Skocz do zawartości

Kolejna skarga na admina znarkomicie


Bohdan

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick w grze: Bohdan

Skarga na admina: znarkomicie

Data i czas bana: 22.02.2023 godzina 18:03 

Powód bana: prowokowanie admina

Długość bana: 1 dzień 

 

 

Opis sytuacji:  Na serwer weszła adminka Justyna i od razu ją pochwaliłem, że zna regulamin i że jest dobrą adminką. A drugi admin z kompleksami, który nie zna regulaminu, od razu dał mi bana na 1 dzień. W dodatku znowu mnie poganiał, a dobrze wie, że na podłożenie paki mam 2 minuty. Proszę o skrócenie bana i wyjaśnienie. 

  • WOW! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie tłumacze bo Justa była na serwie 😄 

 

I chyba 1 dzień to już dobry ban za recydywe, prosilbym nie zmieniac 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka będzie kara za regularnie i nieprzepisowe poganianie graczy? Dobrze wiesz, że mam 2 minuty, a po 30 sekundach już piszesz, że mam cele wykonywać. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłam Cie już 2-3 razy, abyś zostawił ten temat w spokoju, jednak Ty ledwo po wejściu na serwer zaczynasz stosować swoje zaczepki w stronę znarkomitego. Poprzedniego bana skróciłam, ale również pisałam, że jeżeli sytuacja się powtórzy, to kolejny ban będzie już na 24h, tak więc odczekasz ten 1 dzień i mam nadzieję, że po powrocie skończysz wałkować temat.

 

898.png.a74b1598f8fe2fecf998e3b60f694073.png

 

 

 

UZdYfui.png

  • Lubię to! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.