam, że mam dobry kontakt z @Malin, szczególnie w kwestii rsów na serwer 😄

6. Dobry był kiedyś, a teraz raczej wystarczający.

5IcELpX.png

Pytanie III

Czy Twoim zdaniem @ Malinaa.  dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

1. Patrząc na ostatnie czasy to jak najbardziej 😄 Arbuzeł pilnuje jak nikt inny forum!

2. Jakby nie Ona to kto? Nie znam drugiej tak zaangażowanej osoby w sprawach ogólnych niż Ona 😉 

3. Według mnie wywiązuje się bardzo dobrze, choć czasem brakuje Jej twardej ręki i stanowczości. Co do aktywności i innych rzeczy nie mam zastrzeżeń.

4. No pewnie, że tak. Stara się i to widać, organizuje konkursy na forum, serwerach, przeróżne eventy, w których czasem prosiła mnie o pomoc w sprawie pluginów, więc wiem też jak bardzo jej na tym zależy. 

5. Bardzo dobrze skoro po tylu latach dalej tu jesteśmy. 

6. Jak najbardziej, myślę, że jest to osoba, bez której nie byłoby nas tutaj. Odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu. 

5IcELpX.png

Pytanie IV

Jaka cecha charakteru wyróżnia @ Malinaa.  spośród innych użytkowników?

 

1. Cierpliwość,  pracowitość, sumienność.

2. Z pewnością jest to osoba komunikatywna, w razie problemu/ów możesz śmiało napisać co Cię gryzie. Potrafi też dobrze opieprzyć 😛

3. Spokój, opanowanie!

4. Cierpliwa, bo wiem że w niektórych sytuacjach korciło by się wtrącić a jednak wolała poczekać.

5. Hmm, może kreatywność? Czasami jak rzuciła pomysłem na jakiś plugin czy event to byłam w lekkim szoku 😂

6. Ciężko stwierdzić, bo z każdym z użytkowników znalazłoby się cechę wspólną. Aczkolwiek gdybym miał wskazać tą jedną cechę to chyba charyzma.

5IcELpX.png

Pytanie V

Jakie dwa słowa kojarzą Ci się z @ Malinaa. ?

 

1. Eeeeeeee, scipy. 

2. Malinka, Maliversi 

3. Cytryna” i „gościu"

4. Eminem, Arbuz

5. Komunikatywna i wrażliwa

6.  Ciężko cos wybrać.

5IcELpX.png

Pytanie VI

Co lubisz, a czego nie lubisz w @ Malinaa. ?

 

1. Lubię, że da się z nią normalnie porozmawiać mimo różnych zawirowań, które gdzieś tam po drodze występowały miedzy nami, a nie lubię, że potrafi focha walnąć za moim zdaniem byle błahostkę.

2. Przede wszystkim lubię ją za to co robi, czyli podejście do forum i serwery. Jedynie za co jej nie lubię, to za LOLA 😛

3. Uwielbiam jak nawija na TS, nasz maliverowy eminem! ♥️ Jak można w niej czegoś nie lubić?!

4. Osobiście co mnie irytuje to że Pani Agata dla niektórych ma za dobre serce, a oni to wykorzystują, a imponuje mi tym że nie zniechęca się do projektu sieci. 

5. Lubię w niej to, że zawsze gdy do niej napisze w sprawie związanych z forum itp. to stara się jak najszybciej pomóc np. W przypominaniu mi hasła do bansa którego ciągle zapominam 😋 A nie lubię tego, że czasami z samego rana potrafi mnie doprowadzić do zawału 😂

6. Lubię poczucie humoru, podejście do mojej osoby. Nie lubię jak afczy w Lolu, bo coś robi na forum (XD)

 

5IcELpX.png

Pytanie VII

Jaka emotka pasuje do @ Malinaa. ?

 

1. :pony2:

2. 🤒

3. :Malinaa:

4.  🍉!

5.  😂

6.  :pony2:

5IcELpX.png

Pytanie VIII

Jak myślisz z kim z forum @ Malinaa.  ma najlepszy kontakt?

 

1. Wydaje mi się, że często się to zmienia ale na chwile obecna to chyba @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png tivi  @ Sylwia

2. @ Nescio  @ Sylwia

3. Wydaje mi się, że z @ Nescio  @ Sylwia

4. Ja uważam, że @ Malinaa.  ma z każdym dobry kontakt. 

5. Nie mam pojęcia, może @ Sylwia

6. Wydaje mi się, że z @ Sylwia

 

5IcELpX.png

Pytanie IX

Myślisz, że mógłbyś się zaprzyjaźnić z @ Malinaa. ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

1. Proste, że tak. Przyjaźnimy się i pewnie będzie rozwijana ta przyjaźń.

2. Uważam, że tak. Tym bardziej, że już jej się to nawet kiedyś śniło 😂 

3. Oczywiście 🙂

4. Jasne, że tak 😄 Agateł to bardzo dobra dusza, lubię słuchać jak nawija 😄 Od zawsze mamy dobry kontakt i myślę, że izi możemy zostać friends ❤️😄 

5. Patrząc na podobne gusty muzyczne, to myślę, że TAK!

6.  Myślę, że tak. Agata nie jest jakoś mocno problematyczną osobą, a do większości podchodzi przyjacielsko więc jakieś szanse są.

 

5IcELpX.png

Pytanie X

Widzisz, że @ Malinaa.  przed laptopem w pracy klnie sama do siebie nie zauważając innych, aby rozładować emocje. Co robisz w takiej sytuacji?

 

1. Wchodzę na forum sprawdzić co ktoś znów odwalił i zależnie od sytuacji uspokajam ją lub nakręcam bardziej 😎

2. Włączam The Weeknd!

3. Wywalam prąd w firmie i daje jej arbuza na uspokojenie! ❤️ 

4. Pytam się czy grała na DD2 i ile razy zginęła, a później według uzyskanych odpowiedzi pisze poemat o tym jak powinna lepiej grać 😁

5. Prędzej laptop się rozładuje niż ona emocje 😂 Wyrywam ją z pracy, zabieram na kawusie żeby mi opowiedziała co ją tak zdenerwowało 😁

6. Klnę z nią, choć jeszcze nie wiem na co będziemy klnąć.

 

 

Dziękuję za przeczytanie oraz wzięcie udziału w PLOTKARZE!

O kim następnym razem poplotkujemy?:Malinaa:

  • Lubię to! 5
  • Ulalala! 1
  • Super! 3

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dziękuję bardzo, miło sie czyta większość przychylnych komentarzy co do mnie tym bardziej, że ostatnio zaczynam coraz bardziej wątpić w ludzi. 😊

The Weekend to strzał w 10! 😋

Moj foch to często nieodzywanie sie bo widzę, że ktoś nie rozumie mojego spojrzenia na sprawe i nie drążę usilnie aby ktos mnie zrozumial albo wole sie odsunąć, aby sie nie przejechać po raz kolejny. No chyba, że ktoś serio cos odwalil bądź zachowuje się w stosunku do mnie nie fair to można powiedzieć, że to foch chociaz ja wtedy wybieram po prostu spokój i odsuwam się od negatywnych emocji. 😂

Szkoda, że ludzie coraz częściej nie potrafią ze sobą rozmawiać. 🙂

 

Ps. Proszę się odczepić od lola. 😂

 

Dzięki wielkie jeszcze raz! Mam nadzieje, że jeszcze trochę razem podziałamy. :Malinaa:

  • Ulalala! 1
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.