Skocz do zawartości

sprawa bana


P4TRICK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze ten post z zapytaniem odnośnie taryfikatora banów na only dd2 #1.  W linku który załączyłem poniżej jest jest jasno pokazane, że admin ukarał gracza banem na tydzien, za obraze rodziny. W regulaminie serwera, w punkcie piątym jest jasno napisane: 

5. Obraza:
- admina - 1-3h | 1 dzień
- gracza - 1-3h | 1 dzień
- obrażanie rodziny - PERM

Może zostały zastosowane jakieś środki łagodzące, odnośnie tego, czy po prostu regulamin nie jest jednakowy dla wszystkich? Może admin nie zna regulaminu i taryfikatora banów? 

Może sam admin się wypowie @ HENIEK_HELIKOPTER. Only DD2 #1  @ HENIEK_HELIKOPTER   ( nie wiem z którego korzystasz) 

 

Post napisany z czystej ciekawości. 

 

 

 

Edit. 

Odnosząc się do tego co napisałeś w komentarzu poniżej. Po znajomości po prostu dajesz krótsze bany?

To jest to o czym mówiłem na chat boxie... równi i równiejsi czy ważni i ważniejsi?

Oczywiście cały czas rozmawiamy o tym konkretnym banie który wymieniłem w poście powyżej. 

Nie twoja wina że regulamin nie jest sprecyzowany. Jak by nie patrzeć nie daje możliwości wybory co do kary- która w tym wypadku jest jedna.

Widzę że to nie jednorazowa sytuacja ale, tam była podobno konsultacja z opiekunem to sie nie wypowiadam. 

 

ZASADY OGOLNE FORUM

  1. Każdy użytkownik jest równy wobec zasad.

Równi i równiejsi? 

 

 

@ Malinaa.  sama napisałaś ten regulamin nie ja... a jak poruszyłem problem, to naskoczyłyście razem na mnie z psiapsi. Strasznie nie fajne to jest Pani właściciel.

 

 

http://bany.cs-maliver.pl/ban_list.php?bid=15733

 

 

Post nie ma na celu oczerniać lub stawiać w niekorzystnym świetle. Tak jak napisałem czysta ciekawość.

Edytowane przez P4TRICK

gif.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium

No to krotko znam doskonale taryfiaktor banow ,dajac bana na tydzien wiedzialem ze moge rowniez dac perma. Dalem ogolnie dwa bany za obraze rodziny i dwa byly na tydzien , lecz w obydwoch sytuacjach uznalem to za wystarczajace .Za pierwszym razem znalem gracza, wiedzialem ze ogolnie niema z nim problemow ,no cos na  serverze cos go podkrecilo i napisal do kogos "twoja stara" i dostał tydzien. Uwazam ze perm bylby tutaj poprsotu za długi. Druga sytuacja z dnia dziejszego byla bardzo podobna,  konsultowalem ja z opiekunem servera i tez obydwoje stwierdzilismy ze tydzien bedzie wystarczajacy ale na uwadze go miec bedziemy    . Bo na moje co innego jechac od najgorszych "szmat kur** dziwe** rodzine, ze sram twojej matce na buzie itp " za przeproszeniem to wyczuc idzie , jak ktos to pisze w jakies mega agresji i slowami bardzo ostrymi to popiera i wtedy owszem perm bez zasatanowienia  . Oczywiscie ci gracze co dostali na tydzien sa juz na "obserwacji i druga taka akcja perm bez mrugniecia okiem.  PS. zeby nie bylo za faworyzuje graczy ktorych znam jak to opisałem w pierwszym w przypadku , tego dzisiejszego praktycznie nie znalem z zadnej strony , a tez dostał powiedzmy ulgowego bana na tydzien bo tak stwierdzilem ze na perma nie zasluzył. 

 

 

Edit :Taki szybki przykład za obraze admina dałem parę razy bana na 5 minut czyli Złamałem Regulamin. A czemu na 5 minut a nie na dłużej? , tak uznałem i tyle. Powodów parę. Pierwszy  Ban gracza, nie znam gracza (niech ma szansę) bluzg był typu Heniek HU* nie chodź na to b, no to mnie nie rusza nawet i 5 minut adekwatne uważam , powodów jest wiele serio zależy od sytuacji. Ale też może być pierwszy Ban gracza, nie znam gracza i za obraze odrazu dostanie 3 godziny lub dzień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie rozumiem o co burza ...

 

Osoba która wchodzi na serwer tylko po to by się spinać przez neta nie powinna mieć jakiś taryf ulgowych. 

