Skocz do zawartości

Ban heaven


qqqqwr

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Heaven mp3

Steam id lub IP: no mam zmienne i moge se wejsc

Serwer: de_dust2

Data bana: no jest ze 50 tych dat

Wycinek z konsoli no moge se wejsc grac, ale jak dam moj nick to dostane znowu ab

Bany dostawalem za fajną muze. Wyrywam tak laseczki

Ab na zawsze dostalem za propozycje dla waszej adminki zeby siadla mi tylkiem na buzi bo lubie tak, ale juz nie chce. I za komplement jej zebów ze są biale, albo zrobione w fotoszop. Taką mam taktyke stopniowego wyrywania dupeczek. No to jak AB nie czaje typa admina co mi dal bana typu kultura/ab. 

Ogolnie w podsumowaniu moge i tak wejsc, ale jak zrobie moj nick to znowu będzie ban. Prosze o oficjalne uniewinnienie bo nie siadla mi na twarzy, a zęby to kit kiedys jej wylecą

 

W razie braku ub sterroryzuje panią kasie z pod 3jki. Chyba nie chcecie miec jej na sumieniu

 

Węgiel kupilem jeszcze po dobrej cenie 1300zl bo sie udalo przed tym cyrkiem. Poszukuję nową multiple od niemca nie bita jak cos ktos to info.

  • WTF? 1
  • WOW! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Podanego nicku nie wyszukuje mi w bazie banów, gdzie nawet nie można ustalić daty otrzymanego bana, więc z jakiej podstawy mam ci dać ub?

Temat zamykam.

 

zbanowany.png

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.