Skocz do zawartości

Skarga na admina


Bohdan

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick w grze: Bohdan

Skarga na admina: znarkomicie

Data i godzina: 26.02.2023 godzina 15:24 

 

Opis sytuacji: Dostałem bana na zawsze za przeszkadzanie. Nie widzę tutaj żadnych skarg na mnie, a ten pseudo admin dał mi bana na zawsze. Po prostu rzuciłem granat dymny na środek, żeby nikt nie zabił moich kolegów z drużyny. Proszę o wyjaśnienie. 

  • WTF? 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie demko na HLTV to dodam za co, póki co nie ma

 

Podobno masz ponad 50 lat a zachowujesz się jak jakiś 10 latek, stoję na środku, 1 runda praktycznie, jesteśmy w jednym team widzi, że stoję z ak na środku i czekam aż gala wejdzie to pierw umyślnie do mnie strzela, żeby zdradzić moją pozycje a potem umyślnie rzuca mi smoka pod nogi abym nic nie widział. Moim zdaniem zasłużony, jak nie prowokuje to przeszkadza w grze. 

  • WTF? 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban na zawsze za rzucenie granata? Coś Panu adminowi nerwy puszczają. Sobie daj bana na zawsze za niesłuszne poganianie, kiedy jestem w terror. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz proszę bardzo...

 

Ten gracz nie przychodzi na serwer grać tylko wqrwiać i przeszkadzać innym, co do wykonywania celów gry skarg na niego na steam mam tonę. Oto jeden z zapewne wielu przykładów że perm powinien pozostać

 

 

 

A oto powód za który dostałeś bana, umyślnie szukasz mnie po czym UMYŚLNIE mi przeszkadzasz

 

 

LINK DO ORYGINALNEGO DEMKA

 

Mam nadzieję, że perm zostanie 😘

 

Oto widocznie przykłady, że kolega jest jakimś społecznym wykluczeńcem a takich ludzi na serwerze nie potrzeba, psuje całą radość z gry, nie potrafi zaklimatyzować się nawet w społeczeństwie w internecie. Polecam grę tylko na botach i problem się rozwiąże 😄

Edytowane przez znarkomicie
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK ZWYKLE SZANOWNY PAN 58 LAT MILICJANT - NIEWINNNY!!!!!!!!!

BIEDAK IRYTUJĄCY WSZYSTKICH NA SERWIE!!!!!

CODZIENNE SKARGI NA ADMINOW TO JUZ ZA DUZO!!!

 

 

Jak to mój syn powiedział: " o co temu dziadziusiowi cały czas chodzi"

 

moje 7 letnie dziecko więcej rozumie od "dziadziusia"...:-)

Edytowane przez wiecej farta...
  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skarg na steam niestety znikają ale na kolegę bardzo szybko pojawiają się następne

 

80821EA238D9B4570D049449A5E1A941274510EB

 

50 lat hahahahhahahahahah nie rozbawiajcie mnie, to jakiś spinodzieciak

 

 

Edytowane przez znarkomicie
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się od razu do wszystkiego, bo jak widać w tym temacie są obie zainteresowane strony.
Obejrzałam kilka demek z grą Pana Bohdana i zauważyłam, m.in. że przeszkadzasz w grze, przedłużasz rundy, przez co inni gracze, faktycznie muszą bardzo długo czekać. Nie łamiesz punktu dotyczącego wykonywania celów mapy, jednak w regulaminie znajdują się również takie punkty jak:


1. Nie psujemy zabawy innym graczom

5. Nie utrudniamy gry kolegom z drużyny

19. Nie wyzywamy/obrażamy innych [kick/ban od 5 minut do tygodnia]

25. Nie prowokujemy/ Nie wszczynamy kłótni

Należy również pamiętać o tym, że jeżeli coś nie zostało ujęte w regulaminie, a zachowanie gracza psuje rozgrywkę, admin ma prawo wymierzyć karę, po upomnieniu danej osoby, tak jak miało to miejsce wcześniej.

Być może ban permanentny to faktycznie zbyt surowa kara, dlatego za to co wyżej wrzucił znarkomicie bana skracam do tygodnia.
Ponadto zaznaczam, że atmosfera na serwerze jest bardzo ważna dla mnie i innych stałych graczy, dlatego jeśli Twoje zachowanie po tygodniu nie zmieni się, wtedy sama będę skłonna dać Ci bana na zawsze.

Dziękuję Ci Bohdan za wskazanie luki w regulaminie, dlatego dzisiaj regulamin zostanie edytowany i zostaną dodane punkty o treści:
31. W przypadku małej ilości graczy na serwerze (8 i mniej) staramy się grać dynamicznie.
32. Kiedy zdecydowana większość graczy nie żyje, staramy się wygrać rundę w możliwie jak najkrótszym czasie (np. będąć w TT nie kampimy/nie chowamy się/nie zwiadzamy mapy na shifcie)

  • Lubię to! 6
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.