Skocz do zawartości

Podanie na Grafika


QeTiQQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: QeTiQQ

Imię:  Bartek

Wiek:17 w licpu 18

Jak długo zajmujesz się grafiką?: od małego coś robiłem i powróciłem od 3 miesięcy 

Jakich programów do edycji grafiki używasz?: Pixlr X/ Gimp 

Trzy twoje prace (link): https://megawrzuta.pl/filesgroup/ebc261ad063f4f36ddec0d6bf39d9e59.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem na NIE


- Zerowa aktywność na forum, w dziale grafika. 
- Czas na forum / Posty ( bardziej to podchodzi pod podpunkt wyżej ale kit xD... ) 

+/ Twoje prace pokazowe...
Daj się trochę poznać nowym  użytkownikom.
Wbiłeś po x czasie i z bomby piszesz podanie myśląc że od razu zostaniesz przyjęty na posadę... 
Dla mnie za szybko... 

  • Super! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Na Nie:

- Aktywność(Sam fakt, że wróciłeś po roku  ok, co nie zmienia faktu, że w tamtym okresie nie zasłynąłeś jakoś wybitnie na forum.)

-  Na telefonie nie jestem w stanie otworzyć twojego pliku z przykładowymi pracami(osobiście mogłeś to wrzucić to na imgura,prościej i każdy ma dostęp do zobaczenia prac.)

Nikt cię nie zna,dopiero dzisiaj napisałeś przywitanie.

Brak Grafików co za tym idzie, każda pomoc się przyda.

Wiek

 

Daj się poznać,popraw aktywność i za jakiś czas ponownie napisz podanie...

 

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 12.03.2023 o 00:20, QeTiQQ napisał(a):

Jak długo zajmujesz się grafiką?: od małego coś robiłem i powróciłem od 3 miesięcy 

Wnioskuję że grafiką zajmujesz się już od lat, a jako próbną pracę podesłałeś jakiś gif, to trochę za mało jak na takie rzekome doświadczenie.

Podanie zostawiam otwarte, a Ty będziesz mógł w najbliższych dniach pokazać swoją aktywność i zapał, wtedy podejmiemy decyzję. Mógłbyś również pochwalić się innymi pracami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

podanie-odrzucone.png

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.