Skocz do zawartości

Skarga na gracza dub dub dub


Bohdan

Rekomendowane odpowiedzi

Data i czas: codziennie 

Mój nick w grze: Bohdan

Skarga na gracza: dub dub dub yes yes yes 

Przyczyna skargi: brak kultury i wyzwiska 

 

Opis sytuacji: Ten gracz jest wyjątkowo niekulturalny. Jest to człowiek, który nie umie przegrywać. Kiedy się go zabije, to bez powodu wyzywa od skur*ysynów, ch*jów, psów je*abnych itp. Ostatnio kogoś zabił i od razu przez mikrofon mówił "leżeć szmato", a ten gracz nikomu nic złego nie robił. To jest gra, raz się zabija, a raz nie, a on podczas każdej rundy się wyżywa na normalnych graczach. W dodatku przekręca złośliwie nazwy graczy: drWiadro przekręca na dr chuj. Albo nazwę "kierownik" zamienia na "chujownik". Ktoś się go zapytał, dlaczego kilka dni go nie było, to odpowiedział: "je*ałem twoją starą". Powinien dostać bana, żeby zastanowił się nad swoim zachowaniem. Pozdrawiam Bohdan 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się i potwierdzam że  ta osoba potrafi obrażać bez ograniczania nie ma umiaru z wyzywaniem czy zachować kultury jak gram na serwerze i jak jest nie ma dnia gdzie by zachowywał się normalnie podpisuje się bo gram na serwerze i jak będę grał to podam Steaam ID

do szefowej i zgłoszę ponownie że taka sytuacja się powtarza jak widać w skardze opisane jeszcze fajnie by było jak byś @ Bohdan dał dowody ss lub wycinki z konsoli jak będę na serwerze to  porobie sam SS jak na czacie zachowuję się skandalicznie 

 

 

 

Suchy czy mokry nie wiem co ci ślina przyniesie gram dużo ty wejdziesz i wychodzisz nie ma cię jak ten typ jest i grzecznie odczep się mam prawo się wypowiedzieć jak gram na serwerze  żegnam cię a rękę możesz podać Tuskowi i trochę nie fajnie komentujesz nie będziesz decydować komu rękę podaje lub nie jesteś sam Adminem i na takie teksty prowokacje robisz a nie ja  a jak chcesz dowody to demko przejrzyj jak jesteś taki super kozak Admin do mnie się przyczepiles tylko do mnie teksty załosne piszesz i jeszcze jedno ty się śmiejesz z wady wymowy że mnie a ty jaki typ jesteś idealny właśnie pokazałeś jak przy wszystkich dokuczasz innej osobie jesteś żałosny typ i z takimi jak ty nie zamierzam gadać za takie dokuczanie powines dostać Warna żegnam 

 

I powiem ci jedno ze byś miał gorsze choroby od dennie i że by ktoś z ciebie się wyśmiewał czy dokuczał jak ty zobaczysz jak by co miło było nie znam cię z reala i nie będę się zniżał do poziomu twojego ale powiem ci jedno pluje na ciebie zgłosiłem cię za to i ty takie jak ty nie xabronisz się wypowiedzieć bo gram i byłem jak się zachowywał to wszystko...  Ja się odzywam a ty milczysz i dokuczasz i nie znasz mnie wszystkiego nie wiesz tylko to co plotki i słyszysz i oceniasz źle i pokazujesz że jesteś nikim .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@ Bohdan

 

Masz na to jakieś dowody ?

Bo jeżeli nie to nie wiem po co ten temat ? 

 

 

 

 

 

 

 

@ Pietrekk32

A ty w ogóle czytasz co piszesz co Ci ślina na język przyniesie ? 

Powinieneś sobie z kolegą wyżej podać rękę.

 

Twoje posty są w stylu

 

 

 

Edytowane przez SuChY
Malinaa. ,

Wyśmiewaniem sie z osoby niepełnosprawnej chyba jest nie na miejscu. 

