Skocz do zawartości

Skarga na admina


Bohdan

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick w grze: Boghdan

Skarga na admina" więcej farta niż skilla

Data: 25.02.2023 około godziny 18:00

 

Opis sytuacji: Pani Justyna doskonale wie, jaką mam taktykę. Byłem w terror i miałem pakę. Szedłem powoli na SHIFCIE w kierunku BS-a. Najpierw dostałem kicka za niewykonywanie celów. Powiedziałem adminowi, że złożę skargę, to od razu dostałem bana za kulturę. Mógłby ktoś wytłumaczyć temu inteligentnemu adminowi, że gracz ma 2 minuty na podłożenie paki? Po to jest SHIFT, żeby go używać. Mam taką taktykę, że pakę podkładam w ostatniej chwili. Proszę o wyjaśnienie. 

 

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Inteligencie.

Przez dwie rundy pisze żebyś wykonywał cele mapy i nie chodził na B kiedy jest 4 graczy łącznie w CT i TT bo szkoda naszego wspolnego czasu. ZERO reakcji.

Działanie z premedytacją.

Uwagi od wszystkich pozostałych graczy.

STRASZENIE administratora SKARGĄ za zwracanie uwagi?

Totalny brak współpracy.

w pierwszej kolejności zwracanie uwagi

w drugiej KICK

w trzeciej BAN na 5 min

 

Jeśli sytuacja się nie powtórzy dam BANA na dłużej!

 

Z wyrazami szacunku.

 

/edit

 

ponadto widze że jest Pan Panie Inteligencie z opcji mocnej PłakaćIleSię da...;-)

Na wszystkich adminów już lecą skargi?:D

frytA ,

Jest opcja " edytuj ". Upomnienie. Posty zostały połączone.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy trup należy do B? Mam taktykę, że idę z paką przez trupa, potem na galę i na A. To jest zabronione? Mam 2 minuty i mogę chodzić do trupa. A pakę zawsze zdążam podłożyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu warte.

4 minuty temu, wiecej farta... napisał(a):

ponadto widze że jest Pan Panie Inteligencie z opcji mocnej PłakaćIleSię da...;-)

Na wszystkich adminów już lecą skargi?:D

Wchodzisz z graczem w prowokacje, gdzie akurat ma rację.. Ma dwie minuty to może iść na SHIFT, że PAN ADMIN zginął nie znaczy, że każdy ma od razu lecieć jak "DEBIL" i ginąć bo panu adminowi się nie chcę czekać, jeżeli by zdążył do końca  czasu zaplantować pakę to nie wiem w czym masz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo widze ze Pan Bohdan założył sobie nowe konto na którym będzie się bronił:-)

 

"wchodzisz z graczem w prowokację" - kimkolwiek jesteś - wejdź czasem na serwer - bo chyba nie wiesz o czym mówisz:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz? Mam 2 minuty na podłożenie paki. Przez ten czas mogę nawet kucać w jednym miejscu i nic nie robić. Jeżeli podkładam pakę w tych dwóch minutach, to nie łamię regulaminu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, że gra zespołowa. Tylko że zapomniałeś, że wszyscy już zginęli i zostałem sam. Drużynie zależałoby na tym, żebym podłożył pakę, a nie biegł szybko jak wariat i zginął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie;

Powiem w skrócie - to że auto ma na liczniku 270 to nie znaczy że jedzie się z maksymalną prędkością cały czas.

To samo w CS - to że jest 2 minuty na runde - to nie znaczy że rundy mają trwać 2 minuty.

 

Tak jak pisałem wyżej - to jest gra zespołowa. Skoro graczy jest mało i gramy tylko A; skoro wszyscy jako ZESPÓŁ lecą na BS A - a Pan lecisz do trupa i na SHIFCIE spacerujesz od trupa przez gale długą czy BS B - tylko po to żeby wszyscy inny czekali lub żeby

wypełnić CZAS 2 minut rundy..... to ktoś z nas czegoś tu nie rozumie... i z całym szacunkiem ale nie wydaje mi się żebym to był JA.

Oczywiście to nie jest odosobniony przypadek. Tak jest przez CAŁY okres Pańskiej gry na SERWERZE.

 

Z mojej strony to wszystko.

Pzdr.

  • WTF? 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.