Skocz do zawartości

ub please nicely and thanks in advance


Globus

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: `gL0bU_s

Steam id lub IP:  STEAM_0 : 1 : 38062977 / IP: 90.216.197.199

Serwer:De_dust2 #1

Data bana: nie pamietam bo bylo to w grudniu 22, a na drugi dzien komputer kaput i nie mialem jak sie odwolac stad tez nie pamietam daty dokladnej. (za co z gory przepraszam)

Wycinek z konsoli:


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : 217.79.187.33 : 27015
[AMXBans] Powod : ' REKLAMA '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 38062977 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 90.216.197.199 '
[AMXBans] ===============================================
Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

 

 

 

Na swoja obronę, chciałbym powiedzieć tylko to że nie było to świadome, tym bardziej celowe z tym nickiem, chwilę przed wejściem na server, grałem na jakimś ruskim serverze, i nawet nie wiedziałem że przestawiło mi nickname  na  jakieś ip randomowego ruskiego servera, było dość późno, a gdy  rano chciałem się odwołać, to komputer mi przestał działać, stąd też tak późno się odwołuje. I nie ukrywam zależało by mi na pozytywnym rozpatrzeniu tej sprawy, bo mało już serverownii cs 1.6 na wyższym poziomie jakim jest cs-maliver. Dziękuję z góry i pozdrawiam. Thank you, thank you very much Elvis Presley :D

  • WOW! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś wtedy bana od naszej Właścicielki @ Malinaa.  to niech ona oceni co należy z tobą zrobić.

 

Ps. dodam to od siebie, że według niezawodnego źródła, jakim jest baza banów(bans) to dostałeś tego bana już na początku grudnia.

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, nie będę się sprzeczał bo nie pamiętam, kiedy dokładnie, prócz tego że był to grudzień 22', to tyle. Ale ze swojej strony mogę jeszcze dodać, że taka sytuacja nie będzie miała już miejsca bo nie było to zamierzone, (pier****** ruski server, a potem mało tego się komputer zje***, 'przypadeg? Nie sondze' Wina Vladka :D). W każdym razie raz jeszcze proszę o pozytywne rozpatrzenie i przepraszam z góry za zamieszanie. 

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ze względu na to, ze bana ja nadałam, a powod jego nie jest jakiś szkodliwy dla serwera jestem w stanie dać Ci ub. Inaczej byłoby w przypadku np. odwolania z powodem wstawienia screenów, bo wtedy miałabym podejrzenie, że mogło być cos przy nich kombinowane.

W grudniu byl jakis wysyp tych nicków, w pewnym momencie juz zaczęłam kickowac z powodem zmiany nicku, bo niejednokrotnie gracze z ip zamiast nicku wchodzili. Ty akurat byles jedną z tych osób co otrzymała bana. 

Odwołanie mogles napisac z telefonu, o czym nie zapominajmy. Nastepnym razem unbana nie będzie patrząc na szkodliwość czynu za który go otrzymałeś. 

Dodatkowo przeczytaj regulamin, bo potem ja sie głowie nad podjęciem decyzji, a tak nie powinno być. 🙂

 

odbanowany.png

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.