  • WTF? 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bardzo proszę o zastosowanie prawidłowego wzoru: 

w znaczym stopniu mi to ułatwi zadanie. 😉

 

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy @ Pietrekk32 i @ Bohdan udani jestescirXDDDDDDDD 

@ Pietrekk32  ty mowisz co chwile ze ktos cie obraża z powodu twojej wady wymowy, a to nie dlatego tylko przypierdalasz sie wszedzie gdzie sie da (jedynie Malinie i moderacji dupe liżesz) i bez twardych argumentow rzucasz oskarżeniami, 

 

gralem z graczem dub dub dub yes yes yes, kulturalny gracz ktorego czasem poniosą emocje ale jak przeklina na serwerze to większość osob z tego pompe cisnie, a nie sie gotuje jak wy bo ktos wulgaryzmów uzywa w cs 1.6 gdzie to byla od dawno toksyczna gierka i nie od dzisiaj to wiadomo.

btw po cos jest komenda /mute na serwie miśki 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, różowa narta napisał(a):

ale wy @ Pietrekk32 i @ Bohdan udani jestescirXDDDDDDDD 

@ Pietrekk32  ty mowisz co chwile ze ktos cie obraża z powodu twojej wady wymowy, a to nie dlatego tylko przypierdalasz sie wszedzie gdzie sie da (jedynie Malinie i moderacji dupe liżesz) i bez twardych argumentow rzucasz oskarżeniami, 

 

gralem z graczem dub dub dub yes yes yes, kulturalny gracz ktorego czasem poniosą emocje ale jak przeklina na serwerze to większość osob z tego pompe cisnie, a nie sie gotuje jak wy bo ktos wulgaryzmów uzywa w cs 1.6 gdzie to byla od dawno toksyczna gierka i nie od dzisiaj to wiadomo.

btw po cos jest komenda /mute na serwie miśki 

Zachowaj swoje zdanie dla siebie to jest dobro serwera  a nie dla mnie mute to se walnij na mnie nie pozwolę się obrażać i że mnie się naśmiewać i chamuj teksty lizanie dupy 

I jeszcze jedno pilnuj się bo ty mnie nie znasz nie wiesz czym powoduje czemu się jąkam przez takich buraków jak ty jak ty pozwalasz na epitety , kto gra na serwerze może się wypowiedzieć i każdy zdanie ma dowody zrobię i skargę napisze bronisz swoich kozaków i się do mnie dowalasz to wszystko 

I bez powodu bym tak nie pisał nie było cię jak on był itp więc daruj sobie że ja zmyślam .. i jak by zachowywał się normalnie to by nie było skargi przez Bogdana by tego nie zmyślał coś jest na rzeczy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pietrekk32 napisał(a):

I jeszcze jedno pilnuj się bo ty mnie nie znasz nie wiesz czym powoduje czemu się jąkam przez takich buraków jak ty jak ty pozwalasz na epitety , kto gra na serwerze może się wypowiedzieć i każdy zdanie ma dowody zrobię i skargę napisze bronisz swoich kozaków i się do mnie dowalasz to wszystko 

z myśleniem logicznym tez masz problem, bo nic nie wspomnialem o twoim jąkaniu sie, a wrecz napisalem, ze to nie dlatego tylko dlatego, bo sie przypierdalasz wszędzie oprocz do administarcjiXDDD nie bronie swoich, bo go nawet dodanego na steamir nie mam, kojarze go tylko z dd2XD

 

znow twoj jedyny argument to jest wada wymowy, a nawet o niej nie wspomnialem w zlym znaczeniu w poprzedniej wiadomości 

 

i okok bede sie pilnowal prezesie, bo sie tragedia wydarzy i warna dostane😂😂 tylko nie to haha,

 

btw ty sie bardziej chwalisz tą wadą wymowmy, bo sam wczesniej o niej nie wiedzialem, ale ty za kazdym razem jak z kims piszesz i konwersacja nie idzie po twojej mysli to piszesz z dupy ze masz wade wymowy i zeby sie ogarnęli mimo ze przewaznie nikt o niej pierwszy nie wspominaXDDDD

 

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się przypuerdalasz skardze na inną osobę a nie na mnie ja się wypowiedziałem swoje zdanie do skargi a ty dyskutujesz teraz załosnie zamknij pi... Lepiej żegnam 

 

K4Bum ,

Masz opcje edytuj więc jej proszę używać. +1 za spam i wulgarnosc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pyskata zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

chlop zamknij pizde do mnie bedzie pisalXDDDDD warnik chyba sie nalezy, bo xyno dostawal za slowo japierdolr na chatboxie a ten uprzywilejowany przyglup pewnie dostanie jedynie chuja do dupy a nie warnaXDDD 

nie zaatakowalem cie tylko podsumowalem sens twoich wypowiedzi 

Malinaa. ,

+1 za wulgarnosc i post nic nie wnoszacy do skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.