Skocz do zawartości

#2222 Pytanie na dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

pytaniewtorek.png.9179809e5f78be3125bd9b6c143e2c7a.png

Jesteś pesymistą, realistą, optymistą? 

Dlaczego tak uważasz? 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realistą,  jeśli mam coś, zrobić to najpierw patrze jak sprawy się potoczą, by ujawnić swoją argumentację, tak samo jest w przypadku wszelkiego rodzaju odwołaniach od banów, wysłuchuje dwóch stron co mają do powiedzenia i daje ocenę... 

  • Super! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pesymista...zdecydowanie xD Zawsze podchodzę do wszystkiego negatywnie, od razu wiem że coś mi nie wyjdzie i że coś się popsuje mimo że nic na to nie wskazuje, nawet w takich zwykłych czynnościach domowych mam pesymistyczne podejście xD Co do ludzi też zawsze jestem negatywnie nastawiona, od razu wiem że ktoś mnie nie lubi albo nie polubi mimo że nawet np. nie gadaliśmy xD i wiele wiele innych sytuacji/rzeczy haha

  • Ulalala! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Optymistą - życie jest zasadniczo dobre (niby), a świat urządzony jest racjonalne, więc możliwe jest rozsądne rozwiązanie każdej sytuacji (w moim przypadku) oraz pozytywne z niej wyjście (ogólnie). 🙂

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.