Szczerze ? Czemu ma to służyć ? Jaki jest sens ? 

Czy serwer potrzebuje tych wszystkich ''Toksycznych'' graczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat grałem jak Henio dał bana na tydzień komuś tam za obrazę.

Regulamin pewnie jest ważny i każdy by chciał, żeby się go sztywno trzymać, jednak ja osobiście myślę, że Henio wierzy w ludzi i zapewne myślał, że taki nazwijmy go Toxic gracz wróci odmieniony, i doceni, że tylko taka kara go spotkała.

Tylko mam nadzieję, że nie zadziała to w drugą stronę.

 

Heniu, żebyś pełnić tę funkcję jest teraz widzę nacisk na ciebie, żebyś pozbył się skrupułów i robił swoje.😉

 

P4TRICK -Jeszcze takie sztywne trzymanie regulaminu może obrócić się przeciwko tobie, ciesz się, że jest wyrozumiała osoba, może i ty dostaniesz drugą szansę jak narozrabiasz. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego rozwiązania sytuacji nie widać z Waszej strony. Każdy interpretuje sobie regulamin po swojemu, ogólnie to jeb*ć regulamin. Po co było go w ogóle pisać i umieszczać na forum. Sami adwokaci się udzielają, a nic nie wnoszą do sprawy.

  • WTF? 1

gif.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Ahh najwyżej dostanę 2 warna, ale myślę, że tutaj jednak wniosę coś wartościowego. Sama sytuacja odnosi się do szerszego grona administratorów 🙂

 

Taryfikacja banów w regulaminie to sugerowany czas banów, a nie nakazujący na sztywno - tak aby podpowiedzieć i nikt z adminów nie przesadził w dobrą lub złą stronę. Przykład macie na forum:

5. Obraza:
- admina - 1-3h | 1 dzień
- gracza - 1-3h | 1 dzień

Patrząc po tematach widać, że zdarzały się przypadki banów na tydzień za obrazę adminów, a tego taryfikator nie przewidywał. Zawsze są wyjątki od reguły. Nawet w realnym prawie istnieje coś takiego jak precedens. @ Malinaa. @ NieJestemNormalny  poprawcie mnie proszę jeżeli się mylę. 

 

Odnosząc się do Ciebie i tego, że regulaminie również nie ma m.in. spamowania na u@. Ostatnim czasie spamowałeś ze zgłoszeniem(antyflash) na Marcina, naszego admina. Dopiero bodajże drugie bądź trzecie upomnienie spowodowało, że przestałeś i teraz pytanie: jeżeli byś nie przestał to nie moglibyśmy Cię kicknąć/zbanować, ponieważ nie ma tego w taryfikatorze regulaminu? otóż nie i to odnosi się do precedensu. Sam regulamin nie jest realnym prawem, które ma przewidzieć każdy możliwy przypadek. Mogę coś takiego napisać, ale kto normalny do gry w CS przeczyta 200 stronnicową dokumentację, ano nikt.  

 

Nie pisze tego tylko dla Ciebie, ale również dla ogółu, ponieważ może zrozumie i się to rozpowszechni. W tych czasach częściej dajemy krótsze bany niż dłuższe przy sytuacjach związanych z bluzgami/celami/respem. Chociażby dlatego, że każdy może mieć słabszy dzień i pomimo wzorowej gry przez miesiąc na serwerze w końcu rzucić tekstem "jeba* wasze matki". Staramy się zrozumieć wszystkich, a przede wszystkim nie chcemy ukręcać bata, którego często sami chcecie ukręcić na tę społeczność. Jak zaczniemy tak dawać to wszyscy wspólnie ukręcimy bardzoo długiego i bolesnego 😉

 

 P4TRICK mam nadzieję, że zrozumiesz tę sytuacją tak jak ja rozumiem Ciebie. Grajmy razem i wspólnie się przy tym bawmy. Czasami potrzeba też odsunąć się od tego z dystansem. Peace i mam nadzieję, że do zobaczenia na serwerze! 

 

 

  • Lubię to! 4

5dDMTQt-Imgur.png.22fc0d9593bb8219ae78c7545bdc5a67.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Również Ci to tłumaczyłam podobnie jak moi przedmówcy, wiec nic nie bede dodawać bo znowu wyjdzie, ze na Ciebie naskakuje. 

Szkoda, ze ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać oraz rozumieć siebie nawzajem, bo mogłoby to duzo ułatwić.

 

Miłego dnia. 🙂

 

7UWUcgB.png

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.