Skocz do zawartości

skarga na negatywnego


uczencssetti

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: pozytywny
Nick oskarżonego: PODEŚCIAK
IP/SID oskarżonego: nie wiem bo mam bana od tego cwela
Data zdarzenia: 25.02.2024
Powód skargi: bedzie w wyjasnieniach
Dowody (Screeny/Demko z HLTV): jest data to sobie sciagnijcie demka z dwoch map temu.
Proponowana kara: publiczne przeprosiny
Wyjaśnienia: zaczniemy od poczatku gdzie "negatywny" wyzywa graczy "kur..y kampią" padalo wiele wyzwisk, zaczal kickowac tt za rzekome kampienie na respie ktorzy po prostu przebiegali rotujac na drugiego bsa.

kickom nie bylo konca, a ct co runde dojezdzalo anarchie i b wiec nie bylo szans nie stac na respie.

jazda z negatywnym! niech sobie zmieni nick burak

Diabel Tasmanski. ,

Wulgarność. +1 

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • WOW! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co boli obraza admina co nie słyszałem słow cytuje " gin psie jebany admin " chcesz być lepszym admem złóż podnanko nie panujesz nad nerwami nie graj pozdro mordo ja sie nie kłuciłem z tobą dałem ci tylko ostrzenie 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Do zamknięcia...

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.