Skocz do zawartości

Skarga na gracza Rybson THC


Bohdan

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick w grze: Bogdan brat Bohdana 

Data i godzina: 05.03.2023 około godz. 14:12

Skarga na gracza: Rybson THC

Powód skargi: śmianie się z niepełnosprawnego gracza Pietrek90 

 

Opis sytuacji: Gracz Rybson THC powiedział, że gracz Piterek90 jest pod wpływem alkoholu, a on po prostu jest upośledzony intelektualnie, dlatego ma problemy z wymową. Nie wolno śmiać się z chorób innych ludzi, dlatego proszę o odniesienie się do tej sytuacji. Pozdrawiam Bogdan lat 66 

 

 

  • Lubię to! 2
  • WTF? 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było to wyśmiewaniem się lecz zapytałem się czy Pietrek jest pod wpływem po ustaleniu  faktów doszliśmy do konkluzji  że pietrek nie ma do tego problemu i wybaczył mi moje czyny

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rybson THC napisał(a):

Nie było to wyśmiewaniem się lecz zapytałem się czy Pietrek jest pod wpływem po ustaleniu  faktów doszliśmy do konkluzji  że pietrek nie ma do tego problemu i wybaczył mi moje czyny

Za komuny nie było takiego naśmiewania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się Odniosę do tego @ Bohdan że przychodzisz na serwer i kampisz się na respie 1:30 i utrudniasz grę innym żucasz granaty tam gdzie nie trzeba , i nie potrzebuje Adwokata , wyjasniłem sobie  z nim to  i mnie przeprosił  Temat do zamknięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Gracze sprawę wyjasnili polubownie. Nie każdy może wiedzieć, że druga osoba jest chora czy też ma z czymś problemy. Na przyszłość uważajcie na slowa kierowane do drugiego człowieka, bo one potrafią zranić najbardziej. 

 

UZdYfui.png

  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.