Skocz do zawartości

Zgłoszenie buga Bohdan


Bohdan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Bohdan lat 58 zgłaszam, że na mapie de dust 2 serwer numer 1 zgłaszam uprzejmie, że terror ma przewagę nad drużyną przeciwną. Granat dymny rzucany na środkową bramę przez drużynę CT nie działa, kiedy terrorysta celuje z AWP i jednocześnie przed celownikiem stoi jego kolega z drużyny. Ostatnio rzuciłem na środek cztery granaty dymne, a gracz TT i tak wszystkich zabijał. Już wiem, czemu tak jest. Po prostu granaty dymne nie działają, kiedy przed celownik AWP staje nasz kolega z drużyny. Wiem, bo sprawdziłem. Warto by było całkowicie usunąć to przenikanie bo jest bez sensu. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja jest coś takiego, ale strzał z awp w takiej sytuacji zadaje mniej obrażeń i nie zabijesz na raz z tego co pamiętam.

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuną przenikanie i spotka się takich 4 bogdanów na gali.

 

Będzie potem płacz i temat zakładany przez bogdana, bo nie ma przenikania i hosty blokują.

 

A co do 4x sg na bramę, to @ Malinaa.  fajnie by było dodać do regulaminu zakaz spamowania granatami :). A co do reszty niepogodzenia się z mechaniką gry, to polecam Ci bodzio pisac maila do twórców - może coś wskórają w tej martwej dewelopersko grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aRR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.