Skocz do zawartości

szybkie ub mam nadzieje


2c-b

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: xyno

Steam id lub IP: 

STEAM_0:1:119526582

Serwer: dd2#1 

Data bana: 27 lut 2023 - 19:21:21

Wycinek z konsoli:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl

[AMXBans] Powod: 'VAC'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:119526582'

[AMXBans] Twoje IP: '185.23.12.246'

[AMXBans] ===============================================

 

 

opis: vac nie z csa go ani 1.6 tylko team fortress dam ssa na udowodnienie bo bekaxdddd

ss vac ban.png

  • Lubię to! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://megawrzuta.pl/download/816ed01c035ace92b88398f13ad39115.html

 

 

6:21 - Zabija
6:22-cofa bo widzi ze ten podchodzi do przodu i czeka na niego
6:58 - wbiega w bs jak do siebie, patrzy na model na dole, poczym zabija najpierw na reklamie (tutaj celownik dziwnie działa) x1/4 oglądane
6:10 patrzy w trupa po czym widzi jak model ucieka
07:28-07:38 Ewidentnie czeka z granatem, wychodzi od razu tego w lewo
4:39 Patrzy na trupa, po czym model ucieka (patrzy na sciane)
12:11-12:23 - Sprawdza Bs (po scianie)
12:39 celownik x1/4
12:56 celownik x1/4
14:49 celownik okno x1/4

 

Do tego DGL ma bardzo dziwny rozrzut. Taki nie naturalny.

 

Celownik ma bardzo dziwne zachowanie po zabiciu (góra dół) 

 


Niech UB team to zweryfikuje. 

 

 

 

Możesz jakoś wytłumaczyć bany z innych sieci?

  • Lubię to! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zara se ogladne te demo jak mixa skoncze, bany za takich ludzi jak ty ze banuja np za vaca albo sgs dostaje ub po czym splakany admin mi wypisuje smieszne demo w ktorym pisze b+ bo prefiruje jakas miejscowke co jak po mojej grze mozna zauwazyc ze prawie kazde sensowne miejsce co rundę sprawdzamXD a napisze sobie b+ bo ktorys prefire z rzedu wejdzie ale na poszczegolnym tylko sie skupisz:p

 

Godzinę temu, SuChY napisał(a):

6:21 - Zabija  

a co to za rozpiska zabija? XDDDD

Godzinę temu, SuChY napisał(a):

Celownik ma bardzo dziwne zachowanie po zabiciu (góra dół) 

spojrz na kazdego gracza przez demo tak strzelanie wyglada 😄 tak samo jak nie ma animacji rzucania flasha tylko odrazu rzuca lub wyglad sztywnego duckowania mimo ze irl jest płynne   (tak tylko tlumacze jak demo wyglada bo widze ze nie wieszxdddd)

 

 

b+  sie daje wariat,

przejrzalo te demo 3osoby kazda wysmiala twoje czasowki pozdro

 

 

 

pozwole sobie tez te twoje czasowki rozpisac 

6:21 b- normalny kill tymbardziej ze bylo wszystko slychac 

6:22 b- a co mam robic rashowac z awp chlopa ktory ma m4 i biegnie wprost na mnie czy wycofac i sie wcelowac skoro jest na koncu gali to pewne ze bedzie pdobijal dalej tymbardziej ze to ffa

6:58 b- wchodze jak do siebie poniewaz zostalo 2 przeciwnikow a nas bylo o wiele wiecej plus trzymam caly czas celownik na side plus patrze przed wejsciem reklame jak jest pusto ide dalej, wychodze romana widze typa ktory przebiegl na reklame byl obrocny plecami czyli latwa glowa a drugi zawodnik wszedl mi pod celownik gdy wychylalem sprawdzajace reszte longa i ct na blisko,

6:10 b- czasowka z pizdy nawet kolo dolnego nie stalem

07:28-7:38 b- kolejna czasowka z dupy moje zagranie co runde flash gora i dol, drugi opozniony dlatego ze nie rzuca sie 2 na raz bo to marnowanie flasha 😄 a pickowanie na lewo normalne poniewaz co runde jakbys nie widzial na pączkach stoi awp

4:39 (czasowki sie po kolei rozpisuje jak cos) b- przeszedlem z a do brami mid sprawdzajac kazda miejscowke po drodze po czym uslyszalem strzaly na midzie skierowalem sie w strone mida zobacyzlme chlopa skaczacego z dolnego do gornego wiec poszedlem na B wcloewac sie w gornego trupaXD widze ze mistrz taktyki z  ciebie skoro nie czaisz

12:11-12:23 b- wszedlem ct sprawdzajac po lewo za skrzynakmi pusto poszedlme dalej wcelowujac sie w shorta z ct pusto przeszedlem dalej uslyszlalem ze jest cicho na A wiec wychylilem longa NIE wcelowywujac sie w 2 osoby skitrane w piachu mimo ze glowy im wystawaly, dopiero po chwili ich zobaczylem, jako ze nie jestem półgłowkiem cofnalem i dopiero po rzuceniu esl flasha wyszedlem i 2 zabilem wiec tutaj zupelnie czysto i nie rozumiem co to znaczy jeżdzenie po scianachXD inaczej jakby byl tam przeciwnik i bym za nim kursorem jezdzil,

12:39 b- mordo ty wiesz jak aimbot dzialaXDDDDDD tam nawet zadnego przeciwnika nie bylo losowo strzaly oddawalem a ty mi mowisz ze shake na celowniku widzisz, doucze cie troche i AIMBOT załącza sie z możliwoscia shake'ów jesli sa chujowe sety i JEŚLI WIDZISZ PRZECIWNIKA jak go tam nie ma to aimbot nie ma prawa dziala wiec shakeowac rowniez,

12:56 b- normalna akcja, dostalem info ze last jest na longu wiec myslalem ze siedzi anarchia, wcelowalem sie po chwili chlop wychdozi z prawej strony prawie ze pod celownik a i tak nie trafilem go tyle razy ze gdybym mial aima to bym go zajebal z 5 razy :DD 

14:49 b- XDDDDD nie chce mi sie tego komentowac, 

 

wszystkie akcje dalem na b- i zadna akcja w tym demie nie jest spalona

 

pamietaj ze demo z hltv zawsze bedzie oddawalo inaczej strzaly z broni poniewaz jest inny tickrate i wszystko inaczej chodzi 😄 tak samo jak duckowanie nie jest plynne a na zywo jest plynne tak samo strzelanie ,

 

nauczcie adminow dema rozpisywac bo to jest zabawne ze chlop daje takie czasowki z pizdy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Malinaa. ,

Używaj opcji edytuj.

Posty połączone. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po konsultacji z @ [Urlop] Psych0  sytuacja wygląda następująco:

 

6:27 +
7:20 +
7:53-8:06 +
od 10:15 do 10:32 +
10:18 +
10:31:60 +
12:42 +
12:56 brak recoil
14:39 Recoil
18:34 Celownik + Recoil

 

zbanowany.png

  • Lubię to! 2
  • Hajs się zgadza! 1
  • WTF? 2
  • Haha 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.