Skocz do zawartości

Propozycja Bohdan


Bohdan

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja Bohdan lat 58 syn Wiesława urodzony w województwie katowickim proponuję. żeby przenikanie przez kolegę z drużyny było zlikwidowane. Przez 20 lat gracze sobie radzili bez przenikania. Dopiero kilka lat temu to przenikanie zostało popularne. Teraz trudno znaleźć serwer, gdzie tego przenikania nie ma. I zaraz usłyszę argumenty, że gracze w anarchii czy w trupie będą się blokować. Przez 20 lat tak graliśmy i nikomu to nie przeszkadzało. Szczerze mówiąc, to przenikanie bardziej mi przeszkadza niż pomaga. 

  • WTF? 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że smoke nie działa, kiedy stoi przed tobą kolega z drużyny ci nie przeszkadza? Dlatego terror zabija CT z AWP, mimo że na środku jest pełno granatów dymnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin CS 1.6 [Only DD2 #1]

Również na NIE.

Przy większej ilości graczy na serwerze będzie straszny kocioł. 

 

Godzinę temu, Bohdan napisał(a):

Dlatego terror zabija CT z AWP, mimo że na środku jest pełno granatów dymnych

Z CT też można bić TT nawet z sg na bramie, po prostu bądź cwany jak lis i jadowity jak kobra, tak jak kolega @ kurier Ci poradził!;)

  • Lubię to! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było przez 20 lat i nikomu nie przeszkadzało. Jako stary gracz doskonale dawałem sobie radę bez przenikania. A teraz wystarczy, że przenikanie zniknie i wielu straci swojego skilla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widziałem żeby przenikanie komuś przeszkadzało, tylko Tobie. Jeszcze nie doświadczylem tego, o czym ty  mówisz. A nawet jeśli, to niech mnie zabiją przez tego smoke. To tylko 20 letnia gra, na jakimś publiku. To nie jest esl. Ale rozumiem że szukasz atencji i dlatego ten temat. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bohdan napisał(a):

A brak przenikania komu przeszkadzało? 

 

Nikomu, przeszkadzasz to Ty na serwerze, a później płacz, że dostajesz bana, masz fajnie nudne życie, że uprzykrzać innym  lubisz, kanapki Tobie zabierali w szkole?  A może jednak teraz zabierają, bo zachowanie masz gorsze niż mój 2letni syn, szukaj gdzie indziej atencji. 

 

Jestem na nie.

  • Lubię to! 3
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, TaTkO TaKsóWkArZ napisał(a):

Nikomu, przeszkadzasz to Ty na serwerze, a później płacz, że dostajesz bana, masz fajnie nudne życie, że uprzykrzać innym  lubisz, kanapki Tobie zabierali w szkole?  A może jednak teraz zabierają, bo zachowanie masz gorsze niż mój 2letni syn, szukaj gdzie indziej atencji.

Potwierdzam cały czas na serwerze kampi 1:30 cały czas jakies akcje i utrudniasz grę a potem płacz bo ban na serwer 

 

propozycja zbędna i na nie , nie ma sensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bohdan napisał(a):

Tak było przez 20 lat i nikomu nie przeszkadzało. Jako stary gracz doskonale dawałem sobie radę bez przenikania. A teraz wystarczy, że przenikanie zniknie i wielu straci swojego skilla. 

Tak się składa, że przenikanie było już w 2007 roku, na serwerze Energint (jeden z pierwszych TP, które zaistniały na polskiej scenie). Bardziej Tobie po 20 latach zaczęło to przeszkadzać.

Robisz z siebie emeryta, wyjadacza tej gry, mając max 16 lat, a trollowania "nauczyłeś" się na zdalnych podczas pandemii.

Zwarnować to zanim złoży jaja...

Żeby nie robić off, jestem na nie.

  • Lubię to! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.