Skocz do zawartości

Propozycja Bohdan


Bohdan

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja Bohdan lat 58 syn Wiesława urodzony w województwie katowickim proponuję. żeby przenikanie przez kolegę z drużyny było zlikwidowane. Przez 20 lat gracze sobie radzili bez przenikania. Dopiero kilka lat temu to przenikanie zostało popularne. Teraz trudno znaleźć serwer, gdzie tego przenikania nie ma. I zaraz usłyszę argumenty, że gracze w anarchii czy w trupie będą się blokować. Przez 20 lat tak graliśmy i nikomu to nie przeszkadzało. Szczerze mówiąc, to przenikanie bardziej mi przeszkadza niż pomaga. 

  • WTF? 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że smoke nie działa, kiedy stoi przed tobą kolega z drużyny ci nie przeszkadza? Dlatego terror zabija CT z AWP, mimo że na środku jest pełno granatów dymnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również na NIE.

Przy większej ilości graczy na serwerze będzie straszny kocioł. 

 

Godzinę temu, Bohdan napisał(a):

Dlatego terror zabija CT z AWP, mimo że na środku jest pełno granatów dymnych

Z CT też można bić TT nawet z sg na bramie, po prostu bądź cwany jak lis i jadowity jak kobra, tak jak kolega @ kurier Ci poradził!;)

  • Lubię to! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było przez 20 lat i nikomu nie przeszkadzało. Jako stary gracz doskonale dawałem sobie radę bez przenikania. A teraz wystarczy, że przenikanie zniknie i wielu straci swojego skilla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widziałem żeby przenikanie komuś przeszkadzało, tylko Tobie. Jeszcze nie doświadczylem tego, o czym ty  mówisz. A nawet jeśli, to niech mnie zabiją przez tego smoke. To tylko 20 letnia gra, na jakimś publiku. To nie jest esl. Ale rozumiem że szukasz atencji i dlatego ten temat. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bohdan napisał(a):

A brak przenikania komu przeszkadzało? 

 

Nikomu, przeszkadzasz to Ty na serwerze, a później płacz, że dostajesz bana, masz fajnie nudne życie, że uprzykrzać innym  lubisz, kanapki Tobie zabierali w szkole?  A może jednak teraz zabierają, bo zachowanie masz gorsze niż mój 2letni syn, szukaj gdzie indziej atencji. 

 

Jestem na nie.

  • Lubię to! 3
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, TaTkO TaKsóWkArZ napisał(a):

Nikomu, przeszkadzasz to Ty na serwerze, a później płacz, że dostajesz bana, masz fajnie nudne życie, że uprzykrzać innym  lubisz, kanapki Tobie zabierali w szkole?  A może jednak teraz zabierają, bo zachowanie masz gorsze niż mój 2letni syn, szukaj gdzie indziej atencji.

Potwierdzam cały czas na serwerze kampi 1:30 cały czas jakies akcje i utrudniasz grę a potem płacz bo ban na serwer 

 

propozycja zbędna i na nie , nie ma sensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bohdan napisał(a):

Tak było przez 20 lat i nikomu nie przeszkadzało. Jako stary gracz doskonale dawałem sobie radę bez przenikania. A teraz wystarczy, że przenikanie zniknie i wielu straci swojego skilla. 

Tak się składa, że przenikanie było już w 2007 roku, na serwerze Energint (jeden z pierwszych TP, które zaistniały na polskiej scenie). Bardziej Tobie po 20 latach zaczęło to przeszkadzać.

Robisz z siebie emeryta, wyjadacza tej gry, mając max 16 lat, a trollowania "nauczyłeś" się na zdalnych podczas pandemii.

Zwarnować to zanim złoży jaja...

Żeby nie robić off, jestem na nie.

  • Lubię to! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.